Horor

USA, 2015, 97 min

Rozpočet $10miliónovTržby USA $27,740,955Tržby Celosvetovo $52,690,149Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ zbytočný planoba /35%/(24.2.2016)

Podle mě mnohem lepší, než jednička. Mělo to hezčí příběh a super efekty.(21.9.2015)

• Cappuccino

Natočené smrti boli dosť nepríjemné a nechutné, čo je pri horore pochvala, ale čo sa týka tých deciek.. neviem neviem, očakával som viac tajomna, ale Foy nám hneď od začiatku odhalil takmer všetko a čo neodhalil, sa dá veľmi ľahko domyslieť a očakávať. P.S. tá sinisterovská zvučka, jedno veľké bŕŕŕ!(6.3.2016)

Očekávaný horor Sinister 2 je tady a tajemno a velké znepokojení naprosto zmizí, ale to se dalo čekat. Do toho komunikace kluků s duchy, nebyl také moc dobrý tah, zjevují se až moc. Hudba výborná a atmosféra se drží, i když hudba nenabídne nic nového. Pár velmi solidních lekaček najdeme, nebo spíš Sinister 2 zakládá právě na nich a to neberu jako nějakou nevýhodu ba naopak. Kazety opět perfektní, škoda jen toho, že i herci nebyli tak skvelí jako v prvním díle, nebylo jim tolik věřit. Při slabém roku 2015 je tohle jeden z těch lepších, ač na velké hraně .. 7/10 = 70%(21.12.2015)

Na první pohled pecka, na druhý pohled znova to samé v bledě modrém. Nic, co bych už tisíckrát neviděl. Průměr 60%(18.1.2016)

• - Na pokračování nespolupracoval režisér předchozího filmu Scott Derrickson z důvodu vytíženosti. (Nivenx)

• - Počas "kostolnej scény" boli použité živé potkany. (Mathew234)