Wacoslav1

Tak se ke mě konečně dostalo pokračovaní téhle náboženské šílenosti od tvůrců akčních filmů s poselstvím společnosti pureflix enterteiment. Byl jsem zvědav jak se to vyvrbí a je to už tradičně rozporuplný dílko, který teda patří k tomu lepšímu co bylo v tomto směru natočeno. A už se těším až to pěkně vyodpaduje uživatel KrestanFilms a postěžuje si, že je to jenom samé násilí a fantazie a poselství je jen hrubě nakousnuto. A já říkám rovnou doslava díky bohu za to násilí trochu akce a drsnýho Briana Boswortha coby šéfa motorkářskýho gangu. Nebudu se tentokrát nijak extra rozepisovat uvedu pouze, že je to zhruba na úrovni prvního dílu možná akce je o něco víc, pár soubojů se najde, ale naštval mě konec následuje SPOILER! Doufal jsem aspoň, že se Bosworth a White pořádně pobijou a oni se usmířili! To mě lehce nasralo. Jinak ten parchant bůh si zase vytrvale bere lidi k sobě na zemi vypuká chaos a podobné nesmysly... No co bych psal dál pokud jste viděli jedničku a jste zvědavý jak to dopadne, tak se na to mrkněte. Pokud nevíte o co go a máte ještě navrch nějakej ten problém z bohem tak se tomu vyhněte. Ve jménu otce, syna, ducha i Wacoslava1 svatého ámen! 30% ()

kaylin

Hned na začátku mě dorazilo, že celých deset minut zabírá opakování toho, co se stalo v prvním díle. Z tohoto důvodu jsem hned přemáhal touhu to vypnout a už se k filmu nikdy nevrátit. Řekl jsem si však, že jsem hlava otevřená a nechám na sebe působit co nejvíce filmů, i těch děsivě brakových. Ale to byl teprve začátek. Začínáme totiž flashbacky. Ty nám postupně řeknou, že bůh je do toho všeho zapletený víc, než bychom si mysleli. Pro mě osobně je to hle už jen z tohohle důvodu špatný film. Logicky je to aspekt, v němž se budu s mnohými rozcházet. ()