Žralokonádo (TV film)

Scénografie:

Vincent Albo

Kostýmy:

Amber Hamzeh

Vzhledem k tomu, že vím, co od Asylum mám čekat, tak jsem prostě nic nečekal. CITÁT - Vidím, že jste obchodník.......... Ani se nebojte žraloků, jsou tak nádherně animovaní, že z nich běhá smích na ústech. Jenže ono to má jiskru a dobrý nápad, jen to zpracování je šílené. Nechte plavat ve vodě celý Hollywood, Bollywood a Český les a vyplňte svou filmovou neznalou mezeru Asylem. Vypněte mozek a prostě se jen bavte. Celý film jsem se culil jak žralok na dvacetiletého obézního surfaře a dostal chuť na malou svačinku. Film zachránila celkem dobrá hudba a příběh. CITÁT - Už můžu střílet??...... Tak já to vidím na tři hvězdy, respektive na 50% - když už tedy venku pršej žraloci.(19.3.2015)

• Ellesime

Já bych chtěla nějak komentovat, ale prostě nemám slov :))) Buď bych dala pět nebo odpad, nakonec zvítězil rozum :)))(15.3.2015)

• -bad-mad-wolf-

Na hodnocení vlastně nesejde - tohle se tesá do kamene samo. Motorovou pilou.(29.7.2013)

Tohle je tak debilní, až je to vtipné (a to je to extrémně debilní)(8.8.2014)

• Chrustyn

Co k tomu dodat. To, že to je sračka naznačuje už pouhý fakt, že se jedná o další dílo známé společnosti Asylum, název filmu i jeho samotná zápletka, která je tak absurdní, až je vlastně zajímavá. Při sledování už pak nezbývá než nevěřícně zírat na příšerné triky, ještě horší herecké výkony a vlastně i drzost nebo snad odvahu tvůrců, kteří vše myslí smrtelně vážně. Přesto, že jsem dal "odpad!", film má jedno plus...něco takového jste ještě neviděli a nikdy neuvidíte (možná tedy v druhém díle).(19.11.2013)

• - Robbie Rist, přestavitel řidiče autobusu, spolupracoval při psaní několika písní obsažených v soundtracku. (sir-dave)

• - Téměř celý film byl natáčen při slunečných dní. Počasí a déšť musel být tvořen digitálně. (sir-dave)

• - Jednoho z mužů sežraného žraloky na pláži si zahrál i režisér Anthony C. Ferrante. (Terva)