Earth to Echo

Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2014, 91 min

Dětinská a mnohem lacinější verze Super 8, která i přes nizoučkej rozpočet svou cílovku jistě uspokojí. V pozadí sympatická hudba od Trapaneseho. 60%(24.10.2014)

// Distribútor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 3,230 // Otvárací Víkend v USA: $45,324,042 //(24.10.2014)

• zorro

Video v Manchester 26/7/14(28.7.2014)

Parádní směsice filmového trháku E.T. a Super 8. Kdo má takové filmy rád, určitě si ho užije stejně jako já. První polovina mě malinko zklamala, ovšem pořád se tam našla nějaká ta scéna, kdy diváka přepadne naprostý úžas a nutí ho neodtrhávat oči z plátna. :) Ale konečně finále vážně stojí za to. :) Příjemný film rozhodně pro celou rodinu nebo jen tak pro zpestření a zabití dlouhé chvíle.(8.12.2014)

• pepo

Film v ktorom nefunguje takmer nič -postavy, príbeh ani atmosféra. A navyše takto nedôsledný "found footage" film som ešte nevidel. Tá forma je úplne toálne mimo. Na druhej strane ako film pre decká je to relatívne ok ale na čo potrebujeme toto ak existuje E.T. alebo Super 8? 5/10(23.2.2015)