poster

Earth to Echo

Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2014, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Davies182
  ***

  Děcka! I když máte v rodným listu letopočet 2000 a vejš, neznamená to, že byste neměli co nejdřív vidět "starýho" E.T.ho! Taková znalost spielbergovské klasiky vás totiž v budoucnu může ušetřit spousty bolístek! Anebo jsou na vině rodiče, kteří snímek hlavním protagonistům nepustili? Asi obojí. Každopádně: plecháček ze Souboje Titánů chce domů, pomáhá mu v tom parta teenagerů. Chvílemi je to hravě "super8tovské", chvílemi naopak předvídatelně nudné... Typický příklad takového toho stoprocentního rodinného sci-fi, které přestává napůl fungovat v okamžiku, kdy se na něj nedíváte s prckem.(26.10.2014)

 • Immortal17
  ****

  Parádní směsice filmového trháku E.T. a Super 8. Kdo má takové filmy rád, určitě si ho užije stejně jako já. První polovina mě malinko zklamala, ovšem pořád se tam našla nějaká ta scéna, kdy diváka přepadne naprostý úžas a nutí ho neodtrhávat oči z plátna. :) Ale konečně finále vážně stojí za to. :) Příjemný film rozhodně pro celou rodinu nebo jen tak pro zpestření a zabití dlouhé chvíle.(8.12.2014)

 • ABLABLABLA
  ***

  I'm leaving. Spending the night at Alex's house so we can play a new video game. - Have whatever you want, honey. - You know what, I lied, actually.We're gonna ride our bikes out into the desert at night alone. Without supervision. - Okay, see you then, sweetie. - Also rob a bank. Go to Mexico. Maybe even start a new life. Evidentně jsem o hodně přišla, když jsem neviděla Super 8, o kterém jsem doteď neměla ani tušení a popravdě se na něj stejně nepodívám. Líbilo se mi to, zvláště ten konec při postupném vynořování částí lodi ze země, ale co mi hrozně kazilo pocit z celého filmu byl pan "kameraman". Teď nemyslím režii, ale toho kluka, co si na něj hrál a jeho neustále dude, come on man a další trapné prupovídky a hodnocení jak je to cool a insane atd. Zbytek dětského hereckého osazenstva byl fajn. Scéna, která mě jako jediná překvapila? Místo aby do nich narazil náklaďák, tak se rozložil na kousíčky, přenesl se za ně a pak se složil i s řidičem v kabině. I didn't see that one coming.(12.2.2015)

 • Lukyn007
  ***

  Dětinská a mnohem lacinější verze Super 8, která i přes nizoučkej rozpočet svou cílovku jistě uspokojí. V pozadí sympatická hudba od Trapaneseho. 60%(24.10.2014)

 • Malarkey
  ****

  To, že je vše natočeno ruční kamerou, jsem kupodivu přešel. Podstatné u tohoto filmu je totiž to, že mě navrátil do dětských let. Vypráví totiž příběh party patnáctiletých kluků, kteří předtím, než se všichni rozejdou a s rodinami odstěhují do různých částí Ameriky, se rozhodnou během posledního společného večera pro pořádné poslední dobrodružství, na které, doufají, že jen tak nezapomenou. Jednoduchost příběhu a nízký rozpočet z filmu cítit sice je, ale mně to vůbec nevadilo. Užíval jsem si to poslední dobrodružství tak, jako by bylo moje. A to se v rámci takového filmu rozhodně počítá.(15.12.2014)

 • Teo Halm

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace