Tučňáci z Madagaskaru

• slovenský

Tučniaky z Madagascaru

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2014, 90 min

Mám z toho takové smíšené pocity. Tučňáky miluju (obzvlášť Vojína :)) v Madagascaru byli vždycky jeden z mých nejoblíbenějších prvků, a tenhle animák mi přišel pro ně až takový moc obyčejný. Jako zasmála jsem se, ale nepřišlo mi to moc originální. Na druhou stranu jsem ale prostě jásala, že se mi dostalo hodně Vojína. Takže za mě průměr 3*(11.2.2015)

Spolu s Peabodym jeden z nejnašlapanějších animáků posledních let - emocí a něčeho převratného se nedočkáte, ale jako groteska na steroidech a naspeedovaná variace na bondovky to funguje výtečně.(18.7.2015)

Ignorace jakéhokoliv alespoň trochu smysluplného příběhu na úkor nepřetržitých groteskních eskapád různé úrovně. Někomu to stačí k oddechové zábavě, někomu k naprostému nadšení, někomu prostě k tomu, aby neusnul.(18.9.2016)

Populární tučňáci z úspěšné animované série "Madagaskar" konečně "vyfasovali" svůj vlastní film a potěší tím hlavně své příznivce a mladší publikum, hledající nenáročnou zábavu. Starší se neunudí, ale ani nebudou nijak nadšeni.(19.6.2015)

Rozpočet $132miliónovTržby USA $83,350,911Tržby Celosvetovo $373,015,621Tržby za predaj Blu-ray v USA $9,609,509 //počet predaných kusov 487,657Tržby za predaj DVD v USA $9,186,579 //počet predaných kusov 587,581║ trošku už taká premodernizovaná akčná Bondovka ako u animáku Autá 2 ale dobre, tučniaci sú využitý v slušnej tendencii, sype im to dobre, v rámci zábavnosti je sa na čom baviť aj keď to nedosiahne ani na jeden diel Madagaskaru, chobotnice a tím strážčov či čo to boli, boli trošku na silu vsadení do príbehu až tak sa tam nelahodili, tam sa mali tvorcovia trošku viac vyhrať aby bola lepšia kompaktnosť, miestami to pripomínalo tými prístrojami animák Ja, zloduch ale podobnosť a kopírovaním úspešných hitov sa asi len tak nevyhneme /videl v kine: 80%/(20.12.2014)