poster

Kull dobyvatel

 • USA

  Kull the Conqueror

 • Slovensko

  Kull dobyvateľ

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 1997, 95 min

 • Vojcl
  odpad!

  Hodně slabá napodobenina Barbara Conana, která však legendární fantasy nesahá ani po kotníky.. Špatně natočené i zahrané. Kevin Sorbo měl raději zůstat u reklam na Jim Beam a neplést se do skutečné filmové tvroby. Tia Carrere je sice sexy, ale hrát také moc neumí a celkově jsem na tomhle "veledlíle" nenašel vůbec nic pozitivního. Zbytečná ztráta času..(26.12.2005)

 • Gilmour93
  *

  Se sekyrou z lepenky se ohánějící Kevin Absorbo zde musel vstřebat docela hodně kritiky a já bych se ho moc rád zastal, ale bylo by to jako při rychlosti 300 km/h stáhnout okýnko v kupé vlaku TGV, vytáhnout nazelenalý chrchel až z paty a plivnout ho před sebe ve směru jízdy - čili holá pitomost.. Byl jsem totiž otupělým svědkem televizní inscenace z bratislavského studia Koliba, v níž za doprovodu hudby jak z koncertu Halloweenů souloží odpadní Kal Dobyvatel přes bederní roušku s věštkyněmi z pivních tácků a demumifikovanými čarodějnicemi a sem tam do někoho píchne svůj vladařsko-barbarský mečík. Jak tak nad tím přemýšlím, ta jedna hvězda je pro mě za osobní statečnost, že jsem vydržel až do samého konce..(29.11.2010)

 • Hejtmy
  **

  Kull dobyvatel u mě více než dvě hvězdičky rozhodně nedobyje. Nejhorší na něm byly akční scény, a to je u akčního filmu docela průšvih. A ta metalová muzika co u každé větší bitky hrála, to bylo příšerné. Příběh taky nic moc, žádná ucelená linie, jen se na sebe vršily jednotlivé scény. Naopak jsem si díky Sorbovi nostalgicky zavzpomínal na Herkula a docela se mi líbila i ta kočka z Lovců pokladů, co v Kullovi hrála královnu. Ale znova to už nikdy vidět nechci. 50%(21.12.2008)

 • Expendable
  **

  Kevina Sorba mám celkem rád, hlavně jako malý jsem ho žral jako Hercula.Když se na to člověk podívá po letech zjistí, že je to totální hovadina natočená za minimum někde ve Východní Evropě, ale Kull není tak špatnej, při soubojích hraje rocková hudba a Sorbo je neobyčejně vtipný. Souhlasím s Divočákem, že by se Kevin spíš hdil do romantických komedií než do akčního filmu, nebo měl zůstat u focení hadrů.Korba to zas taková není, alůe jediný nedopoje což, vypovídá hodně o jeho charakteru jako takovém.Kull dobyvatel je nízkorozpočtové béčko, ze špatnou choreografií a přeřvanou hudbou, s efekty jako ze hry Wolfenstein.50%(24.11.2009)

 • Superpero
  **

  Blbost no taky tam hraje Kevin Sorbo žejo. Ale je dobrý když při bitkách je ta rocková hudba to je fakt stylový.(9.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace