poster

Mimoni

 • USA

  The Minions

 • Slovensko

  Mimoni

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  ***

  Zcela tuctový latentně homosexuálně-pedofilně-incestní animák, podporující terorismus a násilí a kriminalitu, hehe. Profesionálně odvedená práce: Když mimoň upadne, děti se smějí.(23.6.2015)

 • juta
  *****

  Mimoni předčili mé očekávání, opravdu jsem se skvěle bavil a s těmito žlutými potvůrkami byla sranda po celou dobu stopáže a na závěr přišla příjemná nostalgie s "malým" padouchem. Pěkný kino zážitek.(27.6.2015)

 • Tsuki
  ***

  Samotní Minioni sice mluví jak v původním znění, tak v českém dabingu víceméně stejně (až na pár záměn slov), ale i tak mi je docela líto, že jsem film nemohla vidět celý v původním znění. Vsadím se, že většina hlášek ostatních postav vyzněla o něco vtipněji či zajímavěji (určitě se tam taky dal slyšet nějaký ten britský přízvuk). Miniony (mimoně) mám celkově hodně ráda, ale řekla bych, že ač se těší oblibě i staršího publika, jejich film byl přece jenom zaměřen hlavně na malé děti, jelikož většina vtipů stála na primitivnějším humoru. Nehledě na to, že mnoho z humorných scén už bylo bohužel "vyplýtváno" ve filmových upoutávkách. A to je trochu škoda. Vizuálně to bylo moc pěkně udělané a ocenila jsem právě to zasazení do britské monarchie, ale menší zklamání bohužel nedokážu skrýt. ~(3,3)~(2.7.2015)

 • Radek99
  ***

  Celkem zbytečný prequel, neboť Mimoni coby hlavní postavy jsou jen sotva z poloviny tak vtipní, než tomu bylo v případě, kdy sehrávali dřívější role padouchovských postav vedlejších. A sázka na popkulturní odkazy opravdu stěží zachrání absenci jakéhokoliv nosnějšího příběhu. Formát grotesky stopáž celovečerního filmu zjevně neunese... Téměř naprosto promrhaný potenciál!(19.7.2015)

 • Chermy
  *

  Nikdy jsem si nemyslel, že mají Mimoni potenciál utáhnout celý film. Jsou roztomilí, jako přicmrndávači mají svoje kouzlo - ale někdo by musel napsat dobrý příběh, aby to fungovalo celý film! To se nestalo.... takže je to strašně utahaná a nezábavná nuda.(26.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace