Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Patw
  ***

  Vypadalo to velmi nadějně. Sarah Michelle Gellar a Robin Williams jsou jména na úspěšnou show. Ovšem.. ono to začalo po pár dílech vrzat až se to úplně zaseklo. Průměrná show.(8.10.2013)

 • lesumir
  odpad!

  Odpadní záležitost!(18.10.2013)

 • ..Lucas..
  ****

  Asi nejlepší nový sitcom této sezóny. Možná vám chvíli potrvá, než si na tento potrhlý humor zvyknete, ale stojí to za to! A po zhlédnutí celé první série musím říct, že opravdu stojí, skvělá oddychovka. Jen škoda, že seriál nedostal druhou řadu, myslím, že si to opravdu zasloužil a především Sarah Michelle si zasloužila konečně nějaký seriál, který vydrží více než jen jednu řadu, škoda.(20.2.2014)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Po pilotu: Bohužel nemám potřebu sledovat dále. Recyklace všeho možného, minimum invence a spoléhání na stereotypy , nudné charaktery a humor, který má být takovou tou malou domů. Bohužel, není.(3.10.2013)

 • KevSpa
  **

  Ne moc povedená parodie na Mad Men. Jamese Wolka z 6. série sem asi přivedli, aby to všem došlo, zatímco Hamish Linklater nejspíš paroduje svou roli z druhé série The Newsroom. Robin Williams mi připadá trochu z formy a celkově by mě zajímalo, kam se z téhle komedie vytratil veškerý vtip a zůstala jen křečovitá snaha o grotesknost a zároveň přehnaný patos. Pilot - 40%(3.10.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace