Po prvním zhlédnutém dílu naprosto obyčejný, skoro až podprůměrný, krimi? seriál, který nenabízí nic nového, vše jsem již stokrát viděl jinde. Gangster pracující jako "undercover" policajt - tato myšlénka zní velmi lákavě (Skrytá identita byla fajn), ale tady je to jaksi podivně, nemastně, neslaně podané, nemá to atmosféru. Prostě gangster jen tak btw dělá policajta, ze služby si jen tak odskočí na oslavu bosse gangu, už v prvním dílu si vylil srdéčko, že by snad chtěl raději i býti policajtem než gangsterem, i megakrutý gangsterboss se chce polepšit, praštit s gangsteřinou a dál dělat legální obchod. Co mi tam ještě chybí je nějaká ta opravdová láska, ale nebojme se, ta určitě přijde v dalších dílech, vždyť jeho kámoš se zasnoubil s holkou, co má náš hrdina rád. Některé dialogy jsou naprosto naivní, skoro až sračkoidní. Na druhou stranu je to alespoň akční, což mě baví, takže mu ještě dám šanci, s vírou v to, že se seriál alespoň malinko zvedne a přidá trochu dramatičnosti, a já budu muset tento koment přepsat. A navíc je toto hodnocení po prvním dílu, dneska bude teprve druhý, ale musel jsem to napsat, protože na seriál jsem se těšil a teď jsem trošku víc nasraný. Hold jsem nečekal takovou komedii. Pilot bohužel jen cca 40% Edit: Naštěstí jsem se mýlil, zas tak špatné to není, v průběhu se to pěkně rozjelo a moje chmury byly částečně zahnány. Takový solidní průměr nebo lehký nadprůměr, záleží na konci sezóny. Zatím 3 hvězdy.(30.5.2014)

Serial neurazi, ale zaroven az tak nenadchne. Pri mnozstve produkcie, ktora je aktualne chrlena stanicami, ide hlavne pocas prvych epizod o slabsi priemer. Pocas sezony vsak zacali diely naberat na obratkach a posledne dva diely by som oznacil za slusne, hlavne co sa necakanych zvratov tyka. Druha sezona este nie je ohlasena, avsak priestor na pokracovanie existuje. Je vsak otazne ako sa stanica postavi k sledovanosti serialu. Za mna odporucam, ide o oddychovy serial s davkou akcie. Hodnotil by som niekde na urovni 65% - 70%.(19.8.2014)

Překvapivě pohodový a sledovatelný seriál se solidní dávkou akce a bez přehnaných mystifikací. Rozhodně lepší jak většina americký bejkáren. K obrazovce to zrovna nepřiková, ale jednou za týden se na to člověk rád podívá. Hodnoceno po sedmi dílech. 3-4*(13.7.2014)

Očekávat další Shield bylo hodně bláhové... Každopádně seriál není vůbec špatný, i když Shieldu nesahá ani po kolena. A když už jsme u toho Shieldu ;), Jay Karnes a Catherine Dent ve vedlejších rolích hodně potěšili. :)(22.7.2014)

Viděna celá série. S každým dílem zrající příběh, hutná atmosféra. Děj jede z ostra ku předu, vše odsejpá. Ústřední motiv infiltrace člena mafiánské rodiny do elitní policejní složky, velice dobře zvládnutý. Měl jsem obavy, že seriál půjde epizodním style, jako mé velké zklamání Almost Human, ale nestalo se tak. Finále celé série bravůrně zvládnuté a připravené na další sérii. Režije výborná a herci rovněž. není co řešit, v rámci žánru, plný počet. Není nic, co by mi na seriálu vadilo.(26.8.2014)

• RZA