Angry Birds Toons (TV seriál)

• Finsko

Angry Birds Toons

Animovaný / Komedie

Finsko, 2013, 52x3 min

Finům se podařilo z minima vytěžit maximum. Důkazem toho jsou populární Angry Birds, ze kterého profitují dobré dva roky stále úspěšně. Je samozřejmě otázkou jak dlouho to bude trvat. Jejich pokusy např. Amazing Alex či Bad Piggies se nesetkaly s takovým ohlasem. Co se Tůns týče je to taková jednohubka. Animace potěší, ale nepředpokládám, že bych si do budoucna sjížděl všechny díly 2x nebo 3x dokola. Je to vlastně další takový bonus před celovečerním snímkem, který se dostane na filmové plátna asi za dlouho dobu, zda-li vůbec. Celkem nás čeká ještě pár desítek dílů, takže lze hodnotit pouze to co vyšlo. Prozatím zpřestření pro herní sérii, které si zábavou nezadá se hrou.(5.5.2013)

Krátkometrážne filmíky, podobné štýlu Tom&Jerry, lenže namiesto mačky a myši tu je ptactvo a svinky. Tak luxusná hra ako Angry Birds is niečo podobné zaslúžila, ale s celovečerným filmom neviem čo chcú vymyslieť. 7 z 10(23.9.2013)

• Politik

Na rok 2013 dost primitivní animace. A příběhy nejsou nijak zvlášť duchaplné. 50%(20.5.2016)

Odpočinková pohoda za 61%.(14.12.2013)

52 ani ne 3 minutových videí ze života ptáků a prasátek z úspěšné serie her Angry Birds. Epizody mají příjemnou animaci. Děj epizod ujde, ale není to nic extra, co byste chtěli vidět častěji, takže jedna epizoda týdně jak to Rovio vydává stačí.(5.6.2013)