poster

Tučňáci z Madagaskaru

 • USA

  Penguins of Madagascar, The

 • slovenský

  Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Celý film som bojoval s pocitom, že som to predsa len čakal o niečo lepšie (v zmysle "osobitejšie")... ale už dva dni si s dcérou hovoríme hlášky, rekapitulujeme scény a tak celkovo máme ohromnú chuť pozrieť si to znovu. Veľmi to dozrieva. "Tie gate som mal zarezané až niekam do Bundesligy!"(30.11.2014)

 • Psema
  ****

  Docela by mě zajímalo, kolik dětí dokáže podobnou kadenci hlášek a vizuálního magoření pobrat najednou. Ale whatever. Tučňákům každopádně krátkometráž seriálu sedí o fous víc, protože se v ní nemusí řešit oslí můstky a šlape to i bez nudných nováčků typu kompletního ansámblu Severáku. Skipper a spol. to ale překvapivě táhnou na křídlech vcelku solidně i v dlouhometráži a díky málokdy povolujícímu tempu se člověk vlastně ani nestihne nudit. A když už jo, vytáhne se nějaký odkaz na Bondovky, což vždycky potěší. Do dvojky ale prosím přihodit Jelimána a Morise. Dík.(30.11.2014)

 • xxmartinxx
  ***

  Čtyři hvězdy už by byly moc, ale jinak je to příjemná podívaná, rozhodně zdaleka nejsnesitelnější film svázaný s Madagascarem. Naštěstí ty otravný postavy chyběj a tučňáci to táhnou překvapivě plnohodnotně. 65 %(27.11.2014)

 • Raketka29
  ****

  Ideální animák pro děti i dospělé. Děcka se smějí svým jednoduchým vtipům a vy se smějete těm pro dospělé!(17.1.2015)

 • Deimos
  ***

  KINO/// Dabing 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Animace 8/10/// PLUS: kdo má rád tučňáky z Madagaskaru bude se na tento snímek těšit a bude se mu líbit, jé zábavný, vkusný, často vtipný, český dabing neurazí, délka je tak akorát, je tu výborné prostředí, potěší účast dalšího týmu MÍNUS: protože sami tučňáci by asi celou délku neutáhli, kdo se jich zajedl by se měl asi tomuto snímku vyhnout, vtipy a scénky nejsou tak úderné jak bych očekával, děj je tentokrát spíš určený pro mladší publikum a celkem mi nesedl hlavní padouch, jakoby vytažený z jiného filmu./// Shrnutí: Viděl jsem i lepší animáky a čekal jsem o trochu víc, ale špatné to není. Na jedno zhlédnutí je to koukatelné a několik pěkných scének, dialogů a hlášek se tu najde. Vtipnost se zřejmě bude zvyšovat pokud je vám méně. Pro děti úplně ideální./// Celkem 67%///(4.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace