Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Houdini

  Zlatá Palma - výběr(10.1.2015)

 • Kaluž
  *

  To jsme si zase jednou vykročili do přítmí kinosálu za uměním. Během projekce jsem chtěl několikrát opustit sál, ale vždy jsem nakonec rezignoval a oddal se nenápadnému podřimování. Slooooowmotion merde… Jedno vím jistě, na žádnou módní přehlídku mě v životě nedostanou.(25.11.2014)

 • Disk
  *****

  Famózní film s dokonalou kamerou a uhrančivým Gaspardem. Nemohl jsem od toho odtrhnout oči.(8.1.2015)

 • sheen
  ****

  Pro mě kvalitní zpracování, které se věnovalo dostatečně i módě (lepší než druhé zpracování, které bylo vydáno v ten samý rok) ze života jednoho z největších módních vizionářů, designérů a trendmakerů.(18.10.2015)

 • Rob Roy
  ****

  (2x kino) -- Pokud chcete faktické informace o YSL, tak si pusťte nějakej dokument nebo mrkněte na wikipedii. Tohle je autorská režijní vize, neucelená, artová, lehce surreálná a podmanivá. Vzdáleně mi tenhle film připomněl poslední dva filmy Paula Thomase Andersona - divácky náročné portréty fascinujících lidí, kde dost často nerozumíte proč přesně dělají to, co dělají, ale nemůžete se od toho odtrhnout. Zdejší názory, že jde o "tvůrčí bezradnost" nebo "standardní životopisný film" naprosto odmítám. Gaspard Ulliel v titulní roli perfektní a věřím, že bude útočit na Césara.(23.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace