poster

Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

 • český

  Medvídek Pú: Mnoho dobrodružství

 • USA

  Many Adventures of Winnie the Pooh, The

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kajas
  ***

  Pú je díky disneyovskému zpracování jistě jednou z nejznámějších animovaných postaviček a nejmenší diváci musí být nadšeni. Moc se mi líbil způsob vyprávění pomocí stránek knížky. Mezi své oblíbené pohádky ale tohohle roztomilého méďu neřadím.(18.12.2013)

 • T2

  Tržby za predaj DVD v USA $13,467,256 //počet predaných kusov 687,422(19.11.2009)

 • AngelAngie
  ****

  Krásný klasický příběh medvídka Pú.(4.6.2008)

 • Momo_desu
  *****

  "Kouzelná a roztomilá dobrodružství Medvídka Pú těší děti i dospělé na celém světě už řadu let." Presne tak i keď detské časy mám už dávno za sebou (i keď je pravda, že ja budem večné dieťa) Macko Pú ma rozhodne potešil. Najviac však môj obľúbený Tiger. Film som videla v originále a bez titulkov, trošku som sa toho obávala, že nebudem dobre rozumieť ale našťastie to bolo naozaj jednoduché. Skôr mi robili problémy prízvuky niektorých zvieratiek ako napr. toho hlodavca ako samotné anglické vety. Občas som proste nemala vôbec šajnu čo vravel za slová. Tak či tak to bolo príjemné a zábavné. Veľmi vydarená disneyovka. Tu dokonca aj ten med vyzeral chutne a mala som naň chuť a to ja med nemusím. Ale keď som si predstavila ako naozaj vyzerá aj ma tá chuť akosi prešla. Mimochodom originál dabing Macka Pú naozaj stojí za to.(18.4.2014)

 • Popluh
  ****

  Začátek jedné pohádkové klasiky jsem sice zhlédl až v dospělosti, ale i tak musím uznat, že se jedná o podařenou pohádku, která odstartovala jednu z největších dětských "popkulturních" ikon všech dob.(6.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace