poster

Díra u Hanušovic

 • slovenský

  Díra u Hanušovic

 • anglický

  Nowhere in Moravia

Komedie / Drama

Česko, 2014, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini
  **

  Křišťálový glóbus - výběr, Český Lev 3 : Herec HR - Ivan Trojan, Herec VR - Jaroslav Plesl, Herečka VR - Lenka Krobotová + 10 nominací: Nejlepší film, Režie, Herečka HR - Tatiana Vilhelmová, Kamera, Scénář, Střih, Zvuk, Výprava, Kostýmy, Masky(10.1.2015)

 • ORIN
  ****

  Nejpřesněji zachycený obraz soudobého českého filmu, který mimo naše končiny nikdo nepochopí a bude si ťukat na hlavu. Letmo načrtnuté charaktery, absurdní humor a nulový příběh vystavěný z několika desítek za sebe naskládaných scének. V tom nejlepším slova smyslu "zbytečný" film a velmi úderná facka české kinematografii.(26.8.2014)

 • becki_tu
  *

  Po delší době jsem se nechal zlákat programem České televize, který upoutával na „film oceněný Českými lvy“ a „režisérský filmový debut Miroslava Krobota“. Bohužel už po nějaké půlhodině jsem tušil, že tahle zvláštní mozaika osudů divnolidí z vesnického prostředí u mě slavit úspěch nebude a to jsem ještě netušil, že se do konce filmu nedočkám ani příběhu ani nějakého vypointování. Neříkám, že se tam neobjevilo pár povedených skečů (statik, pan Vitásek, pálení kostí), ale celkově to na mě působilo jako vystřižené prostřední dějství z divadelní hry, kterou sepsali štamgasti z řad ochotníků za jedno odpoledne v hospodě u piva.(4.4.2016)

 • lena60
  ***

  Když už nic, tak jsem aspoň dostala šílenou chuť na párky s hořčicí. A na opékané buřty...Tři hvězdy jsem udělila víceméně z milosti.(24.7.2014)

 • Djoker
  **

  Místy nepoživatelné. Krobot si může být jistý, že na jeho případný další film už nikdo nepřijde. Nikdo mi nenamluví, že před natáčením dostal do ruky scénář, tomu prostě nevěřím a papír s nápisem "postava čumí do blba a žvýká chleba" se za plnohodnotný scénář považovat fakt nedá. Každopádně bizarnější vesnická sestavička tady ještě nebyla a to jsme na vidlácké komedie/dramata, jakožto mistři světa v čumění přes plot, národ nejpovolanější.(29.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace