Angry Birds Toons (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Finsko, 2013, 52x3 min

Finům se podařilo z minima vytěžit maximum. Důkazem toho jsou populární Angry Birds, ze kterého profitují dobré dva roky stále úspěšně. Je samozřejmě otázkou jak dlouho to bude trvat. Jejich pokusy např. Amazing Alex či Bad Piggies se nesetkaly s takovým ohlasem. Co se Tůns týče je to taková jednohubka. Animace potěší, ale nepředpokládám, že bych si do budoucna sjížděl všechny díly 2x nebo 3x dokola. Je to vlastně další takový bonus před celovečerním snímkem, který se dostane na filmové plátna asi za dlouho dobu, zda-li vůbec. Celkem nás čeká ještě pár desítek dílů, takže lze hodnotit pouze to co vyšlo. Prozatím zpřestření pro herní sérii, které si zábavou nezadá se hrou.(5.5.2013)

• Jara.Cimrman.jr

I já občas vyšlu prakem nějakého toho naštvaného opeřence směrem k opancéřovaným prasatům, ale "vtipné" pointy těchto minipříběhů mi nepřipadají zdaleka tak zábavné jako, když si holub krmí svého důchodce, kopačák čutne Beckhama z přímého kopu do vinglu nebo když si hraboš polní nacpe do své tlamičky orla skalního s celou rodinou.(4.8.2014)

Jako hra je to zábavné a nechce pustit, jako animák zábravné, hlavně pro ty nejmenší. Ve výsledku lepší než pozdější celovečerňák - 60 %(18.8.2016)

Odpočinková pohoda za 61%.(14.12.2013)

• Politik

Na rok 2013 dost primitivní animace. A příběhy nejsou nijak zvlášť duchaplné. 50%(20.5.2016)