poster

Flákači

 • USA

  Knockaround Guys

 • Slovensko

  Flákači

Akční / Komedie / Thriller / Krimi

USA, 2001, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • YURAyura
  *

  Celou dobu jsem cekal, ze to bude nejak gradovat nebo to uz konecne zacne byt akcni ci zajimave a najednou cely film zkonci. No aspon se ho nejak nesnazili natahovat - i takto by se mohl vlezt do hodiny. Je to docela sterilni nuda, kde se na zadne zajimave dialogy/zvraty nedostane - skoda.(14.12.2005)

 • LiVentura
  ****

  Zvláštní příběh o přátelství, které může zachraňovat. Nejen však o něm.(30.4.2010)

 • Kryšpín
  ***

  Někdo se tu snaží napodobit Gaunery :-) Ne to byl žert. Je to zajímavý film s výborným hereckým obsazením. Vin Diesel bude už stále hrát v takových drsnějších filmech. Ale sluší mu to a je asi rád. Malkovich nám už ale nějak stárne a už to není ono jak bejvávalo. Celej film jsem přemýšlel kde jsem viděl hrát Setha Greena. A až ke konci mi došlo, že jsem ho viděl v Loupeži po italsku. Stále čekáte něco drsnějšího a krvavějšího a taky to na pár místech bude, ale nečekejte tak velkej nášup jako od Quentina Tarantina.(28.6.2004)

 • Korbitch
  ***

  Ne úplně špatný filmek o bandičce kriminálníčků, co se jim to trochu vymkne nejen z rukou, ale i z nohou. Prostě každý den nemůže být posvícení no.(1.6.2008)

 • genetique
  ****

  O mladých gangsteroch bolo už veľa filmov. No konečne niekto vtiahol podobné prostredie do súčasnosti a nie do prvj polovice minulého storočia. Musím sa priznať, že tento pohodový filmík, od ktorého som navyše nečakal vôbec nič, ma ozaj zaujal. Aj obsadením, no najmä svojou osobitosťou. Z típkov opäť vyčnieval Diesel. 80%.(18.5.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace