poster

Šéf

 • anglický

  Chef

Komedie / Drama

USA, 2014, 114 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dever
  ****

  // Distribútor: Open Road Films // Počet premietajúcich kín v USA: 1,298 // Otvárací Víkend v USA: $1,911,548 //(30.8.2014)

 • tron
  *****

  Jeden z najlepších filmov roka a ak aj vy milujete filmy o jedle, toto proste musíte vidieť. Jon Favreau je v tomto filme úžasný nielen ako herec, ale i ako režisér - evidentne sa totálne vyblbol po masakroch, ktoré mu spôsobili vysokorozpočtové látky a naplno si užil "návrat ku koreňom" (dôraz kladený na príbeh, postavy, dialógy, medziľudské vzťahy) bez trikov a akcie. Najradšej by som dostal amnéziu a znova si tento film pozrel prvý raz v živote.(2.12.2016)

 • Slasher
  ****

  Čekejte upjatější první dějství, tím spíš se to pak krásně uvolní spolu se svým hlavním hrdinou a bude mít hodně co říct - na téma rodičovství/ dělat co vás baví. Špičkově zahraná (ne asi) a taková ta civilně stavěná lidská drama-komedie, možná největší pohodička co jde letos ven. Rozhodně jsem neviděl naposled, jen příště nebudu dívat o půlnoci a s prázdnou ledničkou...(10.9.2014)

 • venus
  *****

  Parádní náladozdvihač! Po dlouhé době velmi chutná, milá pohodovka, co zasytí i ty největší škarohlídy. Příjemné obsazení, uvolňující kubánské rytmy a velká porce delikátních záběrů, po jejichž zhlédnutí budete zaručeně smutně zírat do své chladničky podobně jako pes do prázdné misky. Nutno dodat, ani jedna sekunda nazmar!(10.11.2014)

 • bouncer
  *****

  Feel-good movie of the year. Perfektní, lahodné a osvěžující.(28.9.2014)

 • - Brat herca Olivera Platta, je skutočným reštauračným kritikom v metropolitnej oblasti New Yorku. Aj to bol dôvod, prečo ho pozval na niektoré zo svojich návštev reštaurácií, keďže Oliver vo filme stvárnil postavu známeho reštauračného kritika, menom Ramsey Michel. (MikaelSVK)

 • - 25. 4. 2013 vydal časopis Variety informaci o tom, že Jon Favreau napíše, zrežíruje a sám si zahraje ve filmu Chef. 12. 6. 2013 bylo potom zveřejněno, že filmová společnost Open Road Films získala práva na distribuci filmu v USA, zatímco Aldamisa Entertainment bude financovat a produkovat. Produkce filmu začala v červenci 2013 v Los Angeles. (KOOHA)

 • - Jon Favreau miloval dobré jídlo, které i sám velmi často dokázal uvařit, a tak možná právě nad plotnou ho napadlo natočit film o jídle. Napsal si scénář, zařídil potřebné technické a finanční záležitosti a nakonec oslovil své přátele, kteří již v jeho filmech hráli, díky čemuž se mu podařilo přivést do snímku známá jména. (Stoka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace