• eraserhead666

Uf, to by člověk jedničce i nějakou tu hvězdičku přidal. Tam se o humor alespoň snažili, i když neúspěšně. Tady na něj rezignovali úplně. A když je v komedii více product placementu než humoru, tak to je fakt zlé.(26.11.2015)

• Terva

Mám pocit, že Troška dělá z buranů blbce - a nebo ne? Já se snad ani jednou nezasmál. To je tak trapnej letní humor až jsem brečel. CITÁT - Co se tu semlelo, to se tu dlouho nestalo.....(23.8.2014)

• Jara.Cimrman.jr

Sprintující drbny mne baví pouze při startování koštěte a abych se s nimi dokázal pořádně pobavit, tak by je ti slavní hokejisti museli minimálně hodinu ostřelovat puky. K tomu sice nedošlo, ale přesto musím ocenit výkon našich hokejových reprezentantů, kteří běhali tak, jakoby to už někdy dělali a jejich herecký projev by dovedl k němému úžasu i Felliniho. Také musím s obdivem podotknout, že i v dnešní době lze natočit film bez děje, který se pokouší získat divákovu pozornost pouze vtípky různého stylu či úrovně. A já rád nějakou tu hvězdu utrousím za vtipné přenášení cedulí, zhulená štěňátka či pohled církevních elit na prosté lidi.(27.12.2014)

• pepo

Takže podľa očakávania je to peklo pekelné.Totálne teroristický film. Je to síce lepšie než jednička pretože tortúra trvá o 25 minút kratšie a má to náznak nejakého deja (t.j. 4 minúty sa vo filme aj niečo deje) ale niečo také ako nulové hodnotenie je stále v nedohľadne. -8/10(2.2.2015)

• PBLead

trošking se s tím nesere a nakládá další 2 hodiny hnoje. Na druhou stranu, když má člověk zkouškový a jeho IQ po celém dni ležení v knihách klesne někam k bodu nula, tak se to celkem dá. lhal bych, kdybych tvrdil, že jsem se nezasmál. Asi budu vypadat jako idiot, když jsem strašně nadával na prvé Babovřesky, ale evidentně se ukazuje, že když člověk má chuť i na totální kktinu, tak se to dá a i člověk se i pobaví... Jinak ale upřímně řečeno tohle snad už ani troškič nemůže myslet vážně, absolutně dekadentní počin, což však je taky největší plus, protože to je jediný důvod proč se na to koukat...(22.6.2014)

• - Lucie Vondráčková nátačela v průběhu turné HIT Tour s Michalem Davidem. (tzv)

• - Filmový kostel nestál ani v Žabovřeskách, ani v Holašovicích. Stojí v Pištíně nedaleko Zlivu. Natáčeny byly pouze exteriéry, interiéry kostela byly natáčeny jinde. Pištínský farář měl ve filmu dostat roli faráře, ale jelikož se měl jmenovat Vylízal, ve filmu se neobjevil a filmovému štábu nepovolil vstup do kostela. (TuristikaJi)

• - Kvůli povodním se musely po určitou dobu točit jen záběry z interiérů a na nějakou dobu přerušit natáčení. (TheStitch630)