Mimoni

The Minions

Mimoni

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2015, 91 min

Ve druhém Despicable Me mi trochu vadilo, že přibylo šťastné rodinky na úkor humoru a proto jsem nápad tvůrců přijít pouze s Miniony vřele přivítal... Evoluce minionů je výborná, jednotliví padouši v průběhu času ještě lepší - to ostatně zná většina z trailerů... Celkově jsou scénky z traileru na výjimky tím nejlepším, co ve filmu uvidíte... Jakmile dojde trailerový materiál, film chvílemi přešlapuje na místě a stejně jako většina animáků bojuje s velkolepým finále, které ale poměrně důstojně zvládne... Film si mimo jiné skvěle utahuje z různých národů (musím hlavně vypíchnout přistání na Měsíci), což sice ocení spíše starší diváci, ale i díky tomu jsou Minions opravdu filmem pro celou rodinu... Zpracování Londýna je na jedničku, soundtrack je dokonalý... Celkově po první projekci dávám zatím čtyři velké žluté banány, ale nevylučuji, že s dalším zhlédnutím třeba v originálním zněním zvednu hodnocení na pět... Do plného hodnocení filmu zase tolik nechybělo... A neodcházejte dokud neskončí celé závěrečné titulky!(23.6.2015)

Revoluce se nekoná, nejlepší animák všech dob z Mimoňů taky nebude, ale pobavili (u sněžgule a super mega ukulele jsem brečel smíchy). Haló kolem toho filmu je nechutné (nechápu dospělé lidi, co běhají po ulicích v tričku s Mimoněm), ale s tím se nic nenadělá. Kasovní trhák to bude dozajista a cokoli s vyobrazeným Mimoněm půjde na dračku. Jupííí... 80%(26.6.2015)

// Distribútor: Universal // Počet premietajúcich kín v USA: 4,311 // Otvárací Víkend v USA: $115,718,405 //(27.8.2015)

• Chermy

Nikdy jsem si nemyslel, že mají Mimoni potenciál utáhnout celý film. Jsou roztomilí, jako přicmrndávači mají svoje kouzlo - ale někdo by musel napsat dobrý příběh, aby to fungovalo celý film! To se nestalo.... takže je to strašně utahaná a nezábavná nuda.(26.6.2015)

Kdybych na to nešla se svým synem, tak bych řekla, že to byla pěkná hloupost. Díky ale jeho nadšení, kdy mu při každé scéně jiskřili jeho hnědá kukadla a při humorných scénkách se smál na celý sál a opakoval hlášky byť mu jsou jen tři, jsem pochopila, že film není aby bavil oba, ale především jeho a za mě je to tak správně. Odcházel ze sálu štasten stejně jako já.(29.8.2015)