Žralokonádo (TV film)

Vincent Albo

Kostýmy:

Amber Hamzeh
  • lamps

Míra debility amerických scénáristů rok od roku závratně narůstá a Sharknado je už nyní pojem, který v daném okruhu filmů asi jen tak nikdo nepřekoná. Moje blbost, že jsem čekal nějaký humor a snesitelné efekty, protože tohle je přímo ukázková srajda (tomu slovu už se prostě vyhýbat nelze), kterou jsem ani s nasazením veškeré empatie a benevolence dokoukat prostě nezvládl. Ale na závěrečných deset minut se podívejte, to je vážně fenomén;-) 5%(21.9.2013)

• Beckett51

Absolutně bezkonkurenčně nejvíc nejdementnější film co jsem měl možnost shlédnout. Byl dokonce tak neskutečně dementní, že jsem měl chvílema pocit, že jsem inteligentní člověk.(18.8.2014)

Now I really hate sharks too.(26.7.2013)

Podle hodnocení slabé pětistovky zdejších turbokritiků jsem teda čekal daleko větší shit. I když efekty jsou tak slabé, že by za jejích sledování měl dostat člověk ještě zaplaceno, herci (Steve z Beverly, Vicky z Prciček, tata ze Sám doma, jeden jaryn z Pobřežní hlídky) nehrají vůbec špatně, režisér byl taky asi před natáčením na odvykačce, takže nebudu k tomuto žraločímu úletu zbytečně krutej, a jelikož jsem se dodíval až do božího konce, tak slabší trojhvězdí udělím, byť si to už nikdy nepustím. 50%(16.9.2013)

Tohle je tak debilní, až je to vtipné (a to je to extrémně debilní)(8.8.2014)

• - Mluvčí Národní meteorologické služby sídlící v Silver Spring v Marylendu v USA žertem po schlédnutí filmu řekl, že při možném Sharknadu je nejlepší schovat se v nejnižžím patře robusní budovy, kde je malá pravděpodobnost, že tam budou pršet žraloci. (Terva)

• - Fin (Ian Ziering) říká "Semper Paratus", v překladu "vždy připraven", což je motto Americké pobřežní stráže. (sir-dave)

• - Jednoho z mužů sežraného žraloky na pláži si zahrál i režisér Anthony C. Ferrante. (Terva)