• eLeR

Čo sa tohto seriálu týka, mám viac napočúvané ako napozerané, pretože na obývačke nemáme dvere. Niektoré dialógy neskutočne trápne, teda skoro všetky, riešia sa tam neustále somariny, Violetta má otrasné vlasy ... ale zase druhorodená vie aspoň po španielsky ... teda len jednu pesničku, ale aj to sa ráta :-D.(27.9.2015)

• stefi7773

Anrgentínčania nikdy nevedeli natočiť nič, či už komédiu, alebo niečo s romantikou. S točením by mali prestať, a to myslím fakt prestať, oretože každá sračka, čo natočia, sa nedá už nie že pozerať, ale ani cítiť. Tento seriál je toho dôkazom. Ale tie tagy zabili :D(28.7.2014)

• mladas16

Každý den před šestou večer se modlím ať vypadne proud.(15.3.2014)

• Nelishka91

Blábol za blábolem, nechápu jak to může někoho bavit.(7.12.2015)

• tarantinolog

Toto je najhorší seriál na celom svete. Není na tom nič dobré. Trapný ale že brutálne trapný herci. Scénár ako keby ho napísala opica. Nič, nič, nič na tom není dobré. Asi sa opakujem čo? Keď to vidím mam chuť si vipichnúť oči a pretrhnúť ušné bubienky- radšej by som bol keby mi niekto strhol všetky nechty ako by som mal toto pozerať ešte raz.(25.3.2014)