• Ydrosten

Páč mám dceru, která je cílová skupina ( jo taková ta trhlá poberťačka - mám s ní svatou trpělivost no ) tak jsem nucen občas podobné výtvory shlédnout. Disney Waltr se v hrobě obracet musí a kdyby nezemřel dřív než se JEHO studio změnilo ve stoku a žumpu nejhoršího kalibru, chrlícího jeden výkal za druhým, určitě by ho z toho ranila mrtvice. Aneb na Disneyho odkaz serme, hlavně že vyděláme na vymytých mozcích amerických idiotů. PS : nevím po kolika dílech to vzdala pro nezáživnost moje dcera, ale byl jsem za to moc rád. Začala se dívat na něco jiného, co má alespoň děj a není to prvoplánovaně určeno ke snížení inteligence daných cílových skupin.(13.10.2014)

• Bukk

Takový ten typický seriál z produkce Disney, který nenadchne, neurazí a tenhle možná ani nezabije čas. I ty písničky nestojí za moc. Ti kluci mají fakt směšné hlasy.(17.7.2013)

• HiddenDragon

Telenovela pro mladez! To uz neni legrace, to neni ani odpad, to je primo radioaktivni toxicka hrozba obludnych rozmeru. Tohle by mela cenzura zakazat, protoze stacilo videt jeden dil a mel jsem chut rozbehnout se ksichtem proti obrazovce. Zadna pulhodina! ale 55 minut pruplachu mozku kyselinou sirovou. Bleda M. Stoessel vypada jak Drakulova devka s chlebarnou (ze by i J. Robertsova pukla zavisti) namalovanou tak, ze by ji mamka zrejme utrhla hlavu - to je asi duvod proc zije v serialu jen s otcem. Ten ocividne vylezl z nejake zatuchle diry typu "Esmeralda", a nasledoval ho zbytek dospeleho ansamblu. Vubec je s podivem, jak trapny mustr maji vsechny jihoam. serialy. Oni se to tam snad uci primo na filmove skole. Jinak nechapu ze to vypada v kazdem zaberu jak telenovela. Jedinym svetlym mistem byla pisnicka ve spanelstine. Ale kdyz se do zaberu dostala "muzska" cast zaku stredni argentinske skoly, vedle kterych by i Zac Efron vypadal jak heterosamec, v duchu jsem litoval, ze tu neni hodnoceni minus deset. Na Violettu nestaci stupnice.(14.2.2014)

• Kmotr76

"You're dead if you aim only for kids. Adults are only kids grown up, anyway." , řekl jednou Walt Disney. Ano Disney je mrtvý...(3.1.2014)

• eLeR

Čo sa tohto seriálu týka, mám viac napočúvané ako napozerané, pretože na obývačke nemáme dvere. Niektoré dialógy neskutočne trápne, teda skoro všetky, riešia sa tam neustále somariny, Violetta má otrasné vlasy ... ale zase druhorodená vie aspoň po španielsky ... teda len jednu pesničku, ale aj to sa ráta :-D.(27.9.2015)

• - Seriál se původně měl jmenovat Esperanza Mía. (Tasartir)

• - Jorge Blanco nemusel projít konkurzem, role Leóna mu byla ušita přímo na míru. Mercedes Lambre pouze doprovázela svoji přítelkyni na konkurz, ale když ji producenti viděli, tak ji obsadili do role Ludmily Ferro. (Tasartir)

• - Martina Stoessel (Violetta) a Mercedes Lambre (Ludmila) jsou v seriálu nepřítelkyně, ale ve skutečném světě jsou velké kamarádky. (Tasartir)