Flákači

Knockaround Guys

Flákači

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 2001, 91 min

Výborný Barry Pepper a dobrý Vin Diesel byly hlavním lákadlem pro mně proč se na ten film podívat.Film je dobrý a to hlavně díky hercům ale mám velké dilema kolik * dát,protože je to mezi 3* a 4*.Dávvám 3,5*.A možná při dalším shlednutí dám 4* plné.Dobrý film.(6.4.2006)

No tak v první chvíli jsem si říkal, že to bude nějaká drsná mafiánská pecka. Jenže pak se tam začali oběvovat herci, kteří hrají jiné role (komedie). No abych pravdu řekl, tak vlastně skoro žádná postava včetně Malkoviche nebo Hoppera nevypadá jako mafián a to mi asi vadilo ze všeho nejvíc. Scénář byl sice místama dost slaboduchý, ale přesto všechno jsem se královsky bavil a pustil bych si to znovu. A navíc je tam Vin Diesel v roli, která mu naprosto padne a to mě potěšilo.(24.10.2009)

Takových hle podobných filmů by mohlo být více. Jednoduché, příjemně obsazené, překvapivé. Když od toho nic nečekáte budete rádi, ta hodinka a půl je postačující a nepřichází nuda.(5.3.2010)

Nenadchne, urazí 40%(1.5.2008)

Taká zostava a taká nuda...(2.6.2004)