poster

Žralokonádo (TV film)

 • český

  Žraločí tornádo

 • USA

  Sharknado

Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 86 min

Scénář:

Thunder Levin

Kamera:

Ben Demaree

Hudba:

Ramin Kousha

Scénografie:

Vincent Albo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PetrPan
  *****

  Dokonalejší píčovina by se hledala velmi těžko, absolutní filmařské dno dosaženo! A přesně tenhle aspekt dělá ze Žralokonáda mou osobní kultovku, kterou si s jistotou zopakuju a ne jednou. Nemá cenu se rozepisovat , tohle je třeba vidět a užít si. Doporučuji všem s volnou prdelí, tedy bez výskytu pravítek.(2.2.2015)

 • misterz
  odpad!

  Ľudia zlatí, no čo vám budem hovoriť. Hnoj 1. kategórie. Tomuto humusu môže konkurovať naozaj už iba Piraňa. Už od čias Beverly Hills sa mi zdal Ian Ziering nejaký pošahaný, ale tým, že prijal úlohu v tomto "filmovom klenote", tak to je už naozaj na tabletky. Niektoré filmy by mali zamknúť do titánovej škatule na dvanásť západov a hodiť do tej pekelnej diery, čo vraj našli kdesi v Kazachstane, nech sa na ne čím skôr zabudne. Najviac ľutujem toho, že som stratil 86 minút môjho drahocenného voľného času sledovaním tohto výplachu. Asi si idem v tichosti poplakať. 5/100(23.11.2013)

 • argenson
  *

  Když Steve Sanders na ulici motorovou pilou rozkuchne žraloka a z jeho pajšlu šťastně vytáhne živou kamarádku, to je úlet naprosto nevídanej. Zasmál jsem se hodně a nejvíc mě asi rozsekalo, že to má tři díly. Sračka neuvěřitelná, ale za jistých okolností zábavná kulisa (páč nám na noční v práci v televizi jela jenom Nova).(7.4.2016)

 • Omnibus
  *****

  Začínám psát komentář... (Moment, slyším divné zvuky zezdola z baráku, jdu to omrknout... A kruciš! Dva žraloci bílí se mi rozvalili na gauči a žerou moje brambůrky, žralok kladivoun se mi dobývá do ledničky a v ložnici u skříně si žralok tygří zkouší moje spodky-jégrovky. Schovám se na záchod, tam mě nenajdou... sakra, z klozetu taky čouhá ploutev! Uff, tak nic. To mi jen v hajzlíku plave lachtan. Ahoj Tome! :-) Pokud existuje nebe, určitě v něm kromě andělíčků lítají i mraky... žraloků! A jestli přijdu do pekla? Tam žraloci plavou v kotlích, spolu s potrestanými hříšníky. Říkal to náš pan farář (a drbal se přitom na hřbetní ploutvi). Z oltáře na něj smutně shlížel žralok, na hlavě trnovou korunu z rybářských háčků a rozhozené ploutve přibité na kříži. Znáte to, mládež se nám už nemodlí, a to ani k žralokovi na nebesích, lidi se globálně oteplujou a tím dochází ke změně klimatu. Nakonec přijde trest Boží. Zde tedy trest od Asylum. Z nebe začnou pršet žáby, vlastně žábry. Tornádo vcucnulo pár tisíc žraloků a pak je shodilo do ulic L.A., jak při kobercovém náletu. El Niño - El stupido! Žralokonádo - čalamádo. Po celou stopáž filmu samozřejmě blbé jak troky (ve kterých plavou taky žraloci), ale neskutečně zábavné – řehtal jsem se jako kůň (či mořský koník) a spokojeně jsem se tlemil jako debil. V českém jazyce neexistují dostatečně expresivní výrazy pro popis této ultrabrutální parybí kokotiny. Nutno vidět! (Natočeno podle skutečné události).(6.2.2014)

 • Bachy
  odpad!

  Kdyby byl celý film tak zatraceně epický jako poslední půl hodina, tak je to kult všech kultů a jdu to všem nacpat do hlav. Nicméně bohužel to téměř celou hodinu nefunguje a je to jen nuda a pak podle mne Asylum neplní svůj účel. Jasně, je tam žralok v bazénu, odpadní rouře, obýváku. Ale dobře...asi si jen připravovali půdu pro závěrečných 20 minut, protože ty jsou tak maximálně monstrózní! Těžko těžko hodnotit. První hodina za odpad!, protože je nudná nuda, zbytek za odpad!, protože je to nejlepší závěrečná bitva a epické finále, jaké jste kdy viděli. Safra, mohl jsem to k smrti milovat, kéž by tempo drželo celý film.(19.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace