• vozralec

A vo čom to jako bylo? Tak nějak nepovedená slátanina s násilně vsunutými písničkami. Slečna tanečnice má poněkud široké vlasy, Petra Svoboda(ová) zase široký úsměv. Ovšem nechybí tu osobně přítomný hitmaker Majkl Dejvid ani božský Kája. A nikomu určitě nepřijde divné, že MD tu zpívá i mladého Hrušínského. Dosti velkým zklamáním je kamera (přitom za ní nestál žádný amatér).(4.10.2016)

• Asmodin

Jediné dobré je na tomto filmu jen to, že se natáčel v Plzni a můžeme tu vidět plno míst, kudy běžně procházíme.(4.1.2017)

• rigby

Tohle radši mělo zůstat v hlavách autorů, nebo maximálně na papíře. Laciné melodie, příšerné texty, vlastně nic zapamatovatelného. K tomu rádoby příběh pro mladé, nebo pro staré, opravdu nelze poznat. Nechápu smysl, nechápu vůbec nic. Jen plejáda známých tváří, kteří se tu bez hlubšího významu mihnou ve zbytečné epizodní roličce. A na závěr obligátní Karel Gott v duetu s Janžurovou, to je skutečný vrchol. Nakonec možná jediná hvězdička, jediné malinké plus za Gotta v úplném závěru, kdy zpívá za vlastního kytarového doprovodu. Jediný světlý, osvěžující okamžik, že přece jen není všechno tak strašně špatné. 0+(5.10.2016)

• BrianStorker

Snímek má být oslavou lásky, nabitý písněmi Michala Davida. Lásku jsem ve filmu však nějak nevnímal, nebyla zjevná a jasná. Dialogy jsou opravdu podprůměrné, postavy nevýrazné, takže za chvíli přemýšlíte, kdo s kým, proč a jak, v čemž se ve finále nevyznáte a začnete tápat v ději, který zde absolutně chybí. Není-li děj, není ani zápletka a rozuzlení. Ačkoliv obsazení je hvězdné - Rudolf Hrušínský, Rudolf Hrušínský nejml., Iva Janžurová, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková - tak skutečně nejlepší herecký výkon odvádí neherec Pavel Horváth. Na film jsem se těšil, protože na hudbě Michala Davida jsem vyrůstal a je to hudba mých teenagerských let. Namísto krásných písní a vzpomínek však přišla facka. Tohle opravdu ne... Jedna * z úcty k M. Davidovi, kterého stejně ve filmu moc neuslyšíte.(14.2.2016)

• bloodcountes

tomuhle filmu musím dát odpad už jenom z principu, přičemž mě ani na sekundu nenapadlo se na to podívat. Roky rozhlasové šikany Michalem a Davidem, to dětské trauma se prostě nedá zapomenout a tak si ted aspon takhle s chutí zchladím žáhu.(20.2.2016)

• - Tento film podpořil Státní fond ČR pro podporu a rozvoj české kinematografie a jedním z partnerů je Agrofert. (Stoka)

• - Film využívá „starších" i nových písniček Michala Davida, jehož hity se staly nedílnou součástí mnoha filmů. Ve filmu zazní nejen původní a legendární písničky jako: Jsou rána tíživá, Nikdo nepřišel, Chtěl bych žít tak, jak se má, nebo Každý mi tě, lásko, závidí, ale i nově zkomponovaná hudba, doplněná písničkami Joe Cockera, Westlife, Barry Whitea, H. Lewise. (Zdroj: Falcon)

• - Film Decibely lásky se točil v Plzni od 14. září 2015 do října 2015. První klapka padla v sanatoriu Vísky nedaleko Plzně. (max21)