Italský klíč

• slovenský

Taliansky kľúč

Drama / Komedie / Romantický

Finsko / USA / Itálie / Velká Británie, 2011, 95 min

Jednoznačná pohádka, která mě nesmírně bavila. Děj probíhal až tak hladce, že tomu pomalu ani nešlo uvěřit. Postavy měly hezkou a srozumitelnou výslovnost, to taky přidalo mému hodnocení. A díky konci jsem se rozhodl dát plno.(20.4.2014)

TALIANSKY KĽÚČ je kúzelný, prekrásny a pokojný film, ktorý v záplave akčných thrillerov, hororov a bezduchých romantických komédii poteší svojou jemnosťou, nádhernou scenériou, dokonalým vizuálom a neokukanými hereckými tvárami. Chválim režisérku Rosa Caro, pretože debut sa jej skutočne vydaril. Čo na tom, že scenár a dej neprináša nič nové, keď vám po filme ostane taký krásny, veselý pocit? 75%.(25.7.2013)

• E lan

Neskutečně amatérské dílo, vše počínaje scénářem, který je neskutečně hloupý a nudný. Pokračují herecké výkony, které si nezadají s horšími erotickými filmy. Světlým momentem je pak herecký výkon kozičky těsně před koncem filmu, ta vypadala důvěryhodně. Na druhou stranu jsem se v několika scénách náramně bavil hloupostí děje a hlavních hrdinů. V kombinaci s vínem pak film opravdu zpříjemní společenský večer, je zde hodně prostoru pro vtipné komentáře:-)(16.12.2013)

• terunka003

Italské, letní, prázdninové, pohádkové, happyend × umělé herecké výkony, bez šťávy. Dala bych tři, ale ty herecké výkony mě hodně ničily. Jinak je to krásná pohádka, kde prostě víte, že to dobře skončí. Zápletka celkem poutavá, i když výsledek je taky jasný. Nicméně všechny hlavní herečky sympatické včetně Inda. ..prostě film do těch dnešních hiců s vyhlídkou možné dovolené v Itálii jak dělaný.. (27.7.2013)

Prapodivně natočená naivní pohádka, přeslazená, se stoprocentním happyendem a naprosto příšernou hlavní herečkou. Ale víte co? Mně se to docela líbilo, i s tím dokonale šťastným koncem... 55%(27.7.2013)

• - Natáčení probíhalo na italském venkově, v anglickém Londýně a část příběhu z minulosti je točena v Indii. (Terva)