• Gogo333

Seriálové novinky sezóna 2013/2014 - Rozkoukáno: 20 Dokoukáno: 3 Zahozeno: 14+1_Moc nechápu to propojení s PLL. Je tam pár stejných herců, ale jinak nic společnýho s PLL to nemá. Herci strašně nesympatický, příběh o ničem. Prostě další tupý teen seriál. 40%(17.11.2013)

Seriál mě chvílemi bavil a naopak, nehltal jsem každý díl jako u jiných seriálů, něco mu chybělo. Tajemnost to určitě nebyla - tou režiséři nešetřili. Spíše špatně vybraní herci, protože jsem vlastně neměl ani komu "fandit". Završil to finálový díl u kterého jste ani nepostřehli, že se jedná o závěrečný díl první série.(27.3.2014)

Nějak se do toho nemůžu dostat a přijít tomu na chuť. Hlavní postavy mi nejsou moc sympatické a jsou takové umouněné. Každopádně jako záplata za PLL se to dá!(24.11.2013)

Když jsem poprvé slyšel o tom, že PLL dostane spin-off, tak jsem byl nadšený. Moje nadšení trochu opadlo, protože hlavní roli v Ravenswoodu dostala postava Caleba z PLL a toho jsem zrovna moc v oblibě neměl. Očekávání se rozplynulo hned po prvním díle. Tvůrci se pustili do moc složité a nereálné zápletky a to seriálu nejvíce ublížilo. Ne že by byl Ravenswood nějaký absolutní propadák. Má celkem zajímavé charaktery postav a příjemné mladé herce. Miranda a Remy jsou mi v tomto seriálu asi nejsympatičtější...ale i přes to to nemá ten správný náboj a nepomohlo tomu ani hostování Ashley Benson. Zrušení po první sérii se ani moc nedivím, ale tvůrci mohli tuto jedinou sérii ukončit nějak lépe, vražda se sice vyřešila, ale hlavní zápletka zůstala nevyřešena, bylo na ní jen poukázáno. I přes to všechno šlo seriál sledovat.(15.2.2014)

• Vxxx

Bohužel. K 5. dílu už jsem se nedonutila... 2*(29.11.2013)