poster

Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

 • český

  Medvídek Pú: Mnoho dobrodružství

 • USA

  Many Adventures of Winnie the Pooh, The

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mariin
  *****

  Hlavně pro děti cca do 10 let výborné, obsahově i výtvarně.(5.9.2009)

 • Zdeňka
  *****

  Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.(13.6.2014)

 • formelin
  *****

  V pořadí 25 celovečerák studia Disney a celkově 77 v seznamu animovaných celovečerních filmů vůbec.. První dobrodružství Medvídka Pú je zároveň nejlepší, nejroztomilejší a nejvtipnější! .. úvodní písnička-> Tam ve starém lese hloubavém si Kryštůfek Robin hrál. Měl sousedy víc než lákavé a opravdu prý je znal. Prý žil byl tam Oslík Láček a Kanga a malý Rú i Králík a Prasátko, Sova a Medvídek Pú. Medvídek Pú, prošívaný, tučný a plyšový ten Medvídek Pú, Medvídek Pú starý hloupý Medvídek Pú, Medvídek Pú, Medvídek Pú hlučný, malý tučný a vycpaný ten Medvídek Pú milý, čilý Medvídek Pú..(4.7.2007)

 • duklak2
  ****

  Kdysi dávno jsem byl velmi zaskočen, když místo mých oblíbených Kačerů a Rychlé roty se objevil na obrazovce jakýsi medvídek. Byl velmi roztomilý. Jeho každodenní dobrodružství mě velmi chytly a já se vždy nemohl dočkat dalších dílů. Tehdy dávno, já ještě jako malý svišť, jsem si každou sobotu a neděli nařídil budík a ráno vstal a hned se mi moje očička rozzářila, když jsem viděl žlutého medvídka. Mými nejoblíbenějšími postavami v tomto seriálku byly samozřejmě Pú a Ijáček, který měl neustále ve všem smůlu. Vím, že epizody skoro žádný děj neměly, ale to nevadilo. Seriál byl neuvěřitelně barevně vykreslen a všemožné barvy zde hrály hlavní prim. Dále musím zdůraznit, že díky medvídkovi jsem poprvé v životě ochutnal med, který byl tak sladký, jako všechny postavičky ze Stokorcového lesa. Hodnocení je více než jasné. Dávám jasné 4 hvězdy.(16.6.2008)

 • Popluh
  ****

  Začátek jedné pohádkové klasiky jsem sice zhlédl až v dospělosti, ale i tak musím uznat, že se jedná o podařenou pohádku, která odstartovala jednu z největších dětských "popkulturních" ikon všech dob.(6.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace