Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  *

  30 %. Ukrutná nuda, pri ktorej som si prial, aby do deja v Hummeri vleteli (najlepšie na padáku á la A-Team) hrdinovia predchádzajúceho režisérovho filmu Denzel Washington a Mark Wahlberg a Wahlberg začal žmurkať na servírky. Alebo aspoň aby som zaživa umrzol. Bohužiaľ sa nič z toho nestalo a tak som trpel. Strašná nuda pozliepaná snáď z desiatok klišé a nič na tom pre mňa nemení ani fakt, že inšpirovaná skutočnými udalosťami. Nesympatické, v lepšom prípade neviditeľné postavy, polovica z nich pre dej zbytočná a hraná ťažko priemernými hercami. Asi dva okamžiky ma jemne dojali, vrátane konca, ale to predtým... no číra katastrofa, vážení.(9.12.2016)

 • Slasher
  ***

  Takový to když si slibujete velkej dobrodružňák se spoustou napínavých držkopádů do ledových propastí a pak vidíte něco tak nevzrušivýho, kde ani smrti nejsou nic než pomalý umrznutí, že ze sebe nedostanete nic než takhle nudnej koment.(18.12.2015)

 • J*A*S*M
  ****

  Precizní survival drama s luxusním hereckým obsazením, kterého je v některých případech snad až škoda, protože se dočkají jen několika málo replik. Zážitková kapacita filmu je značná, v klíčových scénách dokáže vtáhnout a ohromit nejen horskými scenériemi, ale i přesvědčivě zahraným utrpením hlavních charakterů. V těch je bohužel postupem času docela chaos, protože navlečení v bundách, zarostlí, s kapucemi a zapadaní sněhem vypadají všichni dost podobně, takže jsem se chvílema tak úplně neorientoval co, kdo, kde. Celkově ale rozhodně doporučující palec nahoru.(26.9.2015)

 • xxmartinxx
  ****

  Precizní drama bez ambicí být něčím víc než precizním dramatem. V podstatě jde o filmovou atrakci. Intenzivní zážitek, který postrádá zapamatovatelnost v jakémkoliv slova smyslu, ale jako okamžitý zážitek rozhodně dobré.(19.9.2015)

 • 3DD!3
  ****

  Syrové a majestátní. Kormákur s přehledem zvládá jak dramatickou rovinu, po které by člověk s veškerým horolezením raději sekl, ale i nadšení stanout na vrcholu světa. Samotný nosný příběh je hodně silný, ale civilní přístup, který odstraňuje veškerý patos vás donutí ho ocenit o to víc. Smrti jsou obyčejné, nevygradované a tím působivější. Herecky skvěle zvládnuté. Worthington sice v menší, ale konečně pořádné roli. Keira ve vás vydoluje mokré z oka. Krásná hudba.(24.9.2015)

 • - Vrtulník, kterým přiletí do města Lukla (výchozí bod výprav směřujících na Mount Everest), je středně těžký víceúčelový Mil Mi-8, jeden z nejrozšířenějších vrtulníků na světě. Do Lukly totiž nevedou žádné silnice a z Káthmándú se sem dá dostat pouze vzduchem. Místní letiště je jednou z nejnebezpečnějších přistávacích ploch na světě - kvůli extrémně proměnlivému počasí a poloze mezi vysokými horskými štíty, kde je málo manévrovacího prostoru. (Maulincio)

 • - Scény z Everestu sa v skutočnosti nakrúcali v talianskych Dolomitoch a v rímskych štúdiách Cinecitta vznikol základný tábor, kde sa nakrútilo veľa dialógových scén. (classic)

 • - Nejvypjatější scény filmu se natáčely ve studiu. Postavila se věrná replika himalájského vrcholu a ta se celá obklopila zeleným plátnem, do kterého byly v postprodukci dodělány veškeré digitální triky. (CatcherBlock)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace