4* ale lepšie 4* ako tie pre predošlý film. Dávno som sa v kine nezabavila. Možno to bolo aj tým, že iné kino prostredie (Michalovce) a málo ľudí, žiadne šušťavé vrecká od pukancov a ani nikto kto by do toho kecal. Ako úplný koniec filmu, tie kino plagáty no strašne som sa smiala. A Ice Cube, no kto by to bol povedal ale on je aj celkom dobrý herec. Dala by som aj 5* ale tak trošku mi vadili tie scény, kde sa mali strašne radi, pohádali sa, smútili, neviem čakala som, že možno sa aj rozplačú. Našťastie nie ale toto znížilo hodnotenie na 4*.(26.8.2014)

|| Scenár: Michael Bacall, Oren Uziel, Rodney Rotham | Hudba: Mark Mothersbaugh | Distribúcia: Columbia Pictures, Metro-Goldwyn-Mayer | Štúdio: Media Rights Capital, Original Film, Lord Miller Productions | Rozpočet: 65 miliónov $ | Tržby: 324,400,000 $ || Väčšinou sa podobným žánrovkám vyhýbam, pretože ich obvykle pretrpím od začiatku do konca. A i keď toto nie je o nič inteligentnejšie, tie fóry jednoducho fungujú ako v prvom diely, a vzhľadom k tomu, že som už veľmi dávno nevidel naozaj smiešny film v tom dobrom slova zmysle, zdvýham hodnotenie z pôvodných 3 na 4, a to hlavne kôli najlepším záverečným titulkám od nepamäti. 76% | 720p, THX, EN DTS |(26.9.2014)

Záverečné titulky sú geniálne, platí to aj o viacerých vypointovaných scénach (Ice Cubov pohľad pri stole nemôžem dostať z hlavy), sequelové náražky sú taktiež výborné. Vlastne ide o zabavnejší film ako ten prvý, ale i tak ho nemôžem hodnotiť výrazne lepšie. Pretože Lord a Miller nevedia rozprávať príbeh a skôr ako o deji možno hovoriť o spleti skečov, v ktorých sa občas zbytočne tlačí na pílu a vulgárny humor znova presahuje medze. Komediálny žáner vo vrcholnej podobe si predstavujem inak.(2.10.2014)

když uplyne první průměrná polovina (ovšem ta úvodní badass mexican akce byla taky masitá) a nastoupí Ledová Kostka se svým spravedlivým hněvem a ubude trapností ala uvádění do bratrstva, za to přibude parádní akce a rychlopalného vražedného humoru, člověk má pocit, že by to třeba ještě nemuselo být s těmi komediemi tak zlé. A vadí mu trošku méně, že se Interview utopil v bahně vůdcova průjmu. Something cool! Stejná paráda jako první díl, jenom s dotaženým závěrem a přímo geniálními závěrečnými titulky. Rodriguez zapomenut.(29.12.2014)

21 Jump Street byl kvalitní, ale do úplné dokonalosti něco chybělo. 22 Jump Street také není dokonalý, ale pobaví 3x více a za to by měl být každý divák rád. Více takových komedií, protože v této době narazit na nějakou kvalitní je docela problém. Bavil jsem se jak dlouho ne a odpustím i to klišé a obyčejný příběh .. 9/10 = 90%(27.9.2014)