• McClane

Hodnocení pilotu: Ani Robin Williams nevytáhne tenhle sitcom z vod průměrnosti, sice neurazí, ale ani moc nepobaví. 40%.(24.11.2013)

Nejprve rychlopalná extratřída a přibližně od druhé třetiny už "jen" čím dál ztřeštěnější, nezvladatelnější a pro někoho snad i nesledovatelná komedie, která nemá problém jet polovinu stopáže čirou mimózní improvizaci. Já měl ale Robina Williamse rád, takže mi jeho nahrávky s milovanou Sarah Michelle Gellar i spolehlivým zbytkem kanceláře, tedy roztomilou Lauren, přemýšlivým Andrewem i místní hvězdou Zachem, sedaly do nálady poměrně přesně. Vzhledem k oné zdánlivě zbytečné přepálenosti, kterou by si leckdo mohl splést s hloupostí, ale zrušení po první sérii chápu. Sedat si každý týden k takhle specifické zábavě byl asi nemožný úkol, díky velepříjemnému finále se ale na CBS tentokrát nezlobím.(3.3.2015)

Vypadalo to velmi nadějně. Sarah Michelle Gellar a Robin Williams jsou jména na úspěšnou show. Ovšem.. ono to začalo po pár dílech vrzat až se to úplně zaseklo. Průměrná show.(8.10.2013)

Reklamka, která klame tělem. Někdy nahým. Žádám ale o překvalifikování seriálu na žánr sci-fi. Jak jinak totiž uvěřit, že Sarah Michelle Gellar je DCEROU Robina Williamse?(12.11.2013)

22/22 The Crazy Ones jsou zatím posledním seriálem televizního matadora minulosti Davida E. Kelleye. V půlhodinových komediálních epizodách psaných na tělo Robinu Williamsovi vše funguje jako na drátkách, kadence fantastických dialogů nezná mezí, vtip je neotřelý, náměty jednotlivých nápadů reklamní agentury Lewis, Roberts + Roberts jsou chytlavé. Kde je ale problém? Kelley stejně jako Williams tvoří, jakoby nežili po roce 2010, ale před rokem 1990. Což seriálu přidává sice neotřelé kouzlo a milovníci obou si přijdou na své, Sarah Michelle Gelar dokonce toto tvůrčí spojení inspirovalo ke zcela odlišné herecké poloze, ale nemůžu se vzdát dojmu, který seriál nakonec také dovedl k předčasnému konci, totiž, že se odehrává včera a řeší včerejší problémy optikou včerejška. Je to nová nostalgie a ta není pro každého.(24.2.2015)

• - Pilotní epizoda byla natočena na jaře 2013. (Patw)

• - Robin Williams se vrací do seriálu po neuvěřitelných 35 letech od seriálu Mork & Mindy (od r. 1978). (iheartsarah)

• - Stanice CBS nejdříve odvysílala pět dílů tohoto seriálu a až poté se rozhodla objednat celou první sérii, která nakonec čítala dílu 22. (Yardak)