poster

Sirius

Dokumentární / Mysteriózní

USA, 2013, 116 min

 • xBarushe
  *

  Nic nového pod sluncem a žádné konkrétní informace.. a po obrovské finanční sbírce to všechno působí tak, že Greer je jen zlatokopka, která se snaží na tomhle tématu z lidí vyrejžovat co nejvíc peněz. Zbytečně promrhané 2 hodiny času..(26.5.2013)

 • Marek1991
  **

  Pochybujem, že medzi diskutujúcimi sú absolventi Stanfordu, Oxfordu, či iných veľkých univerzít a sú tu na slovo vzatí odborníci, ktorí neoplývajú predsudkami, takže tunajšie hodnotenie k tomu, či sú mimozemšťania alebo nie, beriem s rezervou. Oveľa viac ma zaujímajú vedecké poznatky, lebo aj vo Vatikáne sú ľudia, čo sa týmto zaoberajú. Ja osobne si myslím, že zrejme existujú a že všetko, čo bolo doteraz okolo nich povedané nie je 100% nezmysel, že je na tom niečo pravdy. Ľudia sa tým seriózne zaoberajú a je priveľa dôkazov na to, že to nie je nezmysel. Taktiež energetické a mimozmyslové spojenia podľa mňa nie sú žiadna hlúposť, poznám pár ľudí, čo sa tým viac než len zaoberajú. Nemôžem posúdiť, čo to tam pitvali, nemôžem posúdiť tie metódy spojenia sa s niečím. Vzhľadom na to, čo hovorili okolo vlád a médií by to mohla byť aj pravda, lebo aj to boli len zopakované fakty, ktoré sú známe a overiteľné, no podobných filmov som už videl dosť a svojou zlou formou pôsobia ako snahy zarobiť na výmysloch a domnienkach. Chybou je, že je to opäť dosť všeobecný dokument bez konfrontácie, bez nejakého overovania faktov, že sa nezameral na niektorú z tých oblastí, ktoré sú tam spomenuté a to z neho môže urobiť len ďalší akože konšpiračný film, ktorý môžu neznalci hádzať do jedného vreca s odlišnými akými je napríklad Zeitgeist a robiť tak zlé meno veľmi dobrým myšlienkam.(9.7.2013)

 • Terva
  ****

  Na základě knihy "Skrytá pravda: Zakázaná znalost. Steven Greer hledá a nachází. Trochu připomíná Ericha von Dänikena, jenže Greer nejezdí po archeologických nalezištích, on si UFO hledá sám a to na obloze - převážně. Jenže Steven Greer jde ještě dál, obviní vládu z utajování mimozemských návštěvníků a zatajování technologií k výrobě alternativních zdrojů, které už dávno mohly nahradit naftu nebo jadernou elektřinu. Bezmála dvě hodiny jsem to hltal a věřil. CITÁT - Otázka již není, zda jsme sami, ale kdy se vrátí........... Vadilo mi, že dokument je rozkouskován na několik linií a ty jsou postupem času doplňovány. Nejlepší je ta část o autě, které místo nafty potřebuje vodu. Výfukové plnyny jsou pak čistý kyslík. Věřím, že mít taková auta, zhroutí se světová burza. Ale nevěřím tomu, že kdyby se to stalo, padnem do doby kamenné - jak tvrdí vlivní politici. Stálo by to za pokus. Buď budeme jezdit na vodu, nebo se vrátíme na stromy - ani nevím, co je lákavější. Osobně bych raději viděl všechny linie v jednom celku. Tedy dokončit jednu myšlenku a pak se vrhnou na druhou. Jinak je to opět nový pohled na člověka, jenž má svůj cíl a jde tvrdě za ním. Ještě bych dodal, že jsem měl pocit, jako by si Steven Greer vytvářel kolem sebe jakousi náboženskou skupinu, takže trocha toho fanatismu v tom také najdete. CITÁT - Kdo nechce věřit, nikdy neuvěří........(4.9.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení některých dokumentárních částí probíhalo v Barceloně a v USA ve městech Los Angeles, Washington, San Francisco a Phoenix. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace