poster

Žralokonádo (TV film)

 • český

  Žraločí tornádo

 • USA

  Sharknado

Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 86 min

Scénář:

Thunder Levin

Kamera:

Ben Demaree

Hudba:

Ramin Kousha

Scénografie:

Vincent Albo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hammer_head
  odpad!

  Tak tohle je fakt síla. Na filmy ze studia Asylum se člověk musí dívat s nadhledem, jinak to snad ani nejde, ale co je moc to je moc. Nenapadá mě vůbec nic, proč bych měl dát aspon jednu hvězdu. Jediný klad, který jde tomuto filmu přisoudit je, že ho můžete dát jako dárek nějaké osobě, kterou moc nemusíte nebo spíš, kterou nesnášíte. Díky této kravině budete mít dárkové formality za sebou a ještě vás potěší, že ten dotyčný ztratí 86 minut svého dosavadního zbytečného života.(16.11.2013)

 • George Stobbart
  ****

  Haluz. Zábavná letná žraločia oddychovka, ktorú si človek užije, keď ju neberie vážne. Žraloky sú proste všade, to som asi ešte nevidel. A keď náhodou niekde nie sú, tak za chvíľu sa tam pravdepodobne objavia. Hlavne od toho netreba čakať žiadny reál, či nebodaj shark-horror, od toho je kvantum iných filmov.(13.7.2013)

 • Omnibus
  *****

  Začínám psát komentář... (Moment, slyším divné zvuky zezdola z baráku, jdu to omrknout... A kruciš! Dva žraloci bílí se mi rozvalili na gauči a žerou moje brambůrky, žralok kladivoun se mi dobývá do ledničky a v ložnici u skříně si žralok tygří zkouší moje spodky-jégrovky. Schovám se na záchod, tam mě nenajdou... sakra, z klozetu taky čouhá ploutev! Uff, tak nic. To mi jen v hajzlíku plave lachtan. Ahoj Tome! :-) Pokud existuje nebe, určitě v něm kromě andělíčků lítají i mraky... žraloků! A jestli přijdu do pekla? Tam žraloci plavou v kotlích, spolu s potrestanými hříšníky. Říkal to náš pan farář (a drbal se přitom na hřbetní ploutvi). Z oltáře na něj smutně shlížel žralok, na hlavě trnovou korunu z rybářských háčků a rozhozené ploutve přibité na kříži. Znáte to, mládež se nám už nemodlí, a to ani k žralokovi na nebesích, lidi se globálně oteplujou a tím dochází ke změně klimatu. Nakonec přijde trest Boží. Zde tedy trest od Asylum. Z nebe začnou pršet žáby, vlastně žábry. Tornádo vcucnulo pár tisíc žraloků a pak je shodilo do ulic L.A., jak při kobercovém náletu. El Niño - El stupido! Žralokonádo - čalamádo. Po celou stopáž filmu samozřejmě blbé jak troky (ve kterých plavou taky žraloci), ale neskutečně zábavné – řehtal jsem se jako kůň (či mořský koník) a spokojeně jsem se tlemil jako debil. V českém jazyce neexistují dostatečně expresivní výrazy pro popis této ultrabrutální parybí kokotiny. Nutno vidět! (Natočeno podle skutečné události).(6.2.2014)

 • Ainy
  odpad!

  Já už nemůžu, haha :-)) tvl jak nastartoval motorovku, skočil žralokovi do tlamy a prořezal se pak u ocasní ploutve napovrch a ještě vytáhl svoji neohroženou bojovnici - barmanku, se kterou se tam náhodou v jednom žaludku setkali, mě doslova odrovnalo pod konferenční stolek, hahaha :-)) Lezl z toho obřího žraloka, většího než než velryba jako kdyby se rodil, připadalo mi to jako megaobrovské pohlavní orgány, ze kterých se Ájen prodral na svět, hahaha :-))) Nebo jak z nebe spadlý šark zanořil své ostré zubiska do kapoty auta a jedním mocným hryzem se dostal skrz. Byl jak vzteklý dobrman, a to mu ani nikdo nemusel říkat trhej! :-))) Ješííííš, to zas byla masáž bránice, to bylo něco, na co se jen tak nezapomene ;-)(15.3.2015)

 • LIVINGDEAD
  *

  Bouře, povodeň, tornádo, z nebe padající žraloci, slabé triky a amatérští herci a opět žraločí šílenost z THE ASYLUM. Jedno ale musím uznat, společnost The Asylum má perfektní DVD, BLU RAY obaly a postery.(14.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace