Očekávat další Shield bylo hodně bláhové... Každopádně seriál není vůbec špatný, i když Shieldu nesahá ani po kolena. A když už jsme u toho Shieldu ;), Jay Karnes a Catherine Dent ve vedlejších rolích hodně potěšili. :)(22.7.2014)

Nic neobvyklého na seriálovém nebi. Některé scény mě vytáčeli, například elitní jednotka vtrhne do bytu podezřelého asi v 10 lidech, všichni jdou předem a druhou stranu domu nezajistí. Kvůli Terrymu dám seriálu ještě šanci, ale nevěřím, že u něj vydržím za mě 60%.(2.6.2014)

Serial neurazi, ale zaroven az tak nenadchne. Pri mnozstve produkcie, ktora je aktualne chrlena stanicami, ide hlavne pocas prvych epizod o slabsi priemer. Pocas sezony vsak zacali diely naberat na obratkach a posledne dva diely by som oznacil za slusne, hlavne co sa necakanych zvratov tyka. Druha sezona este nie je ohlasena, avsak priestor na pokracovanie existuje. Je vsak otazne ako sa stanica postavi k sledovanosti serialu. Za mna odporucam, ide o oddychovy serial s davkou akcie. Hodnotil by som niekde na urovni 65% - 70%.(19.8.2014)

• KevSpa

Tuctová krimi o poldovi, který zároveň pracuje pro gangsterského bosse. Jedno klišé za druhým, naštěstí je pilot ve zručných režisérských rukou Allena Hughese (From Hell, Broken City), takže o hutnou atmosféru není nouze. Ta ale není všechno, scénář zkrátka není z nejpovedenějších a navíc to hodně připomíná Volavku, respektive Skrytou identitu. Ale potěšila mě účast Cliffa Curtise, takže šanci tomu ještě dám. Pilot - 60%(25.5.2014)

Na Gang Related jsem narazil zcela náhodou a po prvním díle mě na tolik nadchl, že jsem věděl, že se u mě zařadí mezi TOP seriály. S přibývajícími díly seriál stále gradoval a poslední díly jsem sledoval už bez titulek, protože jsem hltal jeden díl za druhým. Důvody, proč jsem si jej zamiloval je ten, že herci jsou sympatičtí a podávají přesvědčivé výkony. Dále pak téměř vždy propadnu seriálům z prostředí gangu, špinavých ulic a zkorumpované policii. Jediné, co mě velmi mrzí, že Gang Related skončil už po 13. díle. Je to velká škoda, protože si zasloužil mnohem víc, už jenom díky tomu konci... Nejoblíbenější postavy: Ryan Lopez a Daniel Acosta(24.10.2014)

• RZA