Sirius

Dokumentární / Mysteriózní

USA, 2013, 116 min

• Marek1991

Pochybujem, že medzi diskutujúcimi sú absolventi Stanfordu, Oxfordu, či iných veľkých univerzít a sú tu na slovo vzatí odborníci, ktorí neoplývajú predsudkami, takže tunajšie hodnotenie k tomu, či sú mimozemšťania alebo nie, beriem s rezervou. Oveľa viac ma zaujímajú vedecké poznatky, lebo aj vo Vatikáne sú ľudia, čo sa týmto zaoberajú. Ja osobne si myslím, že zrejme existujú a že všetko, čo bolo doteraz okolo nich povedané nie je 100% nezmysel, že je na tom niečo pravdy. Ľudia sa tým seriózne zaoberajú a je priveľa dôkazov na to, že to nie je nezmysel. Taktiež energetické a mimozmyslové spojenia podľa mňa nie sú žiadna hlúposť, poznám pár ľudí, čo sa tým viac než len zaoberajú. Nemôžem posúdiť, čo to tam pitvali, nemôžem posúdiť tie metódy spojenia sa s niečím. Vzhľadom na to, čo hovorili okolo vlád a médií by to mohla byť aj pravda, lebo aj to boli len zopakované fakty, ktoré sú známe a overiteľné, no podobných filmov som už videl dosť a svojou zlou formou pôsobia ako snahy zarobiť na výmysloch a domnienkach. Chybou je, že je to opäť dosť všeobecný dokument bez konfrontácie, bez nejakého overovania faktov, že sa nezameral na niektorú z tých oblastí, ktoré sú tam spomenuté a to z neho môže urobiť len ďalší akože konšpiračný film, ktorý môžu neznalci hádzať do jedného vreca s odlišnými akými je napríklad Zeitgeist a robiť tak zlé meno veľmi dobrým myšlienkam.(9.7.2013)

Na Sirius jsem se těšil, ale celkem zbytečně. Dokument neukazuje (pro mě) nic nového, pouze shrnuje a to velmi zhruba všechny informace o UFO a konspiračních teoriích, které jsem načerpal z jiných dokumentů. Pro tu část publika, která je těmito teoriemi netknutá a troufám si říct, že i pro tuto skupinu to bylo natočeno, to bude mnohem lepší a zajímavější podívaná.(24.5.2013)

• NostraMovies

viac info tu : www.vesmirni-lide.cz :D(26.12.2014)

• - Natáčení některých dokumentárních částí probíhalo v Barceloně a v USA ve městech Los Angeles, Washington, San Francisco a Phoenix. (Terva)