poster

Lucy

 • Francie

  Lucy

 • Slovensko

  Lucy

Akční / Sci-Fi

Francie, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ****

  Ďalší zásek Luca Bessona tentokrát i režijný, ktorý opäť len dokazuje, že to tento tvorca s ctižiadosťou už dávno vzdal a tak Lucy je žánrovkou na nerozoznanie od akčných štekov ktoré produkuje ako na bežiacom páse. Ja tieto jednohubky mám rád a i keď sa žiadne akčné inferno nekoná, kvalitnejšie režijné vedenie je jasne poznať a herecké obsadenie je tiež z tých lukratívnejších. Scarlett Johansonn a jej výber filmov od Iron Mana 2 žeriem jeden za druhým. Táto žena sa mi páči čím ďalej tým viac.(9.9.2014)

 • Segrestor
  *****

  Sice mi z toho vyplynulo, že každý další člověk, který by otevřel bránu ke svému mozku, stane se za a) Bohem a za b) zákonitě se promění ve flash disk. Takže, ehm, když by takovou bránu otevřeli všichni lidé na Zemi, stala by se z planety hrouda obývaná jen a pouze Bohy, kteří by logicky museli dojít do stejného evolučního bodu jako nakonec lidi, někam by se to prostě muselo stejně posunout, jen by to bylo nepředstavitelně jinačí s těmi všemi schopnosti a tak by možná bylo řešení, že by se pak ze všech staly ty flash disky. Takže planeta flash disků. Hih. Fantazie scenáristů, zdá se, nezná mezí, ale to je v pořádku. Film má bavit, fascinovat. A tento snímek doslova trhá prdel všem jiným o superhrdinech. Netřeba svalů a schopností, stačí jen jet na 20% své myslivny a nepít alkohol. Svět a vůbec celé jsoucno se vám smrskne na složitost dětského laptopu z Tesca. Super skvělý, tahle fantazie se mi vážně líbila, ačkoliv vlastně těží z problematiky, kterou nám už vysvětlily soušky ve školce - ale nedivím se, když ještě na zbylá procenta užívání mozku někdo uvěří. To máte jako s cestováním v čase, někdo ještě pořád věří na to, že při cestě do minulosti může zabít své já a zmizet, tedy později nikdy nevycestovat. Vtipné, že? Jo, paradoxy mají lidi, využívající jen půl promile své šedé kůry, velmi rádi.(5.10.2014)

 • Xmilden
  ****

  Je až trošku zvláštní co vše dnešní divák Bessonovi neodpustí. Schválně se podívejte na Pátý Element a pak na tohle. Oba jsou to maximálně svérázné filmy. Přiznám tedy že Lucy je o něco slabší. Úvod bych se nebál zahrnout do Lucova soukromého best of. Neskutečné vsazení diváka přímo do děje, spousta zajímavých postaviček a libových dialogů v krajně nevěrohodných situacích. Poté přecejen přichází na řadu co asi každý očekává a to rozvinutí schopností naší blbé blondýny. Scarlett rozhodně nezklame, snad jen Morgana Freemana by už měli nechat trošku u ledu. 70%(17.12.2014)

 • Fr
  ***

  ,,CO BY SE STALO, KDYBY MĚL NĚKDO PŘÍSTUP KE 100 % SVÉ MOZKOVÉ KAPACITY?"... /// Besson a JEHO Matrix. Solidní nápad. Ovšem místo toho, aby ho rozvinul do superfilmu, spokojí se s béčkem, kterým bez zbytečnejch keců a mezí ucházející akcí prosviští k myšlenkám, na který není (ještě) lidstvo připravený… Celkem zábavná ptákovina, stvořená pro těch 10 mozkovejch procent. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevěřím, že by blondýna mohla zlikvidovat mafii. 2.) Thx za titule ,,Bac“ a ,,Araziel“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(6.10.2014)

 • Tom_Lachtan
  ****

  Tak nám Luc Besson konečně pořádně zmagořil a vytvořil něco, co je tak krásně jetě ujeté a plné hrozně bizarních momentů (naprosto geniální prostřihy, kdy se v průběhu dialogu "Lucy, stačí když to odneseš tady do těch dveří" prostříhává na lovící lvici a pod.) u kterých snad zamrzí jen to, že jich v celém filmu není víc (pozn. do diáře, zkontaktovat se s nějakým francouzským dealerem a propašovat příště k Bessonovi na plac víc houbiček). Děj je sice hrozná konina, ale upřímně, co do háje konina není?! Odmítám si tu hrát na někoho, kdo Lucy odhodí jako smysluprostou blbost a pak si tu v klidu adorovat v mnohém pitomější Marvelovky, například. Proč? Protože můřu zcela v poklidu adorovat obé a to nejen z důvodu že obě mají ultrasympatickou Scarlett Johansson na palubě, ale hlavně z důvodu zábavnosti. Béčko s hrdě vztyčenou hlavou, které nesklouzává k malodramatičnu ani zkratkovité tuposti, které mě nutí myslet na to, jak skvěle by fungoval středověký preqel s dialogy typu "Ty jsi čarodějnice!" "nejsem! Jen svůj mozek využívám na 46,6 procenta!" (12.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace