• Colby Sawyer

Odpad jak se patří po třech dílech to měli ukončit.(3.9.2014)

• Sokka_

Už jenom z těch tagů se mi chce smát..:DDD(9.5.2014)

• Ydrosten

Páč mám dceru, která je cílová skupina ( jo taková ta trhlá poberťačka - mám s ní svatou trpělivost no ) tak jsem nucen občas podobné výtvory shlédnout. Disney Waltr se v hrobě obracet musí a kdyby nezemřel dřív než se JEHO studio změnilo ve stoku a žumpu nejhoršího kalibru, chrlícího jeden výkal za druhým, určitě by ho z toho ranila mrtvice. Aneb na Disneyho odkaz serme, hlavně že vyděláme na vymytých mozcích amerických idiotů. PS : nevím po kolika dílech to vzdala pro nezáživnost moje dcera, ale byl jsem za to moc rád. Začala se dívat na něco jiného, co má alespoň děj a není to prvoplánovaně určeno ke snížení inteligence daných cílových skupin.(13.10.2014)

Mladas16: Když se vždy když tohle dávají tak se modlíš aby vypli elektřinu ??? Je logické , když tě to nezajímá tak se na to nedívej , a nemodli se. Sokka: chce se ti z tagů smát ?? Nechápu proč , kdyby si viděl pár dílů tak by si zistil že tyto tagy jsou tu oprávněně. Nicméně já mám na tenhle seriál názor , že je to blbost. Ze začátku mi to přišlo stupidní a trapné , to si myslím i do teď , ale celkem dlouho se na tenhle seriál koukám , a myslím si že na odpad tenhle seriál není. Samozřejmě není dokonalý , a v každém díle je dost nudy , ale jak jsem psal , koukám se na tenhle seriál trochu delší dobu , a začíná mě bavit. Neee vtipnými , nebo skvělými scénky , ale dějem. Ty co seriál neviděli a chcou se podívat , tak se určitě neodraťte hodnocením , nebo komentáři uživatelů který viděli pár dílů. První díly budou sice připomínat nějakou debilní telenovelu , ale jak jsem psal děj není až tak špatný.(2.8.2014)

• MichelSmith

No čo dodat... To ako vážne? Videl som nechtiac 20 častí v rámci čakacej lehoty na operáciu šedého zákalu kombinovanú s posttraumatickou korekciou lobotomického defektu s tým že je to Hanna Montana... Cítim sa znásilnený,podvedený,invalidne spláchnutý a odkopnutý! Miley je len jedna!(9.12.2014)

• - Martina Stoessel (Violetta) a Mercedes Lambre (Ludmila) jsou v seriálu nepřítelkyně, ale ve skutečném světě jsou velké kamarádky. (Tasartir)

• - Jorge Blanco nemusel projít konkurzem, role Leóna mu byla ušita přímo na míru. Mercedes Lambre pouze doprovázela svoji přítelkyni na konkurz, ale když ji producenti viděli, tak ji obsadili do role Ludmily Ferro. (Tasartir)

• - Seriál se původně měl jmenovat Esperanza Mía. (Tasartir)