Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• Zeck

Wilson si musí ze soukromého života táhnout nějaký exkluzivní mindrák, protože během jednoho roku hraje už ve druhé brutální sračce o zabíjení milenek, manželek kámošů nebo rovnou té vlastní. Nevěřím, že by role v tak předem odhadnutelných shitech bral z přesvědčení, že to budou kasovní trháky a redneckové ho za to budou plácat po prdeli a chcát smíchy z epičnosti, kterou zrovna viděli vysranou na plátně. Je mi to líto, protože svou jedinou tupou grimasou v repertoáru umí zahrát celkem vtipné scénky, i když jako komplexní herec stojí za hovno a důvtipným výběrem rolí se sám poslal na dno žebříčku současného hollywoodského béčka, ačkoliv nakročeno neměl zase tak špatně. K filmu samotnému se toho napsat moc nedá, je to prvotřídně nevtipná sračka o groteskním imbecilovi a jeho psychopatické manželce, které permanentně padají na nůž absolutně nezajímavé karikatury skutečných lidí a u toho se máme zřejmě hihňat. 20%(2.9.2015)

Dobré. Obzvláště to vyřešení závěrečného problému... :D Prostě rodinka jak má být. Ideál každým coulem, který si nenechají nikým zkazit. Nebo ano? 65%(2.6.2015)

• elanius

(49/2015) / Raz za čas treba šupnúť nenáročnú komédiu hollywoodskeho mainstreamu. V tomto po väčšinou nezáživnom žánri sa občas nájde vtipná a svieža výnimka. Bohužial tou neni tento kúsok. Radšej treba staviť na osvedčeného Sandlera alebo Rogena. (3/10)(11.4.2015)

Hodně bláznivá ne-komedie, která se místy zvrhává až v drsný psychologický thriller. Známý herci ve zvláštních rolích (Wilson, McKidd), asi zatím nejvíce svlečená Jordana Brewster a překvapivě vysportovaná Katherine Heigl, která je pro mě jasnou jedničkou tohohle těžko uchopitelného snímku, který je vším, jen určitě ne, ztrátou času.(15.3.2015)

Rozpočet $3milióny║ zvrhlá čierna komédia z nevídanou démonickou Katherine Heigl /60%/(9.5.2015)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)