Kingsman: Tajná služba

The Secret Service

(neoficiální název)

Akční / Dobrodružný / Krimi / Komedie

Velká Británie, 2014, 129 min

Šílenství. Zábavné šílenství. Takové, ve kterém princezna pronáší nabídky jako: "Když zachráníš svět, můžeme to dělat do zadku." [Kino](4.2.2015)

Já bych prosil tenhle film zarámovat, pod něj napsat zlatým písmem "filmová zábava 21.století" a poslat do Louvru, protože tohle můžeme s klidným svědomím předat budoucím generacím jako poselství jak jsme se kurva dobře bavili.(5.2.2015)

„ZPŮSOBY DĚLAJÍ ČLOVĚKA…“ /// Až neuvěřitelně pohodově rozložená dávka vtipu, akce a fůry násilí, ve vodsejpajícím příběhu, plným dokonalých gentlemanů. Zapomeňte na MI6 , MI5, CIA a podobný sračky. Nástup hlásí nezávislá špionážní služba, která musí mít prsty v panu Tau (jako ve zrodu – kurva vím, že jinak to zní tak nějak blbě…). Vaughn (+ scénáristi) baví. Třeba výběrem melodií. Taky nápadů (a fórů) je tady na dva filmy (americký, samozřejmě!). Po dlouhý době (dobrá, vod dob Kick-Assu…) zase prďácká, akční, černohumorná zábava. Tak proč šetřit hvězdama? /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Komiks „The Secret Service“, který napsali Dave Gibbons a Mark Millar, neznám. 2.) Zjistím, proč musel Oscar Pistorius do lochu. 3.) Thx za titule ,,urotundy@cbox.cz“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR *** AKCE *** NAPĚTÍ *(31.5.2015)

Vlna velmi příznivých ohlasů mi slibovala velkolepou akční vymazlenou podívanou, na kterou hned tak nezapomenu ... Jen polovina jest pravdou a jak to bývá, když má člověk velká očekávání a představy o něčem, nemusí to být ve finále úplně to ono. Proto se u mě dostavilo malinké, ale opravdu maličkaté (asi tak jako je maličký rozum a rozhled většiny "ČSFD uživatelů" ) zklamání. Ono se tam první hodinu v podstatě moc neděje, kromě relativně vtipných dialogů s pachutí dobré whisky, ovšem také pachutí sucharských Angličanů a, nezlobte se na mne, já Anglány fakt nemusím. Teda zulíbal bych je celej národ oproti Němcům, to zase ano, a to že to Němčourům v 2. sv. nandali jen dokazuje tenhle film ... ehm, co to vlastně kecám, asi jsem si vzal moc (... málo) ;)) Prostě to není úplně ono jak jsem čekal. Ale druhá polovina pomalu graduje a poslední půlhodina asi tak je naprosto skvělej akční adrenalinovej nářez kterej šlape jak švýcarský hodinky ... Ae ne ty, jak na ně slintáte u výlohy co stojej pouhých 10 tis., ale ty kvalitní celosvětově značkový za nejmíň 100 tisíc. Takový ty, co nosej moji snobští pražští kamarádi a ještě nikdy neselhaly/i ... ;)) Je to parádní odechovka, kde je naprosto úžasnej Samuel L. Jackson, to je snad samotná konkurence Austina Powerse a to už je co říct! :D Tvůrci se nebáli brutality a násilí, bojové scény a bezstřihové souboje si půjčili od asiatů (tady opravdu vztyčen tleskám!! , myslím tím ve stoje ... vztyčen jsem 24/7/365 ;)) ), ostatní herci tak nějak plní svůj účel řekl bych ... Není to zas taková pecka mezi oči a věřte mi nebo ne, i když kámoši nosej snobský švýcarský hodinky, já si v klidu nasadím ty svoje asijský, který šlapou úplně stejně dobře, a při první pořádné martial-arts peckovačce na tenhle film brzy zapomenu ... ;))(1.5.2015)

Znamenitá párty pro gentlemany(13.6.2015)