Tučňáci z Madagaskaru

• slovenský

Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Celý film som bojoval s pocitom, že som to predsa len čakal o niečo lepšie (v zmysle "osobitejšie")... ale už dva dni si s dcérou hovoríme hlášky, rekapitulujeme scény a tak celkovo máme ohromnú chuť pozrieť si to znovu. Veľmi to dozrieva. "Tie gate som mal zarezané až niekam do Bundesligy!"(30.11.2014)

Docela by mě zajímalo, kolik dětí dokáže podobnou kadenci hlášek a vizuálního magoření pobrat najednou. Ale whatever. Tučňákům každopádně krátkometráž seriálu sedí o fous víc, protože se v ní nemusí řešit oslí můstky a šlape to i bez nudných nováčků typu kompletního ansámblu Severáku. Skipper a spol. to ale překvapivě táhnou na křídlech vcelku solidně i v dlouhometráži a díky málokdy povolujícímu tempu se člověk vlastně ani nestihne nudit. A když už jo, vytáhne se nějaký odkaz na Bondovky, což vždycky potěší. Do dvojky ale prosím přihodit Jelimána a Morise. Dík.(30.11.2014)

Čtyři hvězdy už by byly moc, ale jinak je to příjemná podívaná, rozhodně zdaleka nejsnesitelnější film svázaný s Madagascarem. Naštěstí ty otravný postavy chyběj a tučňáci to táhnou překvapivě plnohodnotně. 65 %(27.11.2014)

Ideální animák pro děti i dospělé. Děcka se smějí svým jednoduchým vtipům a vy se smějete těm pro dospělé!(17.1.2015)

KINO/// Dabing 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Animace 8/10/// PLUS: kdo má rád tučňáky z Madagaskaru bude se na tento snímek těšit a bude se mu líbit, jé zábavný, vkusný, často vtipný, český dabing neurazí, délka je tak akorát, je tu výborné prostředí, potěší účast dalšího týmu MÍNUS: protože sami tučňáci by asi celou délku neutáhli, kdo se jich zajedl by se měl asi tomuto snímku vyhnout, vtipy a scénky nejsou tak úderné jak bych očekával, děj je tentokrát spíš určený pro mladší publikum a celkem mi nesedl hlavní padouch, jakoby vytažený z jiného filmu./// Shrnutí: Viděl jsem i lepší animáky a čekal jsem o trochu víc, ale špatné to není. Na jedno zhlédnutí je to koukatelné a několik pěkných scének, dialogů a hlášek se tu najde. Vtipnost se zřejmě bude zvyšovat pokud je vám méně. Pro děti úplně ideální./// Celkem 67%///(4.1.2015)