poster

Cirkus Bukowsky (TV seriál)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2013, 12x51 min

Režie:

Jan Pachl

Scénář:

Jan Pachl

Kamera:

Marek Janda

Hrají:

Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Marika Šoposká, Michal Dlouhý, Jaromír Hanzlík, Jan Vlasák, Bohumil Klepl, Predrag Bjelac, Nela Boudová, Vanda Hybnerová, Adéla Petřeková, Kristína Farkašová, Karel Dobrý, Štěpán Benoni, Eva Kodešová, Rostislav Novák ml., Jakub Albrecht, Martin Sitta, Jakub Tlapák, Jiří Wohanka, Norbert Lichý, Matěj Hádek, Martin Hub, Alena Konopíková, Hynek Chmelař, Jana Pidrmanová, Šárka Vaculíková, Dana Marková, Ondřej Mataj, Alena Procházková, Teresa Branna, Jan Teplý ml., Klára Cibulková, Viktorie Budínská, Ondřej Malý, Dana Černá, Petr Buchta, Filip Čapka, Barbora Jánová, Barbora Mudrová, Veronika Kubařová, Helga Čočková, Michal Gulyáš, Lukáš Jůza, Milan Duchek, Jiří Untermüller, Jiří Havel, Petr Pěknic, Lukáš Jurek, Marta Olšrová, Barbora Mottlová, Petr Varga, Jan Řičař, Robin Sobek, Lenka Stolařová, Marie Kellnerová, Michael Otřísal, Tomáš Šolc, Kateřina Pechová, Petra Bojko, Jan Pachl, Alice Schinabeková, Vladimír Mrva, Pavel Krátký, Filip Menzel, Petra Pudová, Zuzana Dovalová, Zuzana Drdácká, Lukáš Buchar, Roman Bartoš, Miloš Čejchan, Tomáš Jeřábek, Rudolf Kinský, Antonie Talacková, Jakub Snochowski, Alexander Podolkhov, Roman Mrázik, Josef Pejchal, Ladislav Beran, Daniel Rous, Marie Spurná, Romana Goščíková, Martha Olšrová, David Friday, Anna Konopíková, Miroslav Lhotka
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajas
  ***

  Je pravda, že samotná detektivní zápletka není tolik komplikovaná, tudíž musí být příběh uměle natahován. Přesto se po "Expozituře" český divák zase jednou dočkal kvalitního kriminálního seriálu. Řezníček je skvělý a Čermákova hvězda stále stoupá. Druhá řada je možná ještě depresivnější, kvalita některých dílů ale dost kolísá, hodnocení tedy neměním.(6.12.2013)

 • Ištván87
  *****

  Tak po prvním dílu to zatím vypadá víc než dobře. Pavel Řezníček je výborný a ani jeho doprovodný komentář nepůsobí nějak neuměle, nebo papírově, taktéž Hynek Čermák opět vynikající. Michal Dlouhý a Jan Vlasák (o Jaromíru Hanzlíkovi nemluvě) zatím neměli moc prostoru, nicméně všichni, spolu s Marikou Šoposkou, jsou slibnými přísliby do budoucna. Ale hlavním plusem tohoto seriálu (vedle příjemně nedebilních dialogů) je celková expozice. Ten seriál vypadá o tolik líp, než 90% naší seriálové tvorby (ne-li veškerá naše seriálová tvorba), že se tomu skoro ani nedá uvěřit. I na naše filmové poměry to vypadá perfektně a má to atmosféru. Nerad bych předbíhal, zvlášť po prvním dílu, ale mám dojem, že na tenhle seriál jsme čekali. Scénář zřejmě nebude jen tak obyčejnou záležitostí, a těším se, co nás čeká v dalších epizodách. Vzhledem k tomu, že tvůrci vědí, kolik dílů chtějí natočit, tak zřejmě seriál nebude zbytečně rozvleklý, na druhou stranu ale nejspíš bude škoda, až tohle skončí, a zase tu budou strašit jen hrůzy typu Ordinace nebo Cesty domů.(30.10.2013)

 • papaJA21
  ****

  Především atmosférou je tahle kriminálka v čechách originální. Inspirace severskými krimi je sice zřejmá, na druhou stranu proč ne.(30.8.2016)

 • PogoJoe
  ****

  Co se mi líbilo: Příběh. Herecké obsazení: výborní Řezníček, Čermák, Hanzlík a Dlouhý, překrásně líbezná Šoposká. Hudba a technické zpracování. Počet dílů: akorát, žádná nastavovaná kaše. Odvaha jít do sexy scén.Co se mi moc nelíbilo: Bukowského monology - filozofování a moudra. Občas se děj držel moc při zemi tam, kde to šlo vyhrotit víc. Celkově: Na české poměry výborný seriál - příběhem i zpracováním.(5.4.2014)

 • Skip
  ****

  Nejde sice o nějakou extra bombu, ale i tak je to seriál, na který se moc dobře kouká. Dobrý scénář, herecké výkony i režie, a to vše má příjemné tempo, děj se posouvá stále kupředu bez nějakých zbytečných zádrhelů. Prostě seriál, který rozhodně dost vyčnívá nad současnou seriálovou tvorbu nejen u nás.(25.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace