flyboyeda

Onehda jsem nahodou narazil na tuto zajimavou legracku, proklikal jsme se k ni pres meho noveho idola Neila Maskella ze serie Utopia. V hlavni roli pro me az doposud neznamy komik/imitator Terry Mynott. Predstavuje typka zijiciho tak nejak v apaticky-pasivnim loser rezimu. Svojim zivotem spise proplouva, dela udrzbare nebo neco na ten styl, jeho prace jej zjevne ubiji, a tak resi, co se sebou. Krome toho prave zjistil, ze je mozna nevedomky dlouha leta tatkou. Nicmene hlavni devizou teto rozbihajici se serie bude zrejme jeho obdivuhodna schopnost velmi vtipne / stylove glosovat a imitovat nejruznejsi hlasy od Al Pacina az po Alana Rickmana ci Jamese Masona a zasazovat je do nejruznejsich situaci, co se mu v beznem zivote deji. Cele to ma takovou prijemnou az roztomilou atmosferu a musim uznat, ze po prvnich 10ti WTF minutach jsem se pristihl, ze se docela dobre bavim a ta postava mi pres prvotni nemastnost-neslannost zacina byt sympaticka. Mate li slabost pro nejruznejsi hratky s UK atd. akcenty a ocenite, ze nekdo dokaze imitovat takove borce jako je James Mason, tak si opravdu prijdete na sve. Neni to zadna strhujici bomba nebo slagr sezony, ale ma to sve kouzlo a mnoho nenasilne vtipnych momentu. ()