Žralokonádo (TV film)

Vincent Albo

Kostýmy:

Amber Hamzeh
  • hammer_head

Tak tohle je fakt síla. Na filmy ze studia Asylum se člověk musí dívat s nadhledem, jinak to snad ani nejde, ale co je moc to je moc. Nenapadá mě vůbec nic, proč bych měl dát aspon jednu hvězdu. Jediný klad, který jde tomuto filmu přisoudit je, že ho můžete dát jako dárek nějaké osobě, kterou moc nemusíte nebo spíš, kterou nesnášíte. Díky této kravině budete mít dárkové formality za sebou a ještě vás potěší, že ten dotyčný ztratí 86 minut svého dosavadního zbytečného života.(16.11.2013)

Now I really hate sharks too.(26.7.2013)

• juta

Tohle je teda něco... Myšlení postav, děj, efekty... prostě všechno je totální hrůza, která nemá s dobrým filmem/hororem nic společného. Amatérské a člověk je rád, že to dokouká a utrpení skončí. Zašlé hvězdy ani za mák nepomohly.(27.6.2015)

• honajz

Jako pardon, ale míra mé tolerance skončila ve chvíli, kdy se jim žraloci snažili prokousat do auta přes podvozek. Logiku a nějaké technické a vědecké detaily tady nikdo neřeší, ale přece jen by mne zajímalo, jak žraloci žrali lidi bez kousání a natrávení, a jak se dá přežít pád v žraločím břiše, protože to už přece jen přesáhlo hranice, kdy se člověk tou debilitou ještě mohl bavit.(15.3.2015)

Stárnoucí idol Ian a po čertech hnusná Tara srdnatě bojují s přírodním živlem, občasnými výpadky elektřiny, nedostatkem zboží v samoobsluze, zubatými parybami a pokročilou scénáristickou demencí. Ve volných chvílích samozřejmě dojde i na takové atrakce jako jsou dlouhé, existenciální dialogy o manželské krizi, nesnesitelné lehkosti lidského bytí, pomíjivosti života a řešení všech hladomorů třetího světa. Největším lákadlem jsou ale žraloci, kteří se vyskytují opravdu v hojném počtu, leží na gauči v obýváku, s dětinským tleskáním se točí na ruském kole a vysedávají v kavárně. Laik až žasne, jaké zázraky dneska dokáže ve Photoshopu vykouzlit zručná ruka mistra. Je víc než vhodné pogratulovat pánům Ferrantemu a Levinovi, že se ta lobotomie, kterou společně podstoupili, tak báječně vydařila a mohl vzniknout tento filmový skvost. Je mi opravdu líto uživatelů, kteří zde hodnotí dílo odpadem. Takoví by bohužel nepoznali dobrý film, ani kdyby jim vyprstil prdel.(6.1.2014)

• - Fin (Ian Ziering) říká "Semper Paratus", v překladu "vždy připraven", což je motto Americké pobřežní stráže. (sir-dave)

• - Natáčení probíhalo v americký městech Los Angeles a Santa Monica ve státě Kalifornia. (Terva)

• - Téměř celý film byl natáčen při slunečných dní. Počasí a déšť musel být tvořen digitálně. (sir-dave)