Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• Malarkey

Venkem proudí noční světlo a mně se nechce spát. V televizi běží film, který se tváří jako děsná nuda, ale pořád lepší, než civět do zdi. Výsledek? Zlatý civění do zdi. Člověk třeba na něco kloudného přijde. Jediný plus tohoto filmu je asi Katherine Heigl, která si svojí postavu vysloveně užívala.(19.10.2015)

Film mě ani moc nebavil,po polovině se to sice zvrhlo do ďábelský taškařice,ale ani tak sem z toho paf nebyl.50%.(16.8.2015)

Je to taková pitominka. Ale měla koule. Několikrát mě ten film překvapil. Nečekala jsem, že to bude takový masakr. Katherine Heigl to zahrála skvěle. V takové roli jsem ji ještě neviděla.(15.5.2015)

• BoPo

Zo začiatku Všude dobře, doma peklo vyzeralo ako manželská verzia filmu Šéfové na zabití. Následne sa dej prehupol do štýlu komédie Univerzální uklízečka. Veľmi nenáročná záležitosť, ktorá má svoje muchy, ale napriek nim sa jedná o celkom roztomilú čierno-humornú výstrahu pre podpantoflákov.(24.5.2015)

Čekal jsem typickou americkou komedii, kterých už je spousty, ale jsem mile překvapen. Na komedii to mělo velice dobrý příběh, bylo to také dost vtipné a role Katherine Heigl byla skvělá. Její postava musela překvapit snad každého diváka, to bylo neskutečné, co ona dokázala udělat :-D Patrick Wilson jí svým výkonem zdatně sekundoval v roli manžela a velice mě potěšila také Jordana Brewster, takhle sexy jsem jí ještě neviděl. :-)(3.8.2016)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)