poster

Tučňáci z Madagaskaru

 • USA

  Penguins of Madagascar, The

 • slovenský

  Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kothy
  ****

  Docela vtipný animák o tučňácích. Možná jsem to čekal o něco lepší, ale jako spin-off Madagaskaru to stačí. Sledujeme jejich život už od samého začátku. Skipper, Rico, Kowalski a Vojín jsou opravdu povedená parta. Po jedné ze svých misí jsou uneseni zlou pomstychtivou chobotnicí jménem Dave. Podaří se jim utéct a jsou zachránění tajnou organizací jménem Severák. Společně tak bojují proti Daveovi a jeho šílenému plánu udělat ze všech tučňáků zrůdy. Nakonec je zachrání Vojín, který se pro všechny obětuje. Na konci se objevuje i střelený král Jelimán. "Rád bych s tebou zůstal, ale oženil jsem se s nebezpečím." :D(19.3.2015)

 • Fr
  ****

  „KOWALSKI, JAKÁ JE NAŠE PERSPEKTIVA?“ … „ NA 95 % JISTÁ SMRT.“ … „A TĚCH ZBYLÝCH 5 %?“ … „DOBRODRUŽSTVÍ A SLÁVA, JAKÉ DOSUD ŽÁDNÝ TUČŇÁK NEZAŽIL…“ /// Jsou takoví, jak je známe: pohotový, akční a (hlavně) vtipní! Navíc (a nejvíc) u nich platí, že štěstí přeje připravenejm! Za doprovodu pravdivejch (ale neužitečnejch) Kowalskiho komentářů, tvořej tým, kterej dělá špinavou špiónskou práci tak nějak po staru a která (zhruba) na 95 % skončí krutou smrtí v plamenech. (A těch zbylejch 5 %?... Na tom nesejde!) /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Vyrostla mi ruka na zadku. 2.) Dostal jsem za úkol složit černobílej tým. (Na jakoukoliv práci!) /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne(28.3.2015)

 • Jinny
  ****

  Přiznám se, že tyhle Tučňáky jsem si i ve svojem věku oblíbila v seriálových kraťasech a měla trochu obavy, jestli jejich skečovité příběhy utáhnou i celovečerní stopáž. Leč přechod na plátno zvládnuli pánové ve fracích s grácií. Od první minuty Tučňáci nečetří akcí ani slovním i vizuálním humorem. A nic z toho rozhodně není jenom pro děti. P.S. Ty chobotnice chci místo gumové kachničky do vany.(23.1.2015)

 • klerik
  ****

  Seriál ma bohovsky prekvapil svojimi kvalitami, ale celovečerák plne využíva svoje možnosti na poriadny akčný masaker. Rátal sa mi konkurenčný tím agentov aj gulervúce finále...(24.9.2016)

 • TheDarKnig
  ****

  Ale jo, vadí mi sice v poslední době stále víc a víc narůstající trend animovaných filmů, které jsou vlastně jenom změť Jackie Chanovských bláznivých honiček vynásobených na druhou, gagů, beroucích si na paškál co zrovna letí a citací sto a jeden žánrů a kultovních filmů, jenže když ti tučňáci jsou tak zatraceně roztomilí, až se do očí mužně zamlžují. A hlavního hrdinu těch profesionálů od vedle dabuje Sherlock. A ono je to namíchané fakt energicky a v neustávajícím šíleném tempu. A ty jednotlivé citace a vtípky stále fungují. No prostě na slabší 4 se to ještě vyšplhá. Ale raději mám, když se to ještě zkombinuje s osobitějším příběhem a zasazením - například historie nebo... lego? PS: Poslední film roku, to tomu taky musí dodat jistou výjimečnost!(31.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace