Italský klíč

• slovenský

Taliansky kľúč

Drama / Komedie / Romantický

Finsko / USA / Itálie / Velká Británie, 2011, 95 min

Prapodivně natočená naivní pohádka, přeslazená, se stoprocentním happyendem a naprosto příšernou hlavní herečkou. Ale víte co? Mně se to docela líbilo, i s tím dokonale šťastným koncem... 55%(27.7.2013)

• sochoking

I pornoherečky si dokážu zahrať v rozprávkach, ale v momente, ked' otvoria držky, tak ich to prezradí...(11.7.2013)

Jednoznačná pohádka, která mě nesmírně bavila. Děj probíhal až tak hladce, že tomu pomalu ani nešlo uvěřit. Postavy měly hezkou a srozumitelnou výslovnost, to taky přidalo mému hodnocení. A díky konci jsem se rozhodl dát plno.(20.4.2014)

• terunka003

Italské, letní, prázdninové, pohádkové, happyend × umělé herecké výkony, bez šťávy. Dala bych tři, ale ty herecké výkony mě hodně ničily. Jinak je to krásná pohádka, kde prostě víte, že to dobře skončí. Zápletka celkem poutavá, i když výsledek je taky jasný. Nicméně všechny hlavní herečky sympatické včetně Inda. ..prostě film do těch dnešních hiců s vyhlídkou možné dovolené v Itálii jak dělaný.. (27.7.2013)

Je pravda, že děj byl teda nijak zvlášť vyvedený, taková polopohádka. Ale vizuálně si nedostatky celkem vylepšili :)(11.7.2013)

• - Natáčení probíhalo na italském venkově, v anglickém Londýně a část příběhu z minulosti je točena v Indii. (Terva)