Kingsman: Tajná služba

The Secret Service

(neoficiální název)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Komedie

Velká Británie, 2014, 129 min

Absolutní nářez a pro mě rozhodně jedno z největších překvapení za poslední roky! Parádní hlášky, sympatické postavy a do detailu vybroušená akce. Scénu šíleného masakru v kostele bude letos těžko něco překonávat. P.S. Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí. Zdravim Daji :)(5.2.2015)

Jeden z mála filmů, u kterého cítím, že je potřeba druhá či třetí projekce, abych všechno dostatečně pochopil, docenil a film si náležitě vychutnal. Do té doby 4* a https://www.youtube.com/watch?v=IeqtAB1WgEw.(25.2.2015)

Nezbývá mi než souhlasit s mojí drahou polovičkou, která po odchodu z kina prohlásila jak je možné, že někdo natočí takovou "blbost", ale která je tak dobrá :-) Za mě 90 % a těším se na možné pokračování............(23.3.2015)

Kdo se v konverzaci s klukama v hospodě po filmu aspoň třikrát nevrátil k análu švédské princezny, tak u mě není chlap.(6.2.2015)

Zase totálně svěží nářez, kde mě bavila každá vteřina. Největší hvězda je Matthew Vaughn a měl by rychle vychrlit další filmy.(22.2.2015)