poster

Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

 • český

  Medvídek Pú: Mnoho dobrodružství

 • USA

  Many Adventures of Winnie the Pooh, The

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zdeňka
  *****

  Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.(13.6.2014)

 • kajas
  ***

  Pú je díky disneyovskému zpracování jistě jednou z nejznámějších animovaných postaviček a nejmenší diváci musí být nadšeni. Moc se mi líbil způsob vyprávění pomocí stránek knížky. Mezi své oblíbené pohádky ale tohohle roztomilého méďu neřadím.(18.12.2013)

 • Thomassi
  ****

  Kreslená klasika, kterou jsem měl štrašně rád, když jsem byl ještě dítě. Příjemnou společnost plyšového medvídka, tygra, oslíka a mnoha dalších jsem si vždy užil. A i teď, když jsem se na to z hecu podíval, pořád jsem se smál a na hodinu se vrátil do dětských let. Navíc výborný český dabing nemá chybu. Určitě doporučuji dnešním dětem, aby Medvídka Pú rozhodně zkoukly.(16.12.2010)

 • novoten
  ***

  První dobrodružství žlutého chlupáče. Walt Disney uctíval jeho knižní předlohu a to je na filmu znát v podobě téměř neustálého zobrazování "na papíře". Nevadí mi naivní old-school disneyovky, třeba Kniha džunglí má díky jisté infantilnosti dodnes svoje kouzlo, ale tady už těch písní o oslavách, přátelství a kráse bylo příliš. Kdo chce krásný a vtipný příběh z lesa, ať radši zkusí Bambiho, Pú si body zaslouží jen za králíka a Iáčka.(13.4.2006)

 • Pajky3
  ****

  Nejstarší a nejznámější příběh medvídka o tom jak uvíznul v noře. Jako malej jsem ho četl a doteď si ho dobře pamatuju. Jen mě trošku rozhazovali drobné niance v dabingu, oproti jiným dílům. Tady byl Sova ženskeho rodu, prasatko zase mužského (přestože ten střední je vynikající) a les byl najednou stoakrový a né stokorcový. Jinak jako vždy dobře pobavil.(26.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace