Škoda lásky - Série 1 (2013) (série)

Úspěšný lov (S01E04)

(epizoda)

Osamělý spisovatel sleduje z tepla horské chaty bouři, která zuří venku. S úderem blesku se na prahu zjeví zbloudilá, vystrašená a na kost prokřehlá dívka. Spisovatel se zachová jako pravý muž..., ale kdo je ve skutečnosti lovcem a kdo lovnou zvěří? (Česká televize)

Sa.sa

Ano, ano Jiří Langmajer je fakt pan HEREC! Ta zpověď mu byla šitá přímo na tělo a ani se jí nemusel učit, stačilo mluvit jen od srdce a s radostí :P NJN dobře ho dostala potvora jedna :) ()

rakovnik

Zajímalo by mě, zda toto Michal Viewegh zažil, je dílem jeho fantazie, nebo tužeb. Každopádně jeho ironická zpověď smrděla samochválou, byť talent prokázal. Fajn filmík s úsměvným závěrem. ()

ostravak30

Povídka, která jako by byla psaná Jiřímu Langmajerovi na tělo. Osobně by se mi také chtělo si užít víkend v tak krásné chatě v nádherném prostředí. Ovšem pak už začínají banality. V největším lijáku se vydala dívka za spisovatelem jen proto, že se s holkami vsadila? A kam to teda chtěla hnát dál, kdyby nevyposlechla rozhovor s novinářkama? Povídka je to tuctová a opravdu nezáživná, ale zase dobře zahraná s překvapivou pointou. ()