Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• BoPo

Zo začiatku Všude dobře, doma peklo vyzeralo ako manželská verzia filmu Šéfové na zabití. Následne sa dej prehupol do štýlu komédie Univerzální uklízečka. Veľmi nenáročná záležitosť, ktorá má svoje muchy, ale napriek nim sa jedná o celkom roztomilú čierno-humornú výstrahu pre podpantoflákov.(24.5.2015)

Home sweet hell vám přinese příběh jedné dvojice kde manžel musí plnit životní plány tak trochu vyšinuté maželky,která jde doslova přes mrtvoly pokud něco narušuje její přesně nalajnovaný život.Film se pro mě nese na vlně tak populárního znaku,že masový zabiják muže být i ten od kterého to opravdu nečekáte.Přijde mi,že tyto postavy vtrhli do filmu od úspěchu Dextera.Jinak Patrick WIlson mě opět pobavil,ale to i James Belushi i když zde má malou roli,jen ta Katherine Heigl mi na tu roli dvakrát neseděla.Celkově za mě 65 % a tři hvězdy.(21.5.2015)

Komedia, ktora ma vsetko, co treba : dobre tempo, krasnu Katherine Heigl a Jordanu Brewster ako sexice, ani chvilu nudy a vyborne dialogy. Patrick Wilson /The Conjuring/ v roli nymanda si to uziva : 69 %(30.6.2015)

Herecky je to v poriadku, ale čo to malo vlastne byť? Komédia: NIE. Thriller: NIE. Dráma: NIE. Z každého rožku trošku? Asi áno. Ale ja som sa bavil len v prvej polovici.(14.2.2015)

Film mě ani moc nebavil,po polovině se to sice zvrhlo do ďábelský taškařice,ale ani tak sem z toho paf nebyl.50%.(16.8.2015)

• - Původní název filmu byl North of Hell. (Gabushka)

• - Natáčení probíhalo v lousianském New Orleans. (Gabushka)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 5. (Stanley619)