• bourec

Kdybych měl svoji chuť podívat se na ten film řídit hudbou,která je ve filmu obsažená,tak rozhodně film vynechávám.A potvrdilo se ,že v tom filmu je obsažená úplně ta největší žumpa tvorby našich oblíbenejch pohrobků populární hudby.Hodnocení hereckýho umu protagonistů v tomhle filmu bych smrsknul do Hrůši nejmladšího,a sestry Filipa Cíla.Tolik neherectví hned tak nevidíte.O scénáři nelze mluvit,je to snůška blábolů,navíc je toho do hodiny a půl napatláno tolik,že to nemá žádnej smysluplnej konec.A skladbu,kterou zpívá Janžurka s Gottem,nebo pro Gotta sem musel přeskočit.Byla to jen zvědavost,ale dopadlo to přesně tak,jak sem čekal.0%.(29.12.2016)

• Johnny.ARN

Nič, zhola nič. Absolútne, prázdne nič mi tento film nedal. ODPAD!(12.10.2016)

• vozralec

A vo čom to jako bylo? Tak nějak nepovedená slátanina s násilně vsunutými písničkami. Slečna tanečnice má poněkud široké vlasy, Petra Svoboda(ová) zase široký úsměv. Ovšem nechybí tu osobně přítomný hitmaker Majkl Dejvid ani božský Kája. A nikomu určitě nepřijde divné, že MD tu zpívá i mladého Hrušínského. Dosti velkým zklamáním je kamera (přitom za ní nestál žádný amatér).(4.10.2016)

• Wacoslav1

Ou Ou Ou Decibely lásky, Ou Ou Ou to je muzika. Ou Ou Ou Decibely lásky, Ou Ou Ou, sejmi toho buzíka! Ale tak dobře nebudu úplně krutej a za popeláře Horvátha dám aspoň 5%(27.10.2016)

• kraval

Toto není film, pročež žádám o jeho bezodkladný výmaz z filmové databáze. Děkuji(21.2.2016)

• - Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)

• - Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert. (Stoka)

• - Film využívá „starších" i nových písniček Michala Davida, jehož hity se staly nedílnou součástí mnoha filmů. Ve filmu zazní nejen původní a legendární písničky jako: Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko, závidí, ale i nově zkomponovaná hudba, doplněná písničkami Joe Cockera, Westlife, Barry Whitea, H. Lewise. (Zdroj: Falcon)