• sidzej

Zlatá jednotka. Tá mala aspoň nejakú dejovú líniu, pár vydarených fórikov a nenudila. Pokračovanie je hotová katastrofa.(15.9.2014)

• DarkDemon

Vypůjčím a upravím si cintát pana Cibulky: „Troško, jsi prase, jsi prase, jsi hovado!(22.6.2014)

• Toyotomi

Naaahhhh!(4.3.2015)

• GeusX

U dvojky se Troška pokusil několikrát ještě více připomenout úspěšné Slunce, seno..., seč obdobné scénky a hlášky se dřívějším vtipným verzím moc humorem nepodobaly, spíš byly trapně nedotažené. Herecké výkony je zbytečné komentovat. Kdo viděl první díl, ví do čeho jde... Lepší to není...(1.9.2015)

• Lacike

Jednotka sa mi celkom pacila vdaka sympatickej ustrednej dvojici a ich celkom funkcnej romantickej linii. Lenze v dvojke maju Vondrackova s Dolanskym prakticky len kratke cameo. Ustredna linia tohto dielu ma vôbec nezaujimala. Najhorsie je, ze mi pripadalo, ze v tomto diely ani nie su nejake pokusy o vtipy. Cely cas sa tam len neustale keca a nic z toho. Jedna velka nuda. 2/10.(29.9.2014)

• - Štáb byl s herci a režisérem po dobu povodní uvězněni v Netolicích. (TheStitch630)

• - Čtvrtina filmu byla natočena v Žabovřeskách u Českých Budějovic, jeden den pak natáčení probíhalo i v jihočeských Holašovicích, kde se natáčelo u Koloniálu a na horní části návsi. Filmovalo se také v Českých Budějovicích nebo obcích Záboří či Dříteň. (TuristikaJi)

• - Lucie Vondráčková nátačela v průběhu turné HIT Tour s Michalem Davidem. (tzv)