• Ded@M@tes

Dlouho jsem tak trapnej film neviděl, vše je tak přehnaně hnané až za hranici trapnosti, možná ještě dál, až mne bolí krk z neustálého kroucení hlavou. Prostě tupé pokračování finančně úspěšné komedie. ( Hodnocení: 0/10 )(24.1.2015)

|76%| O něco lepší jak první díl, kterému jsem dal 3* (65%). Ten měl méně vtipných scén a tenhle byl alespon svižnější a zábavnější. Jinač mé vyjádření proti odpůrcům Trošky jsem napsal už v komentáři k předchozímu dílu. Prostě typická česká Troškova blbůstka to je. A to je špatně ? No, záleží jak to divák přijme. Já jsem se bavil. Samozřejmě, větší úlety jsou původní tři Troškovi Kamenáci. Tohle ale bylo také pěkně spracované. Každá postava měla svůj prostor. Babky, které mě zaujali v prvním díle zde měli o dost větší prostor. Babka co sežrala koláčky plné marihuany, nebo sjetý kontrolor - no to ptostě nemělo chybu. Babka skákající na trampolíně - ještě hlášky k tomu. Co je na tom proboha špatného ? Herecké obsazení bylo skvělé. Byl bych ještě snad víc spokojenější, kdyby zde bylo ještě víc vtipných scén a nápadů. Ale toto je mírněji pojato než Kamenáci, tak chápu tento Troškův styl. No už ted se těším na trojku na kterou chci do kina a předpokládám, že dám opět 4* jako u tohoto dílu. Tot vše.(13.7.2014)

• hrona

Musím se přiznat, že jsem měl strach, že podstoupím další lobotomii. Díky nové vyletněné komedie číslo 2, ovšem, přes opět příšerný příběh, jsem se u pár situací přistihl dokonce při úsměvu a bez mála dvěma vyprsknutí smíchu, což se mi zpětně za posledních x Zdenečkových, sluníčkových komedií nestalo. Nic to ovšem nemění na tom, že tento děj a celkové zpracování je určen pro úplně jinou vrstvu a sortu lidí, než je troufám si říct většina uživatelů včetně mne zde na portále. Jsem fanda Slunce sena...a proto je mi líto, že se už zkrátka pan Troška nevzpamatuje a nečapne nějaký pořádný scénář.(25.6.2014)

Nevím, proč se tu vetšina do Trošky naváží a dává jeho filmům odpad. Troška je úžasný režisér a točí příjemné lehké letní oddechové komedie. Když už někdo dá jedničcce odpad, proč leze na dvojku? Pochybuji, že to vůbec viděl.Tak jako se odsoudil seriál Tisíc a jedna noc aniž by ho kdokoliv viděl.(24.6.2014)

• URBAN

Víte jak poznám že nejsme v Matrixu ? Protože kdybychom byli Zdeněk Troška by netočil filmy . Dejme tomu že první díl byl tak něják stravitelný , našlo se pár vtipů sice ne niják ojedinělých , ale spíše rádoby vtipů jenže něco aspon bylo . Kdežto tento díl má slušně řečeno hovno a to ani příběh . Možná tomu někdo říká příběh , ale já teda rozhodně ne . Stačilo jen málo a snížilo se to na úroven Tomáše Magnuska a jeho Bastardy 2 , které považuju za nejhorší film . ( 20.6.14/MAC )(21.6.2014)