Jak byla jednička ujetá, tak dvojka už je tuplovaná šílenost. Prvních patnáct minut jsem na ty dvě paka civěl s otevřenou držkou a přemejšlel, jestli se mám smát a nebo na ně nepochopitelně civět jak na Tesla cívku. Bylo vidět, že veškerá přehnanost byla naprostý úmysl a ještě k tomu se to všechno tvářilo děsně stylově, což podpořila i samotná taneční muzika. Příběhově pak nepřekvapili, protože nevymysleli vůbec nic nového. Jen střední vyměnili za vysokou. Hlášek ale bylo tuplovaně. Tak moc, až si myslím, že v tom závanu barevnosti prostředí, jsem musel přehlídnout minimálně tunu dalších vychytávek a odkazů na cokoliv z osmdesátých let. Jak Hilla a Tatuma dvakrát moc nemusím, tak tady se předváděli na dvě doby a já se bavil. Jen jsem si na to musel zvyknout.(22.6.2015)

// Distribútor: Sony, Columbia // Počet premietajúcich kín v USA: 3,426 // Otvárací Víkend v USA: $57,071,445 //(13.7.2014)

• golfista

Opakovaný vtip (jak známo) není vtipem. A tenhle šálek kafe těžce páchne lógrem prvního filmu. .... Jenom kvůli výborným závěrečným titulkům nemá ovšem smysl zvedat hodnocení podprůměrné (typicky americké) komedie. P.S. Ty titulky si pusťne a ušetříte si 110 minut na lepší zábavu.(26.10.2014)

Prvá polovica je dosť nevýrazná, ten meta-meta-humor mi miestami liezol na nervy, no dve totál vtipné scény (obe spojené s jedným zvratom, ktorý inak neskutočne spoileroidné trailery chvalabohu nevyzradili) a fajn finiš to ťahajú na slabých 80%. Jonah Hill je strašný borec a kradne si film, no ani Channig Tatum a Ice Cube nezaostávajú. Prekvapením je Jillian Bell z Eastbound and Down, ktorá totálne dáva, no má pramálo priestoru! I want more! PS: nadupaný soundtrack!(15.7.2014)

• Legas

Vlastně ten samý film jako 21. Jen o jednu jednotku dementnější. Své hodnocení tentokrát nemyslím nějak zvlášť přísně, docela jsem se bavil - místy.(22.7.2014)