Příjemná akční, nenáročná oddechovka, u níž se divák může pobavit a zrelaxovat. Jonah Hill hraje roli, jaká mu svědčí, Tatum mě nějak nedostal, ale potěšil mě Johnny Depp ve svém de facto cameu.(29.9.2014)

Plakal som od smiechu. Nie vždy, samozrejme, má to aj slabé pasáže (celé to homo-vzťahové klišé je hrozne otravné), ale je tam niekoľko tak zábavných scén (obed s rodičmi je neuveriteľný, záverečný Jonahov fight sa zapíše do dejín a celý ten "dvojkový" meta-humor je úplne božský), že konečný dojem je vysoko pozitívny. A k tomu geniálne záverečné titulky.(24.7.2014)

Paráda. Za mě zábavnější než první díl. Skvělé tempo, úžasný moderní look, opět perfekní duo Tatum/Hill, přijatelná zápletka a spousta záchvatu smíchu to vše přináší Jump Street 2! Oběd s rodiči a závěrečné titulky bezpochyby jedny z nejlepších scén roku. Společně s Fakjů pane učiteli zřejmě nejlepší komedie letošního roku. 90%(27.9.2014)

Což o to, 22 Jump Street může jistě bojovat o titul nejlepších závěrečných titulků všech dob, ale jinak mi kupodivu přišel ve všem o vlásek slabší než originální a svěží předchůdce 21 Jump Street. Jonah hill a Channing all over his Tatum jsou fajn dvojka, dokážou ze sebe vysypat slušnou dávku vtípků a při tom si ještě utahovat z celého žánru buddy akčních filmů, jenže za vší tou hrou a odlehčeností chybí bytelný scénář. Jednoduše dělat po druhé totéž není totéž... 7/10(5.10.2014)

Mám plýtvat superlativy, nebo stačí napsat, že je 22 Jump Street ještě o ždibíček lepší než první díl? Sice už logicky nemá tak svěží a překvapivý styl, Lord s Millerem to ale dobře vědí. A tak překvapují o něco nenápadněji, mistrně utahují komediální šrouby a vůbec se srdnatě snaží o to, aby vás nenechali ani na vteřinu vydechnout. Na řadu scén proto budete s chutí vzpomínat ještě dlouhé hodiny po návštěvě kina. A je jen otázkou času, než zatoužíte po neodvratné druhé projekci. (9/10)(6.7.2014)

• - Ghost (Peter Stormare) má ve filmu zbraň Smith & Wesson 4506 ráže .45 ACP. (dc125)

• - Ve scéně v čase 1:15:00, kdy projedou Jenko (Channing Tatum) se Schmidtem (Jonah Hill) vstupem na hřiště ve tvaru helmy, strhnou nafukovací bílou část chrániče. V dalším záběru je ale tato část, před kterou Dutch stojí a mluví, v pořádku. (Malory)

• - Herec Dustin Nguyen ze seriálu Jump Street 21 (od r. 1987), jež byl filmu předlohou, si zahrál malou roli i v tomto pokračování. Objevuje se jako vietnamský Ježíš ve snové sekvenci Jenka (Channing Tatum). (HellFire)