poster

Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

 • český

  Medvídek Pú: Mnoho dobrodružství

 • USA

  Many Adventures of Winnie the Pooh, The

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • togaf
  ***

  Nejlepší dobrodružství medvídka Pú mají jednu velkou a jednu malou chybu. Tou velkou je Pú, nesnáším toho nenažraného vlezlého medvěda s "malým rozoumkem". Malou chybou je přehnané zpívaní a oslavování (obvykle nezaslouženě Půa). No ale Iáček a Králík jsou moc fajn, takže moje hodnocení vytáhli na tři hvězdičky.(20.9.2011)

 • DinoRaptor
  *****

  Nejlepší celovečerní verze Púa.(26.12.2009)

 • novoten
  ***

  První dobrodružství žlutého chlupáče. Walt Disney uctíval jeho knižní předlohu a to je na filmu znát v podobě téměř neustálého zobrazování "na papíře". Nevadí mi naivní old-school disneyovky, třeba Kniha džunglí má díky jisté infantilnosti dodnes svoje kouzlo, ale tady už těch písní o oslavách, přátelství a kráse bylo příliš. Kdo chce krásný a vtipný příběh z lesa, ať radši zkusí Bambiho, Pú si body zaslouží jen za králíka a Iáčka.(13.4.2006)

 • wendelin9
  *****

  Nejlepší z nejlepších!... Jako malá jsem viděla tenhle film snad 5x a pokaždé jsem se se žlutým medovým chlupáčem smála... Nevím jestli bych se tolik pobavila i teď, každopúádně 5* je u mě povinnost :)(23.3.2008)

 • Zdeňka
  *****

  Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.(13.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace