poster

Tučňáci z Madagaskaru

 • USA

  Penguins of Madagascar, The

 • slovenský

  Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  KINO/// Dabing 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Animace 8/10/// PLUS: kdo má rád tučňáky z Madagaskaru bude se na tento snímek těšit a bude se mu líbit, jé zábavný, vkusný, často vtipný, český dabing neurazí, délka je tak akorát, je tu výborné prostředí, potěší účast dalšího týmu MÍNUS: protože sami tučňáci by asi celou délku neutáhli, kdo se jich zajedl by se měl asi tomuto snímku vyhnout, vtipy a scénky nejsou tak úderné jak bych očekával, děj je tentokrát spíš určený pro mladší publikum a celkem mi nesedl hlavní padouch, jakoby vytažený z jiného filmu./// Shrnutí: Viděl jsem i lepší animáky a čekal jsem o trochu víc, ale špatné to není. Na jedno zhlédnutí je to koukatelné a několik pěkných scének, dialogů a hlášek se tu najde. Vtipnost se zřejmě bude zvyšovat pokud je vám méně. Pro děti úplně ideální./// Celkem 67%///(4.1.2015)

 • Raketka29
  ****

  Ideální animák pro děti i dospělé. Děcka se smějí svým jednoduchým vtipům a vy se smějete těm pro dospělé!(17.1.2015)

 • Kothy
  ****

  Docela vtipný animák o tučňácích. Možná jsem to čekal o něco lepší, ale jako spin-off Madagaskaru to stačí. Sledujeme jejich život už od samého začátku. Skipper, Rico, Kowalski a Vojín jsou opravdu povedená parta. Po jedné ze svých misí jsou uneseni zlou pomstychtivou chobotnicí jménem Dave. Podaří se jim utéct a jsou zachránění tajnou organizací jménem Severák. Společně tak bojují proti Daveovi a jeho šílenému plánu udělat ze všech tučňáků zrůdy. Nakonec je zachrání Vojín, který se pro všechny obětuje. Na konci se objevuje i střelený král Jelimán. "Rád bych s tebou zůstal, ale oženil jsem se s nebezpečím." :D(19.3.2015)

 • Davies182
  ***

  Vtipné, akční a roztomile hravé. Kvůli nemastným neslaným kulisám ale naneštěstí taky trochu nudné. Přišlo mi, že se koukám na jeden skvělý kraťas několikrát za sebou.(27.6.2015)

 • HAL
  ****

  Zábavnější než všechny Madagaskary, ale stále jen jednoduchá spotřebka. Ale co také chtít víc, že. Vidět, pobavit se, zapomenout. Kvalitní porno pro děti. 8/10(15.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace