poster

Hvězda kriminálu (festivalový název)

 • Velká Británie

  Starred Up

Drama

Velká Británie, 2013, 106 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Compote
  odpad!

  Autoři se snažili trhnout rekord v ustavičném fakování a bohužel tak trochu zapomněli na děj. Po všech stránkách je tohle ztráta času. Fak.fak.fak.že já nešla radši na pivo.(7.7.2014)

 • Fr
  ***

  ,,ERIC LOVE. 19 LET. PŘIVEZEN Z DURHAMU DNES RÁNO. VYCHÁZEJÍCÍ HVĚZDA…" /// Moc hezkej úvod o tom, jak si rychle získat respekt. Vlastně celej film je o přežití (ty vole, hlavně nechtěj bejt za týpka, co má na starost mobil…). No a taky vo tom, že i psychouši můžou zvládnout emoce (protože, co si představíte pod pojmem psychouš?). Navíc je tohle vězeňský drámo nejen o životě v base, páč je tu kus (nefalšovaně složitý) otcovský lásky, takže by mohlo fajnšmekrům zamřížovanejch míst připadat záživnější než Bollův masakr. Hodně slušný 3*! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Říkal soudce, že teď budu bydlet nějakou dobu s tátou… 2.) V pasťáku to mám ,,za pár“ a potřebuju rychlokurz na další ,,level“. 3.) Thx za titule ,,Tom.Scooter & eSky“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(24.9.2014)

 • sochoking
  ****

  Pomerne drsná dráma z basy. Akcia hned' od samého začiatku a prakticky až do konca bez hluchých miest. Aj by som dal plný počet, ale vadili mi, kozmetické chybičky krásy, ako napríklad kozy šéfa väznice a boskávačky, ktoré som hned' predtušil. P.S. Ked' Ben Mendelsohn prišiel za nimi do skupiny na návštevu, tak krúžil okolo tej stoličky s vypučeným hrudníkom a zvesenými rukami ako opica!(22.3.2014)

 • CiTrus007
  ****

  Kde někteří vychvalují zajímavý námět, já vidím nevyužitý potenciál. Hvězda kriminálu k divákovi promlouvá především syrovými emocemi a násilím, které podle Davida Mackenzieho patří k dennímu chlebu irských vězňů. Mám však pocit, že kromě bojů, krve a nenávisti mohla být více zdůrazněna složka psychologická, která v aktuálním zpracování vyznívá spíše jako zbytečný a nepochopený diskurz. 7/10 [KVIFF 2014](4.7.2014)

 • Le_Chuck
  ****

  Parádička a nebyť spláchnutého záveru, tak by to bolo za plnku. Reálne film rozohrá príbehových línii, tak na 3 hodinový epos a to je škoda. Ináč drsnota drsná, žiadne teplé reči, len krv v slinách a väzenský p(r)ach pekne po anglicku. Zo zavretými očami som v Erikovom hlase počul Toma Hardyho. 85%(19.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace