poster

Tučňáci z Madagaskaru

 • USA

  Penguins of Madagascar, The

 • slovenský

  Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDarKnig
  ****

  Ale jo, vadí mi sice v poslední době stále víc a víc narůstající trend animovaných filmů, které jsou vlastně jenom změť Jackie Chanovských bláznivých honiček vynásobených na druhou, gagů, beroucích si na paškál co zrovna letí a citací sto a jeden žánrů a kultovních filmů, jenže když ti tučňáci jsou tak zatraceně roztomilí, až se do očí mužně zamlžují. A hlavního hrdinu těch profesionálů od vedle dabuje Sherlock. A ono je to namíchané fakt energicky a v neustávajícím šíleném tempu. A ty jednotlivé citace a vtípky stále fungují. No prostě na slabší 4 se to ještě vyšplhá. Ale raději mám, když se to ještě zkombinuje s osobitějším příběhem a zasazením - například historie nebo... lego? PS: Poslední film roku, to tomu taky musí dodat jistou výjimečnost!(31.12.2014)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Milé, no nie natoľko zábavné ako som očakával (a nie len ja). Musím priznať, že par scén potešilo a človek sa zasmial, no odstupom času sa začali objavovať pasáže, ktoré ledva roztiahli kútiky. A to si tento druh animáku, vzhľadom k popularite postavičiek proste "nemôže" dovoliť.(9.3.2015)

 • GILLWANDER
  ***

  Potešujúca zábava pre nenáročných, vtipné a humorne znesiteľné no stále bez silnejšej opory a potrebnej hĺbky pre rozvoj skutočnej podstaty snímku. Vždy to bude digitálny prerast cez hlavy, vizuálna a tempom zbesilá jazda bez štipku vážneho nadhľadu, i keď miestami to chce za pomoci emócií dosiahnuť. Mne sa Tučniaci z Madagascaru veľmi nepozdávajú, možno sem tam trafia nejaký vtip a hlášku takmer do čierneho no za cenu štvornásobného plytvania môjho drahocenného času. Zlé to nebolo, ale repeté nepripadá v úvahu... 60%(10.3.2015)

 • Davies182
  ***

  Vtipné, akční a roztomile hravé. Kvůli nemastným neslaným kulisám ale naneštěstí taky trochu nudné. Přišlo mi, že se koukám na jeden skvělý kraťas několikrát za sebou.(27.6.2015)

 • Chrustyn
  ***

  Populární tučňáci z úspěšné animované série "Madagaskar" konečně "vyfasovali" svůj vlastní film a potěší tím hlavně své příznivce a mladší publikum, hledající nenáročnou zábavu. Starší se neunudí, ale ani nebudou nijak nadšeni.(19.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace