Earth to Echo

Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2014, 91 min

Neskutečně emotivní E.T. pro novou generaci. Ten, kdo si myslí, že dávno dospěl, tohle nikdy nepochopí! ... 8,5/10(7.10.2014)

Earth to Echo přináší mix WALL-E a E.T. pro 21. století. Ten malý mimozemšťánek je rozkošný, ale docela mě mrzelo, že na scéně nepobyl zase tak dlouho. Jako bychom ho skoro neviděli. To je, myslím, docela škoda, protože jsem měla pocit, že by si zasloužil ten největší prostor. Mladí herci jsou výborní, příběh je i docela napínavý, ale i tak, jsem měla pocit, že emočně se mě snímek nijak extra nedotkl. Přišlo mi, že film uběhl příliš rychle, než abychom se s malým E.T. nějak vůbec seznámili a už zase letěl pryč:)(2.7.2016)

• MartinezZ

E.T. byl svého času něco nečekaného a přelomového. Po dlouhé době na tuhle kdysi úspěšnou formuli chtěli navázat Steaven a J.J., ale Super 8, ač nebylo špatné, přicházelo s něčím, co už prostě po tolika letech moc nefungovalo. A tak moc nechápu, co vedlo tvůrce Earth to Echo k tomu, aby to stejné udělali znovu. Ano, efekty jsou zajímavé, některé, ale jinak je to sakumrpásk to stejné, navíc s fakt již pofidérním nápadem "bude to jako natočené ruční kamerou a mobilem - cool". Ten ufounek je jako hračka roztomilej, ale rozhodně nemá jak obhájit existenci tohohle filmového klonu-klonu.(28.10.2014)

Parádní směsice filmového trháku E.T. a Super 8. Kdo má takové filmy rád, určitě si ho užije stejně jako já. První polovina mě malinko zklamala, ovšem pořád se tam našla nějaká ta scéna, kdy diváka přepadne naprostý úžas a nutí ho neodtrhávat oči z plátna. :) Ale konečně finále vážně stojí za to. :) Příjemný film rozhodně pro celou rodinu nebo jen tak pro zpestření a zabití dlouhé chvíle.(8.12.2014)

Dětinská a mnohem lacinější verze Super 8, která i přes nizoučkej rozpočet svou cílovku jistě uspokojí. V pozadí sympatická hudba od Trapaneseho. 60%(24.10.2014)