Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  ****

  Dalo by se říci, že dvojka byla podobně jako jednička vtipná až až, hlavně začátek s bábou svištící si to po okresce bylo parádní. Děj je tu ale o mnoho jednodušší a nějakou větší zápletku nečekejte, v tomhle případě byla jednička mnohem lepší. Účel pobavit to splnilo a návštěvu kina rozhodně nelituji, i když si zrovna přímo vedle mě nemusel sednout starší děda, když bylo všude okolo volno...(5.4.2014)

 • panMartin
  odpad!

  V prvních Babovřeskách se Zdeněk Troška, když už nic víc, alespoň snažil udržet nějakou dějovou linii. Druhý díl už se ani nedá nazývat slovem film. Tak ve zkratce: Debilní a otravné báby, stupidní zrychlené záběry, stále opakující se jedno kokotské hudební téma, kreténský scénář plný kreténských dialogů, humor trapný(i když jsem se parkrát zasmál), děj ještě trapnější, herecké výkony komentovat ani nechci. Je mi smutno z národa, který masivně chodí do kina na takovéto zrůdnosti.(19.5.2016)

 • Mr.Hawkeye
  odpad!

  Dal-li jsem prvnímu dílu jednu hvězdičku, bylo to snad jen kvůli snesitelnějším částem s Janem Dolanským a Lucií Vondráčkovou (přiznávám se, oběma to sluší a ta romantická linie byla alespoň o něčem). Ta je však ve druhém dílu odsunuta kamsi do třetího až čtvrtého plánu a namísto toho je zde nevtipné panoptikum pitvoření a trapného product placementu. Nechce se mi věřit, že by ten film nalákal do kin tolik diváků. Jediné pozitivum vidím v lehounce střídmější stopáži... ale jinak, škoda slov...(4.8.2014)

 • Johny_fork
  odpad!

  V prvních Babovřeskách se Zdeněk Troška, když už nic víc, alespoň snažil udržet nějakou dějovou linii. Druhý díl už se ani nedá nazývat slovem film. Je to spíš téměř dvouhodinový teleshoping zkombinovaný s nejzoufalejšími pokusy o humor, jaké jsem za poslední roky viděl. Člověk se opravdu musí stydět za ten milion nadšených diváků, kteří si do kina dobrovolně přišli udělat lobotomii.(30.10.2014)

 • blackrain
  *****

  Tak a máme to tu zase a jedeme z kopce. Opět se rozehrávají vášně všeho druhu. Zdeněk Troška natočil úplně obyčejnou letní komedii, která si na nic nehraje, protože to v žádném případě nemá zapotřebí. Je to film pro normální lidí, kteří se jdou do kina pobavit a ne se zaobírat intelektuální hloubkou. Téměř plný kinosál při sobotním promítání na Novém Smíchově toho byl důkazem. Byli tu lidé všech věkových kategorií od malých dětí až po babičky s berlemi a světe div se, nikdo neodcházel zhnusen nebo šokován tímto filmovým počinem. Z kina se odcházelo s úsměvem na rtech a dobrou náladou a tak by to přece mělo být. Nelituju peněz, které jsem dala za lístky, protože pro mě nebyly zbytečně vyhozené. Jestliže hodnotím, tak jak hodnotím, pak jsem tedy hloupoučka ženská a bez řádné filmové duše. Hmm, zajímavé. Jsem především obyčejný člověk s čistým štítem a svědomím, který se nemá za co stydět. Jediné, co mi při sledování filmu opravdu vadilo, jsou ti popcornožrouti.Bavila jsem a to hodně.(25.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace