poster

Všude dobře, doma peklo

 • USA

  Home Sweet Hell

 • USA

  North of Hell

  (neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ***

  Koukatelné především díky výborné trojici Patrick Wilson, ďábelská Katherine Heigl a sexy Jordana Brewster. Humor je sice krotký, ale září z toho zábava a potěší i nějaká ta krev v závěru. Bavil jsem se, ale více než na 3* to není. 65%(9.2.2016)

 • ChArLeNe
  **

  Má to byť komédia, no ja som sa ani raz nezasmiala. Od podobných filmov ako napr. Keeping Mum to má ďaleko, po všetkých stránkach (teda až na telá Katherine a Jordany). Naivný bojazlivý mužský alias chodiaci penis bez mozgu a gulí a manželka, ktorá za neho musí upratať neporiadok, ktorý napáchal. SPOILER: koniec nedáva zmysel. Má gule zabiť svoju manželku, -ktorá mu pomáhala-, ale nemá gule na to, aby sa postaral o to, čo napáchal? Fakt logika nevďačného manželíka robiaceho zo seba obeť.(13.2.2015)

 • misterz
  ***

  Mať doma takú manželku, ktorá musí mať všetko (sex nevynímajúc) dopredu naplánované len preto, aby bolo všetko dokonalé, je vážne peklo. V tom prípade sa hádam aj dá prižmúriť jedno očko, že utýraný, podpapučový manželík vystrekol svoje šampanské inde. Zaplatil však pridraho, nerátal s tým, kam až je jeho manželka schopná zájsť... Ide síce o blbinku, ale je tu niekoľko momentov, ktoré mi rozhýbali brucho. Na nadpriemer to nie je, ale ako príjemná a oddychová čierna komédia by snímok nemal nikoho uraziť. 60/100(14.2.2016)

 • Frajer42
  ****

  Tento snímeček jsem si v experimentální výzvě nechal úplně na závěr, protože dle popisu na mě nikterak vábně nezapůsobil a zdejší hodnocení mě těžce odrazovalo. Po přečtení komentářů většiny hanících diváků jsem pochopil, že se povětšinou jedná o televizní diváky, kteří stále ještě nedošli k prozření, že sledovat nové filmy v českém dabingu, je totální píčovina. Před zhlédnutím jsem pranic od snímku neočekával a byl jsem připraven na utrpení nejhrubšího zrna. Ukázalo se, že obavy nebyly absolutně na místě. Nejenže jsem netrpěl, dokonce jsem si valnou část stopáže náležitě užil. Upřímný snímeček ze života pojednávající o tom, že stane-li se muž své ženě nevěrný se solidně vypadající pseudo nymfomankou, tak je to vždycky vina jeho ženy. Velmi mě zaskočily solidní herecké výkony ústředního dua. Patrick Wilson byl dokonalý podpantoflák a Katherine Heigl prvotřídní psychopat. Příběh obsahoval hned několik příjemných dějových zvratů, dokázal si neustále držet moji pozornost a v napětí očekávat, copak se přihodí v následujících okamžicích. Dokonce mi několikrát rozhýbal bránici. Do mého výsledného hodnocení se zřejmě měrou vrchovatou zapsalo kosmické překonání mých nulových očekávání, ale stejně si ty ošklivější 4 kousky nedovedu odpustit. Viděno v rámci 5hvězdičkové výzvy. Film mi vybrala uživatelka harfuska.(23.9.2016)

 • papaJA21
  **

  Musím uznat, že děj je vcelku překvapivý, ale to ještě neznamená že to není pitomost.(17.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace