• honajz

Chviličku, ale skutečně jen chvilku, to vypadalo jako příjemně surrealistický seriál typu Twin Peaks, jenže tvůrci vystříleli všechen prach během prvních dvou dílů a dál vařili z vody v naději, že diváci se nechají i po ojebávce jménem Lost znovu ošulit a přišla by i druhá sezóna. Asi nenechali. Celé je to hodně předvídatelné, bere si to ze všech možných duchařin všechna provařená klišé, čímž nudí o to víc, o co víc se snaží být seriál zoufale teen mysteriózní.(9.3.2015)

V cajku 10 dílná jednohubka. Daří se tomu vyvolat určité napětí, děj je poměrné zajímavý (ač co se týče postav, tak pro zkušenější diváky předvídatelný), nechybí tu samozřejmě klasické věci pro teen seriál (postavy ač jim jde o život stíhají bez problému a starostí řešit kdo je a není panna), ale hlavní je že mě Ravenswood po všech 10 dílů dokázal zabavit a to je hlavní. 60% PS: Collins si to dává nejvíc!(20.4.2014)

Nějak se do toho nemůžu dostat a přijít tomu na chuť. Hlavní postavy mi nejsou moc sympatické a jsou takové umouněné. Každopádně jako záplata za PLL se to dá!(24.11.2013)