Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ****

  Příjemná akční, nenáročná oddechovka, u níž se divák může pobavit a zrelaxovat. Jonah Hill hraje roli, jaká mu svědčí, Tatum mě nějak nedostal, ale potěšil mě Johnny Depp ve svém de facto cameu.(29.9.2014)

 • Cervenak
  ****

  Plakal som od smiechu. Nie vždy, samozrejme, má to aj slabé pasáže (celé to homo-vzťahové klišé je hrozne otravné), ale je tam niekoľko tak zábavných scén (obed s rodičmi je neuveriteľný, záverečný Jonahov fight sa zapíše do dejín a celý ten "dvojkový" meta-humor je úplne božský), že konečný dojem je vysoko pozitívny. A k tomu geniálne záverečné titulky.(24.7.2014)

 • EvilPhoEniX
  *****

  Paráda. Za mě zábavnější než první díl. Skvělé tempo, úžasný moderní look, opět perfekní duo Tatum/Hill, přijatelná zápletka a spousta záchvatu smíchu to vše přináší Jump Street 2! Oběd s rodiči a závěrečné titulky bezpochyby jedny z nejlepších scén roku. Společně s Fakjů pane učiteli zřejmě nejlepší komedie letošního roku. 90%(27.9.2014)

 • H34D
  ***

  Což o to, 22 Jump Street může jistě bojovat o titul nejlepších závěrečných titulků všech dob, ale jinak mi kupodivu přišel ve všem o vlásek slabší než originální a svěží předchůdce 21 Jump Street. Jonah hill a Channing all over his Tatum jsou fajn dvojka, dokážou ze sebe vysypat slušnou dávku vtípků a při tom si ještě utahovat z celého žánru buddy akčních filmů, jenže za vší tou hrou a odlehčeností chybí bytelný scénář. Jednoduše dělat po druhé totéž není totéž... 7/10(5.10.2014)

 • KarelR
  ****

  Mám plýtvat superlativy, nebo stačí napsat, že je 22 Jump Street ještě o ždibíček lepší než první díl? Sice už logicky nemá tak svěží a překvapivý styl, Lord s Millerem to ale dobře vědí. A tak překvapují o něco nenápadněji, mistrně utahují komediální šrouby a vůbec se srdnatě snaží o to, aby vás nenechali ani na vteřinu vydechnout. Na řadu scén proto budete s chutí vzpomínat ještě dlouhé hodiny po návštěvě kina. A je jen otázkou času, než zatoužíte po neodvratné druhé projekci. (9/10)(6.7.2014)

 • - Ghost (Peter Stormare) má ve filmu zbraň Smith & Wesson 4506 ráže .45 ACP. (dc125)

 • - Ve scéně v čase 1:15:00, kdy projedou Jenko (Channing Tatum) se Schmidtem (Jonah Hill) vstupem na hřiště ve tvaru helmy, strhnou nafukovací bílou část chrániče. V dalším záběru je ale tato část, před kterou Dutch stojí a mluví, v pořádku. (Malory)

 • - Herec Dustin Nguyen ze seriálu Jump Street 21 (od r. 1987), jež byl filmu předlohou, si zahrál malou roli i v tomto pokračování. Objevuje se jako vietnamský Ježíš ve snové sekvenci Jenka (Channing Tatum). (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace