poster

Mimoni

 • USA

  The Minions

 • Slovensko

  Mimoni

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ***

  // Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 4,311 // Otvárací Víkend v USA: $115,718,405 //(27.8.2015)

 • Radek99
  ***

  Celkem zbytečný prequel, neboť Mimoni coby hlavní postavy jsou jen sotva z poloviny tak vtipní, než tomu bylo v případě, kdy sehrávali dřívější role padouchovských postav vedlejších. A sázka na popkulturní odkazy opravdu stěží zachrání absenci jakéhokoliv nosnějšího příběhu. Formát grotesky stopáž celovečerního filmu zjevně neunese... Téměř naprosto promrhaný potenciál!(19.7.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "A tak se potloukali od padoucha k padouchovi, ale toho pravého ne a ne najít." Cesta za největším padouchem všech dob byla lemována sympaticky žlutým žvatláním, fantastickým ping-pongem a fotbalem zmrzlých Mimoňů, placením zlatou cihlou, pólem na psech či legračním věšením hrdinů na šibenici. Pro mne by to byla klasická tříhvězdová zábava, kdyby Mimoni kromě sportovní stránky nepotěšili i rockovou část mého srdce. To činili jednak hrou na "super mega ukulele" a hlavně poslechem Doors, Who, Beatles nebo Kinks. Tyto šedesátkové pecky mi zkrátka zvedly náladu až ke čtvrté hvězdě.(20.4.2016)

 • misterz
  ****

  Podľa predpokladu, hravé, chutnučké, pre deti ako stvorené (ale pobavia sa aj dospelí). Mám však pocit, že sa tu tak celkom nepodarilo naplno rozvinúť roztomilú, sladučkú, mimoňskú nešikovnosť a osobitosť týchto zlatučkých žltučkých panáčikov. Chcelo to viac situačných, humorných skečov a možno na záver aj niečo viac emotívnejšie. Ale aj napriek tomu slušný nadpriemer. 75/100(18.10.2015)

 • Tsuki
  ***

  Samotní Minioni sice mluví jak v původním znění, tak v českém dabingu víceméně stejně (až na pár záměn slov), ale i tak mi je docela líto, že jsem film nemohla vidět celý v původním znění. Vsadím se, že většina hlášek ostatních postav vyzněla o něco vtipněji či zajímavěji (určitě se tam taky dal slyšet nějaký ten britský přízvuk). Miniony (mimoně) mám celkově hodně ráda, ale řekla bych, že ač se těší oblibě i staršího publika, jejich film byl přece jenom zaměřen hlavně na malé děti, jelikož většina vtipů stála na primitivnějším humoru. Nehledě na to, že mnoho z humorných scén už bylo bohužel "vyplýtváno" ve filmových upoutávkách. A to je trochu škoda. Vizuálně to bylo moc pěkně udělané a ocenila jsem právě to zasazení do britské monarchie, ale menší zklamání bohužel nedokážu skrýt. ~(3,3)~(2.7.2015)

 • - Film se odehrává v roce 1968, tedy 42 let p.G. (Před Gruem). Přidáte-li 42 let k 1968, tak vám vyjde 2010, tedy rok kdy byl do kin uveden první Já, padouch (2010). (Maulincio)

 • - S počtom stiahnutí 23 495 140 sa jedná o najsťahovanejší animovaný film roku 2015, podľa trackingovej spoločnosti Excipio. (Kub_ees)

 • - Bob trpí heterochromií (jeho oči mají dvě různé barvy duhovky). (Maulincio)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace