Duo Phil Lord, Chris Miller jsou pro mě novými hvězdami komediálního žánru. Utahování si ze seriálu v prvním díle bylo super, ale tady si utahování z prvního dílu je prostě boží. Narážky na dražší sequely, jouky z věku hrdinů nebo jen závěrečné titulky? Je tu toho tuny! Prosím další díl co nejdřív! 90%(22.8.2014)

,,DĚLEJTE TO SAMÝ CO POSLEDNĚ A VŠICHNI BUDOU SPOKOJENÍ…" /// No právě. Teda vlastně – kéž by! Není podstatný, že příběh je podobnej, ovšem jestli to měla bejt obdobná hlína jako minule, tak nechápu, proč vsadili na humor z dílny Apatowa (nebo Rogena?). Nevěřím, že mládež dneska místo inteligentního (nenavážím se do tebe! Jen konstatuju…) humoru konzumuje radši takovýhle sračky. Navíc voba (no hlavně ten tlustější) dost přehrávaj a i to je místama dost trapný. Podle mě je tady trapností asi tak vo 97a½ % než minule. Ledaže by to … já se to bojím vyslovit (napsat vole)… mělo bejt – FTIPNÝ!? (to jsi neměl říkat! Vlastně psát…) Takže kluci parodoujou sami sebe z dvacetjedničky, no a nic moc. J.Hill by prostě neměl dělat na scénářích k filmům, na který se dívám. Nakonec ty 3* dám, ale dře to! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Na školu nám nastoupilo 30tiletý batole. 2.) Nejvíc se zasměju u sousedů. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ** NAPĚTÍ ne(24.11.2014)

Something cool! #filmroku(23.7.2014)

Exactly the same :)(14.7.2014)

4* ale lepšie 4* ako tie pre predošlý film. Dávno som sa v kine nezabavila. Možno to bolo aj tým, že iné kino prostredie (Michalovce) a málo ľudí, žiadne šušťavé vrecká od pukancov a ani nikto kto by do toho kecal. Ako úplný koniec filmu, tie kino plagáty no strašne som sa smiala. A Ice Cube, no kto by to bol povedal ale on je aj celkom dobrý herec. Dala by som aj 5* ale tak trošku mi vadili tie scény, kde sa mali strašne radi, pohádali sa, smútili, neviem čakala som, že možno sa aj rozplačú. Našťastie nie ale toto znížilo hodnotenie na 4*.(26.8.2014)