Decibely lásky

Decibely lásky

Komedie / Muzikál / Romantický

Česko, 2016, 91 min

• lingering

Tento film mě stál víc neuronů než lecjaká pitka, za což mohl z části již zmiňovaný Hrušínskýho úsměv po lobotomii ( magazin.aktualne.cz/kultura/film/film-decibely-lasky-straslive-stupidni-zmetek-sezony-david-j/ ). Za těch pár bizarností (Karel Gott s kytarou, taneček Romana Vojtka) nicméně zaslouží jednu hvězdičku.(12.3.2016)

• jabba

Myslel jsem si, že bych nedokázal dát filmu číselné hodnocení nebo napsal komentář aniž bych ho viděl. Ale pro jednou s chutí udělám výjimku a napálím odpad. Hlavně proto, aby už se ten deformovaný prasopes a perverzní hříčka přírody vyprodávající Lucerny NIKDY NIKDY opakuji NIKDY ani nepřiblížíl k médiu zvaném film.(16.2.2016)

fakt, že pavel horváth předvádí nejlepší hereckej výkon celýho filmu, mluví za vše, ovšem po důkladnym zvážení je třeba konstatovat jednu věc. decibely lásky jsou na hraně debility a geniality. vlastně je to takovej nechtěnej jean luc godard český kinematografie.(13.2.2016)

• kytka.patrik

Film který nemá děj ale má samé kozaté holky s push-upkou. Nejmladší Hrušincký pořád vytlemenej jak kdyby byl sjetej :D Ty mladí rádo by herci neumí vůbec hrát je to jak kdyby četli tex a vůbec to neprožívaj chybí tomu ty emoce nebo nevím ale úplně jim to na rtech vidím jak je to nepřirozené jak mají ten text naučen. Michal David si ve filmu udělal pěknou reklamu nejen že tam hrají každý 2min jeho písničky ale taky si ve filmu zahrál a všude ve filmu cpou před kameru plakáty, cdčka atd... . Jinak tohle je Discopříběh 3 a na jednu stranu jsem rád že tento název nepoužili protože by ten film totálně zostudil předchozí dva díly kteří byly o 80% lepší než tohle. Jediný co se mi na tom líbí je úvodní písnička a těch prvních 5min filmu :D(11.2.2016)

• maverick10

Měl to být ten nejvíc sexy tanec od dob Hříšného tance. Ona sexy tmavovláska, on .. no nic moc týpek. Lokace: Tančírna v Plzni za písničky Mendy od Westlife. No není to romantika? To by ovšem na sobě ten Svejzí nesměl mít umaštěnou reflexní popelářskou vestu, kterou měl na sobě notabene pokaždé, když dobýval srdce spanilé krásky, která se k němu pořád tak tulila, asi jen proto, aby se načichala odéru z jeho róby. Naprosto mimo bylo chování všech a všude. Profesně odfláknuté snad na všech úrovních, počínaje vykukujícíma mikrofonama z poza šatů až po dialogy na úrovní dialogů dementa a poslance. Nejotravnější byla snad ta intermezza s Janžurovou a Hrušinským vyplněná plkama, které měly hloubku asi jako když si hydrofobik naplní vanu... No uvažte sami, že potom nějaký zpívající Pavel Horváth, byl úplně to nejmenší zlo ba naopak byl jakási jiskra upřímného pobavení.(14.2.2016)