Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství

Many Adventures of Winnie the Pooh, The

Rodinný / Animovaný

USA, 1977, 71 min

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Hrdinové z Stokorcovského lesa jsou jedni z mých nejoblíbenějších a především původní animace a příběhy. Jako malá jsem knížky milovala. A právě tento film nemá v porovnání s tím žádnou chybu.(13.6.2014)

Tržby za predaj DVD v USA $13,467,256 //počet predaných kusov 687,422(19.11.2009)

Kreslená klasika, kterou jsem měl štrašně rád, když jsem byl ještě dítě. Příjemnou společnost plyšového medvídka, tygra, oslíka a mnoha dalších jsem si vždy užil. A i teď, když jsem se na to z hecu podíval, pořád jsem se smál a na hodinu se vrátil do dětských let. Navíc výborný český dabing nemá chybu. Určitě doporučuji dnešním dětem, aby Medvídka Pú rozhodně zkoukly.(16.12.2010)

Pú je díky disneyovskému zpracování jistě jednou z nejznámějších animovaných postaviček a nejmenší diváci musí být nadšeni. Moc se mi líbil způsob vyprávění pomocí stránek knížky. Mezi své oblíbené pohádky ale tohohle roztomilého méďu neřadím.(18.12.2013)

Nejlepší dobrodružství medvídka Pú mají jednu velkou a jednu malou chybu. Tou velkou je Pú, nesnáším toho nenažraného vlezlého medvěda s "malým rozoumkem". Malou chybou je přehnané zpívaní a oslavování (obvykle nezaslouženě Půa). No ale Iáček a Králík jsou moc fajn, takže moje hodnocení vytáhli na tři hvězdičky.(20.9.2011)

• - Pri animácii boli väčšinou použité kreslené a akvalerové koncepty s prázdnymi časťami a atramentovými hrubými linkami naznačujúcimi tvary. (Hystory)

• - Prvotne plánovaná kvantita, zodpovedajúca celovečernému filmu, sa napokon redukovala na tri 30 minútové časti, ktoré boli spojené až v roku 1977. (Hystory)

• - Ilustrátori pracovali na základe Milneovho románu a Shepardových ilustrácií. (Hystory)