poster

Žralokonádo (TV film)

 • český

  Žraločí tornádo

 • USA

  Sharknado

Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 86 min

Scénář:

Thunder Levin

Kamera:

Ben Demaree

Hudba:

Ramin Kousha

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

William Boodell

Scénografie:

Vincent Albo

Kostýmy:

Amber Hamzeh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Dříve jsem se cítil v ulicích velkoměsta bezpečně. Stačilo totiž umět pouze hbitě prokličkovat mezi feťáky, loupežníky a přenašeči infekčních chorob. Jenže to ještě žraloci nepadali z nebe, nešplhali po laně a ani neskákali zavřeným oknem do místnosti. Nyní musím začít trénovat úderové techniky hasičákem a cílené máchání motorovou pilou. Já to dám. Jen mě mrzí, že tohle mohla být vynikající komedie, kdyby na konci trochu neztratila tempo a kdyby se nebála přiznat, že je komedií. Hrůzu a napětí to v sobě prostě nemá, ale srandy je v zatopeném L. A. hromada.(7.10.2015)

 • Ellesime
  odpad!

  Já bych chtěla nějak komentovat, ale prostě nemám slov :))) Buď bych dala pět nebo odpad, nakonec zvítězil rozum :)))(15.3.2015)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Podle hodnocení slabé pětistovky zdejších turbokritiků jsem teda čekal daleko větší shit. I když efekty jsou tak slabé, že by za jejích sledování měl dostat člověk ještě zaplaceno, herci (Steve z Beverly, Vicky z Prciček, tata ze Sám doma, jeden jaryn z Pobřežní hlídky) nehrají vůbec špatně, režisér byl taky asi před natáčením na odvykačce, takže nebudu k tomuto žraločímu úletu zbytečně krutej, a jelikož jsem se dodíval až do božího konce, tak slabší trojhvězdí udělím, byť si to už nikdy nepustím. 50%(16.9.2013)

 • swamp
  odpad!

  "There are sharks flooding the streets. And now there is one swimming in your pool." A brzy to může být i váš bazén! Ultimátní jízda, po které si budete přát, aby z nebe padaly jen trakaře. ;)(7.4.2016)

 • argenson
  *

  Když Steve Sanders na ulici motorovou pilou rozkuchne žraloka a z jeho pajšlu šťastně vytáhne živou kamarádku, to je úlet naprosto nevídanej. Zasmál jsem se hodně a nejvíc mě asi rozsekalo, že to má tři díly. Sračka neuvěřitelná, ale za jistých okolností zábavná kulisa (páč nám na noční v práci v televizi jela jenom Nova).(7.4.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace