Adopce: Konkurz na rodiče

Alice Nellis

Alice Nellis

Matěj Cibulka

Jan Ponocný

Feel good dokument o hodných, trpělivých, nudných, malých lidech, procházejících procesem adopce cizího dítěte. Díky minimální konfliktnosti, způsobené režisérčinou citlivostí, kdy nechá mluvit pouze aktéry dění, nevstupování do diskuze drzými otázkami a neustálému brnkání kytary v pozadí jak z náborové reklamy do mekáče toho moc nepřinese a pokud se zrovna nechystáte adoptovat malýho sviště a jste z toho nervozní tak to nic nepřináší. Nicméně pokud je to skutečně základ časosběru, kdy bychom měli nové rodiny sledovat až do dospělosti adoptovaných levobočků, mohlo by to začít mít trochu koule. Leč každá bábovka s kamerou a stříhacím programem neni hned Třeštíková žejo.(2.3.2015)

(sledováno s trošku zasekaným publikem nereagujícím na vnitřní humor filmu)(26.10.2014)

Hezky natočený dokument o tom, co vlastně každý dávno ví. Nic nového na světlo světa nepřináší.(11.2.2016)

zasluzny a mile natoceny.(24.8.2015)

• Hanys_

Určitě je to záslužný dokument a lidem, kteří si tímhle mají taky projít, to asi i něco dá, ale mě to prostě nebavilo.(27.5.2015)