Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

Many Adventures of Winnie the Pooh, The

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Tržby za predaj DVD v USA $13,467,256 //počet predaných kusov 687,422(19.11.2009)

Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.(13.6.2014)

V pořadí 25 celovečerák studia Disney a celkově 77 v seznamu animovaných celovečerních filmů vůbec.. První dobrodružství Medvídka Pú je zároveň nejlepší, nejroztomilejší a nejvtipnější! .. úvodní písnička-> Tam ve starém lese hloubavém si Kryštůfek Robin hrál. Měl sousedy víc než lákavé a opravdu prý je znal. Prý žil byl tam Oslík Láček a Kanga a malý Rú i Králík a Prasátko, Sova a Medvídek Pú. Medvídek Pú, prošívaný, tučný a plyšový ten Medvídek Pú, Medvídek Pú starý hloupý Medvídek Pú, Medvídek Pú, Medvídek Pú hlučný, malý tučný a vycpaný ten Medvídek Pú milý, čilý Medvídek Pú..(4.7.2007)

Začátek jedné pohádkové klasiky jsem sice zhlédl až v dospělosti, ale i tak musím uznat, že se jedná o podařenou pohádku, která odstartovala jednu z největších dětských "popkulturních" ikon všech dob.(6.11.2009)

Nejlepší celovečerní verze Púa.(26.12.2009)