Nějak se do toho nemůžu dostat a přijít tomu na chuť. Hlavní postavy mi nejsou moc sympatické a jsou takové umouněné. Každopádně jako záplata za PLL se to dá!(24.11.2013)

• Vxxx

Bohužel. K 5. dílu už jsem se nedonutila... 2*(29.11.2013)

Tenhle seriál jsem vzala, že se bude vysílat v pauze mezi PLL a že bude mít jenom jednu sérii a že bude o něco mysterióznější než PLL. Jenže to jsem netušila, že to bude taková duchařina. Vím, že spin-off by se měl brát jako jiný seriál, ale ono se to dělá dost těžko, obzvlášť, když tam přijede na návštěvu Hanna. Přesto však, v okamžiku, kdy jsem se od toho dokázala odprostit, by to bylo docela zajímavé, jenomže jsem si povětšinu času říkala, jaká je to kravina, že PLL je reálný svět a tady o město vedle se dějí takovéhle věci. Navíc jsem myslela, že to mají něják rozvrhnuté, když je jen jedna série a že to něják uzavřou. Jenomže jsem netušila, že mají naplánovaných jen deset dílů, nikoliv dvanáct, jaké bývá minimum a že to nechají naprosto nevyřešené. Byla to jedna otázka za druhou, jedna záhada za další a žádné vysvětlení se nekonalo, ba co víc, vůbec jsem nepochopila, že onen desátý díl měl být finále. Stanice se tedy rozhodla, že seriál zruší a já teď nechápu co to tedy vůbec mělo být. Nechápu jak by se Caleb teď mohl vrátit zpátky do PLL, nebo jestli teda zůstane v Ravenswoodu a do PLL už se nevrátí. Seriál by to mohl být zajímavý, kdyby se vysílal jako samostatný, nikoliv jako spin-off. Prostě to byl dost slušně promrhaný zajímavý námět, kterému bych dala i víc hvězdiček, ale takhle ještě přidávám a dávám 3*(15.2.2014)

V cajku 10 dílná jednohubka. Daří se tomu vyvolat určité napětí, děj je poměrné zajímavý (ač co se týče postav, tak pro zkušenější diváky předvídatelný), nechybí tu samozřejmě klasické věci pro teen seriál (postavy ač jim jde o život stíhají bez problému a starostí řešit kdo je a není panna), ale hlavní je že mě Ravenswood po všech 10 dílů dokázal zabavit a to je hlavní. 60% PS: Collins si to dává nejvíc!(20.4.2014)

• honajz

Chviličku, ale skutečně jen chvilku, to vypadalo jako příjemně surrealistický seriál typu Twin Peaks, jenže tvůrci vystříleli všechen prach během prvních dvou dílů a dál vařili z vody v naději, že diváci se nechají i po ojebávce jménem Lost znovu ošulit a přišla by i druhá sezóna. Asi nenechali. Celé je to hodně předvídatelné, bere si to ze všech možných duchařin všechna provařená klišé, čímž nudí o to víc, o co víc se snaží být seriál zoufale teen mysteriózní.(9.3.2015)