Tučňáci z Madagaskaru

• slovenský

Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Populární tučňáci z úspěšné animované série "Madagaskar" konečně "vyfasovali" svůj vlastní film a potěší tím hlavně své příznivce a mladší publikum, hledající nenáročnou zábavu. Starší se neunudí, ale ani nebudou nijak nadšeni.(19.6.2015)

Milé, no nie natoľko zábavné ako som očakával (a nie len ja). Musím priznať, že par scén potešilo a človek sa zasmial, no odstupom času sa začali objavovať pasáže, ktoré ledva roztiahli kútiky. A to si tento druh animáku, vzhľadom k popularite postavičiek proste "nemôže" dovoliť.(9.3.2015)

Slušná zábavička, tento film si naše partička odrostlých dětí dokázala v Chotěboři parádně užít. ;-)(14.7.2015)

Spolu s Peabodym jeden z nejnašlapanějších animáků posledních let - emocí a něčeho převratného se nedočkáte, ale jako groteska na steroidech a naspeedovaná variace na bondovky to funguje výtečně.(18.7.2015)

// Distribútor: Fox // Počet premietajúcich kín v USA: 3,775 // Otvárací Víkend v USA: $25,447,444 //(6.1.2015)