Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• ChArLeNe

Má to byť komédia, no ja som sa ani raz nezasmiala. Od podobných filmov ako napr. Keeping Mum to má ďaleko, po všetkých stránkach (teda až na telá Katherine a Jordany). Naivný bojazlivý mužský alias chodiaci penis bez mozgu a gulí a manželka, ktorá za neho musí upratať neporiadok, ktorý napáchal. SPOILER: koniec nedáva zmysel. Má gule zabiť svoju manželku, -ktorá mu pomáhala-, ale nemá gule na to, aby sa postaral o to, čo napáchal? Fakt logika nevďačného manželíka robiaceho zo seba obeť.(13.2.2015)

• URBAN

První půlka je přinejmenším tupá, ale s tou druhou to tak špatné není. Párkrát jsem se zasmál a tu první půlku mi to vynahradilo. ( 8.5.15/PC )(17.5.2015)

• Zeck

Wilson si musí ze soukromého života táhnout nějaký exkluzivní mindrák, protože během jednoho roku hraje už ve druhé brutální sračce o zabíjení milenek, manželek kámošů nebo rovnou té vlastní. Nevěřím, že by role v tak předem odhadnutelných shitech bral z přesvědčení, že to budou kasovní trháky a redneckové ho za to budou plácat po prdeli a chcát smíchy z epičnosti, kterou zrovna viděli vysranou na plátně. Je mi to líto, protože svou jedinou tupou grimasou v repertoáru umí zahrát celkem vtipné scénky, i když jako komplexní herec stojí za hovno a důvtipným výběrem rolí se sám poslal na dno žebříčku současného hollywoodského béčka, ačkoliv nakročeno neměl zase tak špatně. K filmu samotnému se toho napsat moc nedá, je to prvotřídně nevtipná sračka o groteskním imbecilovi a jeho psychopatické manželce, které permanentně padají na nůž absolutně nezajímavé karikatury skutečných lidí a u toho se máme zřejmě hihňat. 20%(2.9.2015)

Parádní černá komedie, jakých se poslední dobou moc nevidí. Katherine Heigl byla v roli vládkyně domácnosti, která má svůj život naplánovaný do posledního detailu a je schopná pro svůj velký plán udělat doslova všechno, kouzelně na zabití a velkou část filmu si ukradla pro sebe. Ovšem pozadu nezůstával ani Patrick Wilson v roli jejího manžela-ňoumy a nezbytný sex appeal tomu dodala Jordana Brewster. Hodně jsem se bál zmršeného konce, ale všechno dopadlo tak nějak..no......dobře. Příjemné překvapení. 80%(14.2.2015)

• Lenny.M

Podobné filmy si pouštím v neděli odpoledne ke siestě, většinou protože v nich někoho znám a chci vidět (Heigl, Brewster). Většinou ty filmy jsou i koukatelné a nějakým způsobem mě chytnou, ale tohle byla jedním slovem katastrofa. Větší ptákovinu jsem neviděla už hodně dlouho.(20.9.2015)