Mega prdel, kdy se zase jednou celej sál skoro nepřetržitě gebil. Mně osobně se to líbilo ještě víc než už tak hodně dobrá jednička a některý vtípky ještě dlouho nezapomenu. Duo Tatum / Hill si to opět neskutečně dává a pár hodně dobrejch scén zbylo i na mega zuřivýho Ice Cuba, kterej je tu permanentně komicky nasranej že už to asi víc nejde.(13.7.2014)

Something cool! Nejdůvtiplnější hollywoodské duo Lord & Miller znovu (ú)točí s nadšením sobě vlastním pro (na) všechny, kteří mají bránici na správném místě a nebojí se ji použít. Až se vás příště budou ptát, existuje-li snad kdekoliv v přeplácané americké kinematografii něco jako koukatelná celovečerní smršť všemožných na první pohled trapných fórů, nemusíte už si hloupě ťukat na čelo.(3.7.2014)

Docela nápaditá komedie, která ale pro mě osobně ztrácí vtip svým obsazením (Hill mi pořád přijde spíš druhá liga a Tatum mi nějak celkově nesedne sem do toho žánru, ač do role natvrdlíka pasuje). Chemie hlavní dvojky mě netáhla ani podruhé, každopádně Ice Cube byl výbornej.(2.11.2014)

Tak markantní skok oproti prvnímu dílu, kde byla cítit jistá nekvalita, čekal asi málokdo. Nekvality si byli nejspíš vědomi i samotní režiséři a udělali z 22 Jump Street komediální podívanou roku, která svými (zde poměrně často zmiňovanými) sebeuvědomělými, sebereflexivními a sebeparodickými postupy značně narušuje tok vyprávění a iluzi reality. Divák je těmito zcizujícimi prostředky neustále znejišťován, jeho očekávání se neustále modifikují, přičemž film jde často až na samou hranici filmovosti (někdy možná až za ní), resp. žánrových pravidel a odkazuje k sobě samému jako k médiu nebo spíše k procesu filmové produkce a tvůrčím volbám.(3.6.2015)

Podruhé ten samý film. Jo, samo si to z toho dělá legraci, ale to je jen stěží plnohodnotná omluva. Kdybych neviděl jedničku tak nedávno (včera, ehm), možná by mi to tolik nevadilo.(3.7.2014)

• - Po závěrečných titulcích je možné zhlédnout ještě jednu scénu. (Will_X)

• - Ve scéně v traileru je v odrazu brýlí Dicksona (Ice Cube) vidět kameraman i štáb. (RandomViewer)

• - Při řízení Lamborghini Murciélago Schmidt (Jonah Hill) řekne, že je to jako „řídit Batmobile". Ve filmu Batman začíná (2005) řídí Batman (Christian Bale) Lamborghini Murciélago Roadster a v pokračování snímku Temný rytíř (2008) pak Lamborghini Murciélago LP640. (HellFire)