• eLeR

Čo sa tohto seriálu týka, mám viac napočúvané ako napozerané, pretože na obývačke nemáme dvere. Niektoré dialógy neskutočne trápne, teda skoro všetky, riešia sa tam neustále somariny, Violetta má otrasné vlasy ... ale zase druhorodená vie aspoň po španielsky ... teda len jednu pesničku, ale aj to sa ráta :-D.(27.9.2015)

• Kmotr76

"You're dead if you aim only for kids. Adults are only kids grown up, anyway." , řekl jednou Walt Disney. Ano Disney je mrtvý...(3.1.2014)

• Sweat55

Po shlédnutí jedné jediné epizody docela přemýšlím jestli se podívat na další, nebo spolknout jedovatou pilulku a prostřelit si hlavu. Kam to ti tvůrci choděj do kumbálu, když z nich padaj takový sračky. Kdyby to psala radiací zdeformovaná gorila bylo by to smysluplňější. Jen mi je líto dávat odpad, protože ani to si ta kravina nezaslouží.(29.3.2014)

• Elis55

Herecký výkon příšerný a děj je o ničem.(16.4.2014)

Mladas16: Když se vždy když tohle dávají tak se modlíš aby vypli elektřinu ??? Je logické , když tě to nezajímá tak se na to nedívej , a nemodli se. Sokka: chce se ti z tagů smát ?? Nechápu proč , kdyby si viděl pár dílů tak by si zistil že tyto tagy jsou tu oprávněně. Nicméně já mám na tenhle seriál názor , že je to blbost. Ze začátku mi to přišlo stupidní a trapné , to si myslím i do teď , ale celkem dlouho se na tenhle seriál koukám , a myslím si že na odpad tenhle seriál není. Samozřejmě není dokonalý , a v každém díle je dost nudy , ale jak jsem psal , koukám se na tenhle seriál trochu delší dobu , a začíná mě bavit. Neee vtipnými , nebo skvělými scénky , ale dějem. Ty co seriál neviděli a chcou se podívat , tak se určitě neodraťte hodnocením , nebo komentáři uživatelů který viděli pár dílů. První díly budou sice připomínat nějakou debilní telenovelu , ale jak jsem psal děj není až tak špatný.(2.8.2014)

• - Seriál se původně měl jmenovat Esperanza Mía. (Tasartir)

• - Martina Stoessel (Violetta) a Mercedes Lambre (Ludmila) jsou v seriálu nepřítelkyně, ale ve skutečném světě jsou velké kamarádky. (Tasartir)

• - Jorge Blanco nemusel projít konkurzem, role Leóna mu byla ušita přímo na míru. Mercedes Lambre pouze doprovázela svoji přítelkyni na konkurz, ale když ji producenti viděli, tak ji obsadili do role Ludmily Ferro. (Tasartir)