• tarantinolog

Toto je najhorší seriál na celom svete. Není na tom nič dobré. Trapný ale že brutálne trapný herci. Scénár ako keby ho napísala opica. Nič, nič, nič na tom není dobré. Asi sa opakujem čo? Keď to vidím mam chuť si vipichnúť oči a pretrhnúť ušné bubienky- radšej by som bol keby mi niekto strhol všetky nechty ako by som mal toto pozerať ešte raz.(25.3.2014)

• Elis55

Herecký výkon příšerný a děj je o ničem.(16.4.2014)

Mladas16: Když se vždy když tohle dávají tak se modlíš aby vypli elektřinu ??? Je logické , když tě to nezajímá tak se na to nedívej , a nemodli se. Sokka: chce se ti z tagů smát ?? Nechápu proč , kdyby si viděl pár dílů tak by si zistil že tyto tagy jsou tu oprávněně. Nicméně já mám na tenhle seriál názor , že je to blbost. Ze začátku mi to přišlo stupidní a trapné , to si myslím i do teď , ale celkem dlouho se na tenhle seriál koukám , a myslím si že na odpad tenhle seriál není. Samozřejmě není dokonalý , a v každém díle je dost nudy , ale jak jsem psal , koukám se na tenhle seriál trochu delší dobu , a začíná mě bavit. Neee vtipnými , nebo skvělými scénky , ale dějem. Ty co seriál neviděli a chcou se podívat , tak se určitě neodraťte hodnocením , nebo komentáři uživatelů který viděli pár dílů. První díly budou sice připomínat nějakou debilní telenovelu , ale jak jsem psal děj není až tak špatný.(2.8.2014)

• Sokka_

Už jenom z těch tagů se mi chce smát..:DDD(9.5.2014)

• Colby Sawyer

Odpad jak se patří po třech dílech to měli ukončit.(3.9.2014)

• - Jorge Blanco nemusel projít konkurzem, role Leóna mu byla ušita přímo na míru. Mercedes Lambre pouze doprovázela svoji přítelkyni na konkurz, ale když ji producenti viděli, tak ji obsadili do role Ludmily Ferro. (Tasartir)

• - Seriál se původně měl jmenovat Esperanza Mía. (Tasartir)

• - Martina Stoessel (Violetta) a Mercedes Lambre (Ludmila) jsou v seriálu nepřítelkyně, ale ve skutečném světě jsou velké kamarádky. (Tasartir)