• MichelSmith

No čo dodat... To ako vážne? Videl som nechtiac 20 častí v rámci čakacej lehoty na operáciu šedého zákalu kombinovanú s posttraumatickou korekciou lobotomického defektu s tým že je to Hanna Montana... Cítim sa znásilnený,podvedený,invalidne spláchnutý a odkopnutý! Miley je len jedna!(9.12.2014)

• Colby Sawyer

Odpad jak se patří po třech dílech to měli ukončit.(3.9.2014)

• LilHerak

Čím dál horší seriály, ... Na tohle už se vůbec nedá dívat, je to hloupost a pro mě to znamenalo i ztrátu času. Přehnané hraní jak ve starších filmech a strašně stupidní příběh, který je teda provázaný na další a další díl. To z toho možná dělá seriál. Podle mě tím jen vymývají dětem mozek z hlavy.(18.11.2013)

• - Martina Stoessel (Violetta) a Mercedes Lambre (Ludmila) jsou v seriálu nepřítelkyně, ale ve skutečném světě jsou velké kamarádky. (Tasartir)

• - Jorge Blanco nemusel projít konkurzem, role Leóna mu byla ušita přímo na míru. Mercedes Lambre pouze doprovázela svoji přítelkyni na konkurz, ale když ji producenti viděli, tak ji obsadili do role Ludmily Ferro. (Tasartir)

• - Seriál se původně měl jmenovat Esperanza Mía. (Tasartir)