poster

Pinocchio

 • USA

  Pinocchio

Animovaný / Rodinný / Pohádka / Hudební

USA, 1940, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • duklak2
  ****

  Tak líbezně krásné, jako jeho nos:) Dojmy z této pohádky jsou doslova omračující. Člověk si říká, proč to není skutečnost?(2.3.2012)

 • D.Moore
  ****

  Líbilo se velmi, ale k dokonalé spokojenosti něco přece jenom schází. Kdo ví, třeba jen další projekce. Každopádně nejvíce oceňuji Disneyho odvahu, dá-li se to tak říct, s jakou vytvořil zcela odstrašující scénu z Pleasure Island, kde děti pijí pivo, bafají z doutníků, šťouchají kulečník a mění se tak v osly. Vážně senzační část. Ovšem tradičnější muzikálová scéna I've Got No Strings se také velmi povedla, o úžasném kocouru Figarovi ani nemluvím.(14.6.2015)

 • Anderton
  ****

  Čo sa týka hodnotenia, tak podobne ako u Snehulienky a Dumba tak na 60,70 %, takže tentokrát zaokrúhlim vyšššie. Pozitívum je menej pesničiek ako pri Snehulienke a niekoľko dospelejších scén, napr. fajčenie cigáry. Príbeh je o niečo hutnejší, záverečná časť vo velrybe zvýšila moje hodnotenie na ****. Na druhej strane je tu menej vtipných momentov, skôr úsmevných. Mojim budúcim deťom tento film raz určite pustím. Namiesto návštevy najnovšieho 3D animáku.(13.8.2009)

 • MMR
  ***

  Kdyby mě měl růst nos za každou lež, tak by to byl nejdelší objekt ve vesmíru. No ale půjdeme k věci. Na svou dobu vzniku neuvěřitelné, celkem i hezký příběh, ale jinak to není nic pro mě.(18.3.2011)

 • PauloZ
  ****

  Jedna z mích nejoblíbenějších disneyovek!(27.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace