Angry Birds Toons (TV seriál)

Animovaný / Komedie

Finsko, 2013, 52x3 min

• Greenpeacak

Žeby mal tento animák veľký zmysel, o tom ťažko polemizovať...(27.12.2013)

Odpočinková pohoda za 61%.(14.12.2013)

Je to príjemne animované, celkom zábavné a pre deti absolútne postačujúce, ale to nevyvráti skutočnosť, že ide len o marketingový prívesok väčšieho brata. Ale to sa dalo očakávať, no nie? Okrem toho si nemyslím, že by sa pripravovaný film chystal vydať inou cestou, čo ale na druhú stranu znamená, že ma môže jedine prekvapiť. Každopádne tie 3 minútové príbehy sú tak akurát, a človek sa pri tom aj zasmeje. 65%?(12.3.2014)

Dobre, je to pre malé deti, to je každému jasné, príbehy nie sú nič extra ale mňa ako večné decko to baví, páči sa mi animácia a zatiaľ je môj obľúbenec Chuck. Uvidíme, či si to nerozmyslím a nevymením ho alebo či sa na seriál nevykašlem pretože ma to prestane baviť. Zatiaľ 4.(29.12.2013)

Jako hra je to zábavné a nechce pustit, jako animák zábravné, hlavně pro ty nejmenší. Ve výsledku lepší než pozdější celovečerňák - 60 %(18.8.2016)