poster

Ravenswood (TV seriál)

Drama / Mysteriózní / Thriller

USA, 2013, 10x43 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (30)

 • Rosaviva
  ***

  Tenhle seriál jsem vzala, že se bude vysílat v pauze mezi PLL a že bude mít jenom jednu sérii a že bude o něco mysterióznější než PLL. Jenže to jsem netušila, že to bude taková duchařina. Vím, že spin-off by se měl brát jako jiný seriál, ale ono se to dělá dost těžko, obzvlášť, když tam přijede na návštěvu Hanna. Přesto však, v okamžiku, kdy jsem se od toho dokázala odprostit, by to bylo docela zajímavé, jenomže jsem si povětšinu času říkala, jaká je to kravina, že PLL je reálný svět a tady o město vedle se dějí takovéhle věci. Navíc jsem myslela, že to mají něják rozvrhnuté, když je jen jedna série a že to něják uzavřou. Jenomže jsem netušila, že mají naplánovaných jen deset dílů, nikoliv dvanáct, jaké bývá minimum a že to nechají naprosto nevyřešené. Byla to jedna otázka za druhou, jedna záhada za další a žádné vysvětlení se nekonalo, ba co víc, vůbec jsem nepochopila, že onen desátý díl měl být finále. Stanice se tedy rozhodla, že seriál zruší a já teď nechápu co to tedy vůbec mělo být. Nechápu jak by se Caleb teď mohl vrátit zpátky do PLL, nebo jestli teda zůstane v Ravenswoodu a do PLL už se nevrátí. Seriál by to mohl být zajímavý, kdyby se vysílal jako samostatný, nikoliv jako spin-off. Prostě to byl dost slušně promrhaný zajímavý námět, kterému bych dala i víc hvězdiček, ale takhle ještě přidávám a dávám 3*(15.2.2014)

 • honajz
  **

  Chviličku, ale skutečně jen chvilku, to vypadalo jako příjemně surrealistický seriál typu Twin Peaks, jenže tvůrci vystříleli všechen prach během prvních dvou dílů a dál vařili z vody v naději, že diváci se nechají i po ojebávce jménem Lost znovu ošulit a přišla by i druhá sezóna. Asi nenechali. Celé je to hodně předvídatelné, bere si to ze všech možných duchařin všechna provařená klišé, čímž nudí o to víc, o co víc se snaží být seriál zoufale teen mysteriózní.(9.3.2015)

 • Patw
  **

  Ke své mateřské show to má daleko. Přijde mi to trochu jako Nezvratný Osud. Jen tady je hodně duchů a zatím se jim daří žít a neumřít, takže to nebude tak moc nezvratné. Jde o zajímaví nápad pro mladší diváky. Jde o dávku strachu a duchařiny (něco jako Pro Strach Uděláno), až na to, že jde o klasický dnešní formát seriálů, aneb víc otázek než odpovědí každým dílem.(8.1.2014)

 • Madlenka26
  ***

  Nějak se do toho nemůžu dostat a přijít tomu na chuť. Hlavní postavy mi nejsou moc sympatické a jsou takové umouněné. Každopádně jako záplata za PLL se to dá!(24.11.2013)

 • Vxxx
  **

  Bohužel. K 5. dílu už jsem se nedonutila... 2*(29.11.2013)

 • Roseinka

  Zatím nevím, co od toho čekat, první díl se mi docela líbil. Čekala jsem od toho něco takového. Možná trošku míň děsivého. Večer jsem to musela vypnout a dokoukat až ráno, protože na mě je to už tak trošku horor. Každopádně mě všechny ty záhady zajímají, takže budu koukat dál a uvidíme. Akorát myslím, že se to trošku do světa PLL nehodí, ale pokud to budeme brát jako fakt, tak proč ne.(25.10.2013)

 • Chipsonator
  ***

  V cajku 10 dílná jednohubka. Daří se tomu vyvolat určité napětí, děj je poměrné zajímavý (ač co se týče postav, tak pro zkušenější diváky předvídatelný), nechybí tu samozřejmě klasické věci pro teen seriál (postavy ač jim jde o život stíhají bez problému a starostí řešit kdo je a není panna), ale hlavní je že mě Ravenswood po všech 10 dílů dokázal zabavit a to je hlavní. 60% PS: Collins si to dává nejvíc!(20.4.2014)

 • danielosbourne
  ***

  Když jsem poprvé slyšel o tom, že PLL dostane spin-off, tak jsem byl nadšený. Moje nadšení trochu opadlo, protože hlavní roli v Ravenswoodu dostala postava Caleba z PLL a toho jsem zrovna moc v oblibě neměl. Očekávání se rozplynulo hned po prvním díle. Tvůrci se pustili do moc složité a nereálné zápletky a to seriálu nejvíce ublížilo. Ne že by byl Ravenswood nějaký absolutní propadák. Má celkem zajímavé charaktery postav a příjemné mladé herce. Miranda a Remy jsou mi v tomto seriálu asi nejsympatičtější...ale i přes to to nemá ten správný náboj a nepomohlo tomu ani hostování Ashley Benson. Zrušení po první sérii se ani moc nedivím, ale tvůrci mohli tuto jedinou sérii ukončit nějak lépe, vražda se sice vyřešila, ale hlavní zápletka zůstala nevyřešena, bylo na ní jen poukázáno. I přes to všechno šlo seriál sledovat.(15.2.2014)

 • beckham-
  ***

  Seriál mě chvílemi bavil a naopak, nehltal jsem každý díl jako u jiných seriálů, něco mu chybělo. Tajemnost to určitě nebyla - tou režiséři nešetřili. Spíše špatně vybraní herci, protože jsem vlastně neměl ani komu "fandit". Završil to finálový díl u kterého jste ani nepostřehli, že se jedná o závěrečný díl první série.(27.3.2014)

 • Gogo333
  **

  Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 20 Dokoukáno: 3 Zahozeno: 14+1_Moc nechápu to propojení s PLL. Je tam pár stejných herců, ale jinak nic společnýho s PLL to nemá. Herci strašně nesympatický, příběh o ničem. Prostě další tupý teen seriál. 40%(17.11.2013)

 • UniqueNett
  **

  Tak pěkně se to rozjíždělo.. Prvních pár dílů mě hodně bavilo, ale pak začal můj zájem klesat. Najednou to bylo moc zamotané a chvílemi dost nezáživné. Zůstávám u PPL a Ravenswood opouštím.(16.11.2013)

 • Rasmusgirl
  ***

  To ten seriál nedomysleli nebo to bylo účelem nechat takto otevřený konec bez spousty odpovědí?! Možná by bylo lepší netahat ten seriál k PLL, který je úplně jiná dimenze. Ale námět jinak dobrý a jednotlivé epizody mě opravdu bavili, ale nemám jinou možnost než dát průměr - mnoho povyku pro nic.(8.2.2015)

 • MissSimm
  odpad!

  Nemůžu přijít na to, jak může mít tenhle seriál přes šedesát procent. Herečka se ráno probudí, má natočené vlasy a je nalíčená jak modelka, hlavní postava zemře hned v prvním díle, ale stejně tam po zbytek seriálu straší, všude tam jsou duchové a celý město je jedna velká záhada! Nemám slov. Pitomost na druhou.(6.8.2014)

 • Anethia
  **

  Není to špatný oddychový seriál, lze u něj dělat i něco jiného než sedět a hltat každou minutu. Nicméně na mě působí až moc naivně mysteriózně s dost předvídatelnými událostmi a nechybí vždy bezchybně vypadající postavy.(20.9.2014)

 • Tessy98
  **

  Oproti PLL hodně slabota. Ani jsem nedala do konce a vůbec mě to nemrzí. Ty dvě hvězdy jsou nejspíš za sympaťáka Caleba ♥.(13.4.2015)

 • mima33
  ****

  Po vzhliadnutí prvej polovice série musím zvýšiť svoje hodnotenie z 2* na 4*. Nezaujalo ma to do takej mieri ako PLL, no rozhodne to má niečo do seba a ja som viac ako zvedavá, čo sa bude diať ďalej. Absolútne netuším, čo od toho môžem čakať...(24.10.2013)

 • zuzzuli
  ***

  V prvních třech dílech jsem se dívala spíše jen z nudy. Pak mě to docela chytlo, tak doufám, že mi to do toho 10.dílu vydrží.(14.8.2014)

 • katherine7
  **

  Mělo to svůj potenciál, ale pouze to bohužel nestačí. Po pár dílech se z toho stávala až moc fantasy - magorárna. Velká škoda, mohlo to dopadnout mnohem lépe a seriál by klidně pokračoval dál. Za mě 2*.. začátek byl slibný.(11.8.2015)

 • Mis_heel
  ****

  Pilot byl podle mě fajn..trochu víc strašidelný, takže na další díly se už asi nebudu dívat v noci, ale nezklamal. Už před shlédnutím pilotu jsem čekala, že to bude temnější a záhadnější než PLL. Je pravda, že na to že je to spin-off k PLL, tak je žánrově jinačí - duchové, příšerky atd., ale proč ne. Námět té záhady města je zajímavý a i přes ty "příšerky" je to docela lákavý seriál. Mě osobně se ten námět hodně zalíbil a po pilotu se těším i na další díly, tak doufám, že mě nezklamou :-)(27.10.2013)

 • G-Athame
  **

  Po pilotu jsem byla spokojena a tesila se na dalsi dil, po druhem dile si jen rikam wtf?? a to ne v dobrym slova smyslu... nevim, to je na me asi moc, jedna z hlavnich postav jako duch.. ale proc takle nezkazit celkem slusne rozjetej serial.(3.11.2013)

<< předchozí 1 2