Všude dobře, doma peklo

(neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2015, 98 min

• ..Lucas..

Velké zklamání, nezasmál jsem se snad ani jednou a celkově je to velmi zbytečný film. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc. Ale Katherine ta role celkem šla.(9.4.2015)

Koukatelné především díky výborné trojici Patrick Wilson, ďábelská Katherine Heigl a sexy Jordana Brewster. Humor je sice krotký, ale září z toho zábava a potěší i nějaká ta krev v závěru. Bavil jsem se, ale více než na 3* to není. 65%(9.2.2016)

Čekal jsem typickou americkou komedii, kterých už je spousty, ale jsem mile překvapen. Na komedii to mělo velice dobrý příběh, bylo to také dost vtipné a role Katherine Heigl byla skvělá. Její postava musela překvapit snad každého diváka, to bylo neskutečné, co ona dokázala udělat :-D Patrick Wilson jí svým výkonem zdatně sekundoval v roli manžela a velice mě potěšila také Jordana Brewster, takhle sexy jsem jí ještě neviděl. :-)(3.8.2016)

Dobré. Obzvláště to vyřešení závěrečného problému... :D Prostě rodinka jak má být. Ideál každým coulem, který si nenechají nikým zkazit. Nebo ano? 65%(2.6.2015)

Film mě ani moc nebavil,po polovině se to sice zvrhlo do ďábelský taškařice,ale ani tak sem z toho paf nebyl.50%.(16.8.2015)