poster

Škoda lásky (TV seriál)

Povídkový / Komedie

Česko, 2013, 22x25 min

Předloha:

Jaroslav Hašek (povídka), Jaroslav Havlíček (povídka), Božena Němcová (povídka), Miloš Urban (povídka), Bohumil Hrabal (povídka)

Hudba:

Jiří Hájek

Hrají:

Karel Gott, Josef Carda, Miriam Kantorková, Jan Skopeček, Martin Hofmann, Otmar Brancuzský, Marek Taclík, Simona Babčáková, Jan Kuželka, Jana Pidrmanová, Martina Hudečková, Klára Issová, Jana Plodková, Lenka Krobotová, Eva Josefíková, Jiří Langmajer, Simona Prasková, Agáta Lexová, Karel Šíp, Martin Eugen Kulhánek, Eva Holubová, Zora Valchařová-Poulová, Petr Píša, Tomáš Töpfer, Hana Seidlová, Marika Procházková, Anna Polívková, Linda Rybová, Pavel Řezníček, Hana Vagnerová, Michal Suchánek, Jaroslav Plesl, Jana Stryková, Lenka Zahradnická, Jiří Ployhar ml., Ondřej Malý, Jakub Železný, Václav Helšus, Klára Melíšková, Jiří Štrébl, Lucie Bártová-Zedníčková, Eliška Křenková, Veronika Žilková, Karel Smyczek, Oldřich Navrátil, Sandra Černodrinská, Vanda Hybnerová, Igor Chmela, Zdeněk Piškula, Hynek Čermák, Luboš Veselý, Barbora Milotová, Natálie Řehořová, Jiří Fero Burda, Pavla Beretová, Eva Nosálková-Leinweberová, Yvetta Kornová, Tereza Blažková, Robert Nebřenský, František Nedvěd, Marie Spurná, Petr Jeništa, Petra Nesvačilová, Josef Havrda, Petra Hřebíčková, Filip Kaňkovský, Marta Sládečková, Marián Geišberg, Karolína Pösingerová, Zuzana Volavá, Veronika Schönová, Vojtěch Lavička, Marek Dobeš, Josef Beck, Eva Lecchiová, Sabrina Ema Kulhánková, Šimon Franc, Zdeněk Ctibor, Roman Škoda, Ivo Kubašta, Linda Svobodová, Nguyen Phuong Thao, Petra Navrátilová, Jiří Mádl, Veronika Kubařová, Aneta Krejčíková, Štěpán Benoni, Martin Kraus, Martha Issová, Stanislav Majer, Kristýna Leichtová, Jan Hájek, Jaromír Dulava, Dana Batulková, Gabriela Marcinková, Pavla Tomicová, Lukáš Hrabák, Jan Dolanský, Lukáš Příkazký, Marika Šoposká, Soňa Norisová, Václav Postránecký, Jakub Zedníček, Filip Menzel, Martin Sitta, Zdeněk Žák, Barbora Mudrová, Anna Kadeřávková, Eva Leimbergerová, Anna Konopíková, Veronika Řeháková, Boris Hybner, Lola Hrabovská, Markéta Tannerová
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ghatos
  ***

  1. díl = 70% - Goťák překvapil...vtipné, podařené.(5.1.2014)

 • rt12

  Škoda lásky *** : nebyl to zas takový průser, ale mohlo to být svižnější. Zdlouhavost a rozpačitost dopadla i na mně. Škoda mohla by to být dobrá mikro-komedie. Májová romance doktora Mráze *** jedna navíc za Töpfera , Manželka **, Úspěšný lov ** opět zdlouhavé, bez vtipu. Po třetím večeru s tímto seriálem končím.(3.1.2014)

 • blackrain
  odpad!

  Škoda lásky? V tomhle případě spíše škoda času nebo škoda rány, která padne vedle. Pořád jsem čekala, že se jednotlivé příběhy nějak rozjedou a někam se posunou, ale oni byly horší a horší, až mi splynuly v jeden velkých chumel. Ten už nemám ani sílu rozklíčovat. Začínám mít pocit, že už i slovutná ČT dělá ze svých diváků blbce nebo při nejmenším pokusné králíky.(28.1.2014)

 • venison
  **

  Kromě prvního dílu s Kájou Gottem jsem stihla kupodivu všechny.. Některé příběhy nebyly špatné, některé nestáli za moc.. Většinou byly hodně natahované, vyzněly do ztracena a chyběla jim údernější pointa :-( Herecké obsazení bylo většinou dobré.. Dalo se z toho rozhodně vytřískat víc.. Takový repertoár bych spíš čekala na Nově než na o poznání vesměs kvalitnější ČT1..(3.2.2014)

 • dopitak
  ****

  Viděl jsem díly Miss mokré tričko a Maruška, a docela dobrý. Sice, 1/ to karikování venkova Pražákům vážně moc nejde, ale tady to aspoň bylo v nadsázce, Suchánek nažranej jak broky a Plesl už se z té škatulky slizáků asi nikdy nedostane. 2/ divím se Evě Josefíkové, že tuhle postavu vzala, sranda to ale byla a Langmajer tentokrát fakt zabodoval (Viewegh celkem taky). Chyběla mi tam jenom erotika, ale to bych asi chtěl hodně.___Další díly neplánuju.(3.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace