poster

Skoro jako láska (festivalový název)

 • USA

  It Felt Like Love

Drama

USA, 2013, 82 min

Režie:

Eliza Hittman

Scénář:

Eliza Hittman

Kamera:

Sean Porter

Producenti:

Shrihari Sathe

Kostýmy:

Sarah Maiorino
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AdaAdinkaa

  chtěla bych se na to kouknout,ale nikde to nemůžu najít,nemáte někdo odkaz na ten film (s titulkama) prosím ? :)(14.3.2015)

 • Pevek2
  *****

  K tomu, aby ziskala mladicka Lila prestiz v ocich kamaradek a mozna i v ocich sebe same, tak potrebuje kluka, sex a hlavne o tom mluvit. Proto zacne dilem realizovat jakesi obelhavani okoli i sebe same a dilem zacne delat cim dal vetsi blbosti. Diky herecce v hlavni roli je to ale krehke, krute a vlastne i dojemne. A New York videny takhle strizlivyma ocima, ktere hledaji nuance a detaily pusobi uplne neamericky. Vlastne ten film vypada trosku jako kdyby dnes delal Bogdanovich svoje prvni filmy.Eliza Hittman je talent, ktery se vyplati sledovat.(21.9.2014)

 • kaylin
  ****

  Tenhle snímek má svou neskutečnou sílu v tom, jak je podán, jak je ve svém stylu neústupný a jak se doslova tlačí na diváka, jak na něj přenáší tu jemně depresivní náladu, která se postupně prohlubuje. Jako kdybyste v tomhle světě ani nechtěli žít, protože je zde něco špatně a všechno hezké se rychle mění v ošklivé, nepěkné, v něco, z čeho to příjemné musíte silou dolovat. A někdy už není síly dost.(28.7.2014)

 • xhelmutx
  **

  snaha o Copollovsku atmosferu...nic moc no(6.12.2014)

 • noby
  ****

  Bezvýchodnost a marnost v překvapivě mnoha podobách. Setrvalý a trochu naturalistický pohled na utiskující nejistotu mládí, kterou, když máte tu smůlu, vám nezbývá než přečkat a doufat, že se na vás moc nepodepíše.(19.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace