Pokud máte rádi Williamse, není nad čím přemýšlet…The Crazy Ones je komediální seriál v hlavní roli s Robinem Wlliamsem a Sarah Michelle Gellar, kteří řídí reklamní agenturu, ve které se neustále vymýšlejí nové reklamy pro velké firmy či zařizují různé reklamní znělky. Koncept jako dělaný pro kariérní drama, je zde přetvořen na parádní komedii, během které dělá Robin Williams stejné kraviny, jako v ostatních filmech a k tomu mu dopomáhá jeho vzácný pracovní tým a spousta hostujících herců. První série nás během prvních dílů okamžitě zasvětí do celé firmy a okamžitě se seznámíme s hlavními protagonisty celého seriálu. Následně už se jen v každém díle řeší nějaká jiná situace a to vždy opravdu zvláštním způsobem. Seriál sám o sobě nepřináší vůbec nic nového a vlastně se nedočkáme od pilotního dílu žádného překvapení, jelikož jde pouze o epizodní díly, během kterých se buď řeší reklama či nějaký osobní problém, avšak vždy vtipným způsobem. Já si ale všechny hlavní protagonisty okamžitě oblíbil a během epizod jsem se bavil natolik, abych se těšil na druhou sérii, kterou seriál bohužel nedostal. Nejedná se sice o seriál, který byste každý týden nedočkavě vyhlíželi, ale Robin Williams je prostě úžasný herec a i zde jsem si ho opravdu užíval. 70%(22.5.2014)

22/22 The Crazy Ones jsou zatím posledním seriálem televizního matadora minulosti Davida E. Kelleye. V půlhodinových komediálních epizodách psaných na tělo Robinu Williamsovi vše funguje jako na drátkách, kadence fantastických dialogů nezná mezí, vtip je neotřelý, náměty jednotlivých nápadů reklamní agentury Lewis, Roberts + Roberts jsou chytlavé. Kde je ale problém? Kelley stejně jako Williams tvoří, jakoby nežili po roce 2010, ale před rokem 1990. Což seriálu přidává sice neotřelé kouzlo a milovníci obou si přijdou na své, Sarah Michelle Gelar dokonce toto tvůrčí spojení inspirovalo ke zcela odlišné herecké poloze, ale nemůžu se vzdát dojmu, který seriál nakonec také dovedl k předčasnému konci, totiž, že se odehrává včera a řeší včerejší problémy optikou včerejška. Je to nová nostalgie a ta není pro každého.(24.2.2015)

• lesumir

Odpadní záležitost!(18.10.2013)

Vypadalo to velmi nadějně. Sarah Michelle Gellar a Robin Williams jsou jména na úspěšnou show. Ovšem.. ono to začalo po pár dílech vrzat až se to úplně zaseklo. Průměrná show.(8.10.2013)

Reklamka, která klame tělem. Někdy nahým. Žádám ale o překvalifikování seriálu na žánr sci-fi. Jak jinak totiž uvěřit, že Sarah Michelle Gellar je DCEROU Robina Williamse?(12.11.2013)