poster

Skoro jako láska (festivalový název)

 • USA

  It Felt Like Love

Drama

USA, 2013, 82 min

Režie:

Eliza Hittman

Scénář:

Eliza Hittman

Kamera:

Sean Porter

Producenti:

Shrihari Sathe

Kostýmy:

Sarah Maiorino
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B-Boy1
  ***

  70% ... Čo všetko je dospievajúce dievča ochotné spraviť pre zvýšenie svojho sexuálneho statusu, čo všetko je ochotná si vymyslieť, ako hlboko sa dokáže klesnúť? ... Smutné, ale autentické. No nakoľko mi vôbec nesedela hlavná postava, tak ma to nezasiahlo tak ako by som predpokladal. Ničmenej vcelku dobre odvedená práca. Zádumčivý vizuál a sugestívna kamera.(18.10.2015)

 • noby
  ****

  Bezvýchodnost a marnost v překvapivě mnoha podobách. Setrvalý a trochu naturalistický pohled na utiskující nejistotu mládí, kterou, když máte tu smůlu, vám nezbývá než přečkat a doufat, že se na vás moc nepodepíše.(19.9.2014)

 • kaylin
  ****

  Tenhle snímek má svou neskutečnou sílu v tom, jak je podán, jak je ve svém stylu neústupný a jak se doslova tlačí na diváka, jak na něj přenáší tu jemně depresivní náladu, která se postupně prohlubuje. Jako kdybyste v tomhle světě ani nechtěli žít, protože je zde něco špatně a všechno hezké se rychle mění v ošklivé, nepěkné, v něco, z čeho to příjemné musíte silou dolovat. A někdy už není síly dost.(28.7.2014)

 • xhelmutx
  **

  snaha o Copollovsku atmosferu...nic moc no(6.12.2014)

 • Pevek2
  *****

  K tomu, aby ziskala mladicka Lila prestiz v ocich kamaradek a mozna i v ocich sebe same, tak potrebuje kluka, sex a hlavne o tom mluvit. Proto zacne dilem realizovat jakesi obelhavani okoli i sebe same a dilem zacne delat cim dal vetsi blbosti. Diky herecce v hlavni roli je to ale krehke, krute a vlastne i dojemne. A New York videny takhle strizlivyma ocima, ktere hledaji nuance a detaily pusobi uplne neamericky. Vlastne ten film vypada trosku jako kdyby dnes delal Bogdanovich svoje prvni filmy.Eliza Hittman je talent, ktery se vyplati sledovat.(21.9.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace