Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

Many Adventures of Winnie the Pooh, The

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Buddy Baker

Tržby za predaj DVD v USA $13,467,256 //počet predaných kusov 687,422(19.11.2009)

Začátek jedné pohádkové klasiky jsem sice zhlédl až v dospělosti, ale i tak musím uznat, že se jedná o podařenou pohádku, která odstartovala jednu z největších dětských "popkulturních" ikon všech dob.(6.11.2009)

Pú je díky disneyovskému zpracování jistě jednou z nejznámějších animovaných postaviček a nejmenší diváci musí být nadšeni. Moc se mi líbil způsob vyprávění pomocí stránek knížky. Mezi své oblíbené pohádky ale tohohle roztomilého méďu neřadím.(18.12.2013)

Krásný klasický příběh medvídka Pú.(4.6.2008)

Hlavně pro děti cca do 10 let výborné, obsahově i výtvarně.(5.9.2009)

• - Pri animácii boli väčšinou použité kreslené a akvalerové koncepty s prázdnymi časťami a atramentovými hrubými linkami naznačujúcimi tvary. (Hystory)

• - Prvotne plánovaná kvantita, zodpovedajúca celovečernému filmu, sa napokon redukovala na tri 30 minútové časti, ktoré boli spojené až v roku 1977. (Hystory)

• - Ilustrátori pracovali na základe Milneovho románu a Shepardových ilustrácií. (Hystory)