• LilHerak

Čím dál horší seriály, ... Na tohle už se vůbec nedá dívat, je to hloupost a pro mě to znamenalo i ztrátu času. Přehnané hraní jak ve starších filmech a strašně stupidní příběh, který je teda provázaný na další a další díl. To z toho možná dělá seriál. Podle mě tím jen vymývají dětem mozek z hlavy.(18.11.2013)

• Kmotr76

"You're dead if you aim only for kids. Adults are only kids grown up, anyway." , řekl jednou Walt Disney. Ano Disney je mrtvý...(3.1.2014)

• stefi7773

Anrgentínčania nikdy nevedeli natočiť nič, či už komédiu, alebo niečo s romantikou. S točením by mali prestať, a to myslím fakt prestať, oretože každá sračka, čo natočia, sa nedá už nie že pozerať, ale ani cítiť. Tento seriál je toho dôkazom. Ale tie tagy zabili :D(28.7.2014)

• tarantinolog

Toto je najhorší seriál na celom svete. Není na tom nič dobré. Trapný ale že brutálne trapný herci. Scénár ako keby ho napísala opica. Nič, nič, nič na tom není dobré. Asi sa opakujem čo? Keď to vidím mam chuť si vipichnúť oči a pretrhnúť ušné bubienky- radšej by som bol keby mi niekto strhol všetky nechty ako by som mal toto pozerať ešte raz.(25.3.2014)

• metal.storm

To čo za telenovely začali dávať na tom Disney Channel... nech mi nikto nehovorí že to bol nápad spoločnosti Disney :/(2.5.2014)