Phi ha Ayothaya

• Thajsko ผีห่าอโยธยา (více)

Yoshitsune odpad!

Tak logicky sem chtěl začít tím, že začnu vypisovat proč je tenhle film, tak hrozně moc špatný. No pak sem si uvědomil, že by to byla ztráta času mého i toho vašeho, jelikož film je celý tak moc špatný, že bych tu byl dny. No místo toho, sem se tedy rozhodl vypsat postavy, které ve filmu sou a tím poukázat jak že je tenhle film špatnej. Je tu přismahlý španěl (který vůbec nevypadá jako španěl), pak je tu sexy kovářka, co ková zbraně a občas lebky, zlý majitel nevěstince (ten umře), gorila číslo jedna, gorila číslo dvě, ten vypadá jako mnich a nosí sebou dělo, hlavní hrdina kterej je blbej jak necky, hrdinkova vyvolená to je zase mrcha, tlustý kámoš hlavního hrdiny s velkým srdcem, hluchoněmá konkubína od té nikdo nic nečeká . Pak sou tu samozřejmně další postavy, ale ty mně nezajímali, takže mi bylo jedno že dobráckého mnicha a tatíka sežerou, nějací "zombíci". Ale nedá mi to a napíšu, jednu fakt výbornou scénu: skupina lidí se schová v klášteře,v domnění že tam budou v bezpečí, tu začnou na dveře bušit "zombíci" a tu několik lidí dostane geniální nápad, pustíme je dovnitř, a tak je pustili dovnitř, nooo to bylo fakt něco. Ten konec byl dobrej. ()

goauld

Zombie film po Thajsku. Kde se vzal, tu se vzal do poklidné vesničky se přistěhoval jeden zombík. A protože byl sám a sám, nelenil a opatřil si zombičku :-) A z toho vzešli zombátka a celý se to pak zvrtlo a byl masakr. Vesnička už nebyla tak poklidná a mnozí přestaly řešit své nicotné problémy a sekaly tam mačetama zombíky hlava nehlava. Bohužel však zombíci jsou stvoření velmi hloupá, ale za to se rychle množí.... a pak tudíš není divu, že počet nemrtvých exponenciálně rostl na úkor těch živých... Jak to asi milé děti dopadlo, to si zajisté domyslíte sami... No - jinak tedy co se týče celkového visuálu - snaha tu byla, ale to věčné "kvílení" zombíků po chvíli začlo lést docela na nervy. Nicméně nutno přiznat, že likvidace zombíků pomocí děla - a to ještě v nevěstinci !!! .... no to tu ještě nebylo :-) ()