Cirkus Bukowsky (TV seriál)

Krimi / Thriller / Road movie

Česko, 2013, 12x51 min

Jan Pachl

Jan Pachl

Marek Janda

Pavel Řezníček, Hynek Čermák, Marika Šoposká, Michal Dlouhý, Jaromír Hanzlík, Jan Vlasák, Bohumil Klepl, Predrag Bjelac, Nela Boudová, Vanda Hybnerová, Adéla Petřeková, Kristína Farkašová, Karel Dobrý, Štěpán Benoni, Eva Kodešová, Rostislav Novák ml., Jakub Albrecht, Martin Sitta, Jakub Tlapák, Jiří Wohanka, Norbert Lichý, Matěj Hádek, Martin Hub, Alena Konopíková, Hynek Chmelař, Jana Pidrmanová, Šárka Vaculíková, Dana Marková, Ondřej Mataj, Alena Procházková, Teresa Branna, Jan Teplý ml., Klára Cibulková, Viktorie Budínská, Ondřej Malý, Dana Černá, Petr Buchta, Filip Čapka, Barbora Jánová, Barbora Mudrová, Veronika Kubařová, Helga Čočková, Michal Gulyáš, Lukáš Jůza, Milan Duchek, Jiří Untermüller, Jiří Havel, Petr Pěknic, Lukáš Jurek, Marta Olšrová, Barbora Mottlová, Petr Varga, Jan Řičař, Robin Sobek, Lenka Stolařová, Marie Kellnerová, Michael Otřísal, Tomáš Šolc, Kateřina Pechová, Petra Bojko, Jan Pachl, Alice Schinabeková, Vladimír Mrva, Pavel Krátký, Filip Menzel, Petra Pudová, Zuzana Dovalová, Zuzana Drdácká, Lukáš Buchar, Roman Bartoš, Miloš Čejchan, Tomáš Jeřábek, Rudolf Kinský, Antonie Talacková, Jakub Snochowski, Alexander Podolkhov, Roman Mrázik, Josef Pejchal, Ladislav Beran, Daniel Rous, Marie Spurná, Romana Goščíková, Martha Olšrová, David Friday, Anna Konopíková, Miroslav Lhotka

Nejprve jsem zde měl koment, kde jsem plkal něco o dobré práci, ale přece jenom ne úplně jistém scénáři. To bylo po třetím díle. Jenže když jsem zjistil, jak moc se těším na každou další epizodu a jak moc mně bylo po poslední části líto, že seriál končí (nebo první sezona), kašlu na kritiku a zůstávám pouze vděčný, že u nás zase po čase vzniklo něco smysluplného.(2.11.2013)

Konečně pořádný seriál..ze všech těch ulic, ordinací a cest mi je šoufl...Cirkus Bukowsky je na české poměry velmi solidní a zatím ucházející perla mezi odpadem ( řečeno s trochou nadsázky). Charismatický Pavel Řezníček mi ve své roli připomíná takového českého Hanka Moodyho a ve dvojici s věčně nalitým, sarkastickým Hynkem Čermákem tvoří sehrané duo. I atmoška zatím viděných třech dílů je ponurá, a láká zjistit, co se vlastně stalo a děje. Zbývá jen doufat, že kvalita Cirkusu Bukowskeho se nebude snižovat :) Těším se na další díly(16.11.2013)

První série: 70 %(15.12.2013)

Bukowsky neni žádná bukwice! Česká televize stvořila prvoligového nakladče, který by si henka údyho dal k večeři. Upřímně přeji Nestorovi co nejvíce neštěstí, protože jeho neštěstí = moje zábava. A teď to nemyslím nějak nepřejícně, ale zkrátka jen tak, že tohle je nejlepší český seriál ever, který svým příběhem dokáže zaujmout. Doufám, že konec seriálu nebude moc klišoidní a že ho Nestor zakončí nějakou epickou swingers, která je to jediné co zatím chybí. Škoda jen, že se to případně stane už v šestém díle a ne třeba ve dvacátém. Inu kvalita je v nepřímé úměrnosti k počtu dílů.(15.11.2013)

Na poměry český louže zřejmě velká ryba, ale mně to napoprvý stejně ňáko neoslovilo. Ono často zmiňovaný t(aj)emno tu zatim působí jako jedna velká křeč; a nadužívaný voiceovery jakbysmet. Snad se to teda nějak s vývojem děje, jak by řekl Horníček, vystříbří - šanci tomu určitě dám, už jen kvůli Verunce a Čermákovi.(1.11.2013)