poster

Temné kouty

 • anglický

  Dark Places

 • slovenský

  Temné miesta

Drama / Mysteriózní / Thriller

Francie / USA / Velká Británie, 2015, 104 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Kdyby režisér správně ponurou kriminálku nevyprávěl tak strašně těžkopádně, byl bych vysloveně nadšen. I přesto tady Charlize Theron opět předvádí poctivý výkon ženy s osudem šneka na štěrkové cestě a musím říct, že kvůli ní jsem celý film dokoukal až do konce. Postupné rozplétání zápletky nakonec způsobilo samotné nadšení ze závěru, který perfektně zlomil celý, temnotou nasáklý, příběh.(18.4.2016)

 • Gwaihir
  *****

  Z mého pohledu je tahle tajuplná rozkrývačka vskutku výtečná. Střídání současné a minulé roviny vyprávění se vzájemně velice umě prolíná a postupně skvěle doplňuje celou skládanku. Ruku v ruce s odhalováním jednotlivých střípků toho, co se odehrálo, se odvíjí rovněž tak trochu pulzující atmosféra, která postupně nabírá na síle a v některých scénách je téměř dokonale mrazivá. Děj je promyšlený, ale nikoli překombinovaný, a vcelku přehledně ukazuje všechny okolnosti případu i počínání hlavních postav, zejména té ústřední, která v jeho průběhu prochází viditelnou psychologickou proměnou. Vše nakonec vrcholí ve velmi výživném závěru, který emocemi rozhodně nešetří. 90 %(25.6.2015)

 • LIVINGDEAD
  **

  Televizní kriminálka s nesympatickou hlavní postavou.(25.10.2015)

 • JohnCZ
  **

  Oproti Zmizelé jsem nečetl knižní předlohu, která mě ani po zhlédnutí filmové adaptace vůbec neláká. Čekal jsem komplexní napínavý thriller, ale Dark Places je spíše průměrná televizní detektivka z prostředí amerického vidlákova. Průměrná režie, průměrné herecké výkony a co víc, průměrný scénář.(10.10.2015)

 • juta
  **

  Tak bohužel žádnej extra příběh se tu nekonal. Hvězdy jako Theron nebo Moretz mohly natočit něco lepšího, než jen tenhle nevyčnívající film. Nezaujalo mě to, prostě to postrádalo nějakou větší hloubku.(26.5.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace