poster

Tučňáci z Madagaskaru

 • USA

  Penguins of Madagascar, The

 • slovenský

  Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ***

  Z madagaskarské série se mi líbil jenom třetí díl. Tahle bláznivá komedie sice zpočátku vypadá, že by mohla udržet podobné tempo i kadenci nápadů, jenže ty v závěru nějak docházely. A pak také chyběl pořádný padouch. Děti to sice zabaví, ale o žádnou pecku se nejedná.(30.11.2014)

 • tatanapope
  **

  Vytáhneme oblíbené postavičky z jedné pohádky , nacpame je do druhé a budeme čekat , že se z toho lidi po..... Tak to asi řekli páni autoři , než natočili tenhle velice postradatelný film . Nebylo to vůbec vtipné , jak by člověk čekal . Děj doslova a do písmene jedno velké , trapné klišé . Ne , že by u toho člověk přímo usnul , ale ... Takhle primitivní děj by dokázal vymyslet i člověk s IQ pod 70 a na film tohohle ražení je to pro mě prostě málo a zároveň výsměch všem lidem , co za film platí .(1.5.2015)

 • Jirka_Šč
  ***

  Samotní tučňáci jsou cool a super. Jejich protivník nenadchne, ani neurazí, naopak jemu podřízené jednotky chobotnic se mi líbily hodně (zajímavé charaktery) a byly nečekaným pozitivem. Konkureční tým vlka, medvěda, tuleně a sovy shledávám dost slabým článkem. Každopáně prťata se bavila a já také. Celkově slušný průměr.(11.1.2015)

 • MikeCool
  **

  Bezduchý, bezdějový, na nervy lezoucí komerční brak. ___ (Cinestar, Hradec Králové)(8.12.2014)

 • Cival
  ****

  Spolu s Peabodym jeden z nejnašlapanějších animáků posledních let - emocí a něčeho převratného se nedočkáte, ale jako groteska na steroidech a naspeedovaná variace na bondovky to funguje výtečně.(18.7.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace