Žralokonádo (TV film)

Thunder Levin

Ben Demaree

Ramin Kousha
  • swamp

"There are sharks flooding the streets. And now there is one swimming in your pool." A brzy to může být i váš bazén! Ultimátní jízda, po které si budete přát, aby z nebe padaly jen trakaře. ;)(7.4.2016)

Nejzábavnější Asylum. Každým spoludivákem, každým pivkem i každou minutou lepší a lepší. V závěrečné třetině pak již zcela bezkonkurenční a ve své bezelstné debilitě geniální; těžko totiž v historii kinematografie hledat něco aspoň vzdáleně podobného zdejší hrdinné záchraně Novy (kdo by to byl řekl, že zrovna Ziering pošle Chucka Norrise do důchodu?).(26.7.2013)

• 6thSun

Zapomněl jsem se před koukáním vožrat.(28.9.2013)

• Spiker01

Béčka a céčka mají něco do sebe. Kromě tradičně strašných digitálních triků nabízí Sharknado (neboli v brilantním českém překladu Žralokonádo) ještě absolutně nesmyslný děj a speciálně tento film ještě holku, která to děsně umí s brokovnicí. Jinak děs a bída, tradičně jen pro ty nejzaritější masochisty...40%(19.12.2013)

• evapetra

Blbá a nesmyslná kravina, která kupodivu nenese označení komedie. Pár věcem jsem se opravdu od srdce zasmála.(10.1.2014)