Hlasy

• Německo

Komedie / Krimi / Thriller

USA / Německo, 2014, 107 min

• Ramirez85

Tohle si říkalo o ještě větší porci bizáru, o ještě více náhledů do vypsychlé mysli hlavního hrdiny a hlavně v hlavní roli někoho, kdo umí hrát a ne se jenom tvářit buď umučeně anebo dementně... Takhle je z toho trošku více černá komedie s pár uřezanými hlavičkami a naprosto stupidním závěrečným songem. Škoda, ale kocour byl badass :-)(20.6.2015)

Žánrově obtížně uchopitelné dílo - to je přesné vyjádření. Žánry se tu střídají vysokou frekvencí, místy se překrývají, ale rozhodně nenechají pocity na jedné vlně. Zvláštní dílo, pro mě umocněno tím, že jsem vždy měl panickou hrůzu z toho, že začnu slyšet různé hlasy...(9.7.2015)

Sveží mix težkého psychologického dramatu s brutálně čenou komedií.Ryan Reynolds exceluje jak v roli ujetého Jerryho, tak v dabování svých domácích mazlíčků, kteří představují jeho dobré a zlé já.Některý hlášky jsou maximálně nadupaný a hlavně u sérek pana Whiskase jsem šel do kolen a občas jen s otevřenou držkou sledujete brutální psychózu vážně nemocného člověka.Musim smeknout před režisérkou, která dokonale zobrazila Jerryho stav mysli a to v každém detailu, Jerryho vnímání svého bytu bylo excelentní režijní prací.Výtečnej film, kterej mě po dlouhý době zase celou stopáž bavil, konec byl slabší, (SPOILER) natočil bych Jerryho jak uteče a později v útulku zavraždí ošetřovatele a se svejma já prchá pryč za novým dobrodružstvím a na nákup nové a větší ledničky, tenhle konec s debilní písničkou a Ježíšem byl totálně na hovno a vyrušil mi perfektní zážitek z předchozího filmu.Kdyby byla chvilku odmlka a střih na Reynoldse jak si s úsměvem kupuje obří mrazák, zamrazilo by mě a zároveň bych se pochcal smíchem, takže úplně stejná kombinace, jako celý předešlý film.Škoda SaTrapko, mohlas mít i 5*, takhle jen 75%, ale poctivých ;).(10.2.2015)

Zvláštny film. Keby som to pozeral od konca, tak ma to najskôr pozitívne naladí a potom rozloží. Opačne to však neplatí. Celým snímkom sa tiahne smutno-smiešny tragikomický motív, zachádzajúci do bizarných rozpolteností jednej osoby, pričom akoby v kontraste so životom hlavného hrdinu, je toto všetko umocnené všadeprítomnou ružovou farbou, ktorá nosnú tému odľahčuje a pôsobí pozitívne. Jerry je proste dobráčisko od kosti, len tak akosi trocha chorľavý smoliar, divák si ho skrátka musí obľúbiť :). Páčili sa mi aj dialógy medzi Jerrym a jeho domácimi miláčikmi, hlavne s mačkou, tá nemala chybu. Na záver, spolu so záverečnými titulkami, sa dočkáme jedného totálne uleteného bizáru, ktorý tu hádam ani nemohol chýbať. Jednoducho, snímok je jeden veľký úlet, ale zato vydarený. R. Reynoldsa moc nemusím, tu sa však vážne prekonal. 75/100(18.2.2015)

Johanka z Arku je slýchávala a teď je slyší i Jerry Hickfang. Průměrnej chlapík z americkýho zapadákova, kterej nechce nic víc, než bejt prostě dobrej chlap. A je fuk, jak moc se mu to daří, protože holky kvůli němu doslova ztrácej hlavu už po první schůzce. Pokud máte rádi třeskutě černý humor, neuděláte chybu. Voices jsou na jednu stranu pekelně černá komedie, ale na druhou stranu můžete vidět i znepokojující thriller nahlížející do mysli schizofrenního magora, kterej s váma může dělat i v práci, jenže je tak nevýraznej, že jste si ho za ty roky prostě nevšimli. Jak budete film vnímat, záleží na konkrétním rozpoložení mysli v době projekce. Já každopádně oceňuju nadhled, kopec pestrejch růžovejch i jinak okatě barevnejch záběrů a Marjane Satrapi, že dala Gemmě Arterton konečně příležitost ukázat, že její herecký talent není omezenej výstřihem, ale naopak, že tahle herečka umí, narozdíl od mnoha jiných žen, používat i hlavu. Moje hlasy jásají, a při druhé projekci se tetelily ještě víc, dokonce se přestaly překřikovat, zda se jim to víc líbí nebo nelíbí, a už se spíš shodnou, že je to bomba. Atmosférou mi tenhle filmeček dost silně připomíná neméně roztomilé Drool. 70%(8.2.2015)