Žralokonádo (TV film)

Vincent Albo

Kostýmy:

Amber Hamzeh
  • Jara.Cimrman.jr

Dříve jsem se cítil v ulicích velkoměsta bezpečně. Stačilo totiž umět pouze hbitě prokličkovat mezi feťáky, loupežníky a přenašeči infekčních chorob. Jenže to ještě žraloci nepadali z nebe, nešplhali po laně a ani neskákali zavřeným oknem do místnosti. Nyní musím začít trénovat úderové techniky hasičákem a cílené máchání motorovou pilou. Já to dám. Jen mě mrzí, že tohle mohla být vynikající komedie, kdyby na konci trochu neztratila tempo a kdyby se nebála přiznat, že je komedií. Hrůzu a napětí to v sobě prostě nemá, ale srandy je v zatopeném L. A. hromada.(7.10.2015)

• Ellesime

Já bych chtěla nějak komentovat, ale prostě nemám slov :))) Buď bych dala pět nebo odpad, nakonec zvítězil rozum :)))(15.3.2015)

Podle hodnocení slabé pětistovky zdejších turbokritiků jsem teda čekal daleko větší shit. I když efekty jsou tak slabé, že by za jejích sledování měl dostat člověk ještě zaplaceno, herci (Steve z Beverly, Vicky z Prciček, tata ze Sám doma, jeden jaryn z Pobřežní hlídky) nehrají vůbec špatně, režisér byl taky asi před natáčením na odvykačce, takže nebudu k tomuto žraločímu úletu zbytečně krutej, a jelikož jsem se dodíval až do božího konce, tak slabší trojhvězdí udělím, byť si to už nikdy nepustím. 50%(16.9.2013)

• swamp

"There are sharks flooding the streets. And now there is one swimming in your pool." A brzy to může být i váš bazén! Ultimátní jízda, po které si budete přát, aby z nebe padaly jen trakaře. ;)(7.4.2016)

• argenson

Když Steve Sanders na ulici motorovou pilou rozkuchne žraloka a z jeho pajšlu šťastně vytáhne živou kamarádku, to je úlet naprosto nevídanej. Zasmál jsem se hodně a nejvíc mě asi rozsekalo, že to má tři díly. Sračka neuvěřitelná, ale za jistých okolností zábavná kulisa (páč nám na noční v práci v televizi jela jenom Nova).(7.4.2016)