poster

Decibely lásky

 • Slovensko

  Decibely lásky

Komedie / Muzikál / Romantický

Česko, 2016, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nonna
  odpad!

  Chápu, že Filip Cíl je možná, vzhledem k svému věku peněz potřebný, možná i mladicky nerozvážný, ale to, že se uvolil účinkovat v tomto škváru snad hraničí až s obyčejnou hloupostí. Myslela jsem, že nejhorší jeho role byla agitační pohádka Dilino a čert, ale Decibely lásky překonaly mé nejčernější filmové můry. Tak moc jsem ho měla jak nadějného herce ráda...... A když tak sleduji běžnou zahraniční filmovou tvorbu a dokonce i ve filmech pro děti už všude hrají hudbu 21. století, stydím se za nás Čechy, že naše filmy stále ještě doprovází cirkusácko dechovkový kolovrátek se stupidními texty.....a že ho snad pokládáme za stále aktuální a moderní. Jak to, že se smějeme Ženě za pultem a Okresu na severu a zároveň uctíváme Michala Davida????? Jak nemám vulgaritu na internetu ráda, z tohoto díla je mi na zvracení.(15.2.2016)

 • jabba
  odpad!

  Myslel jsem si, že bych nedokázal dát filmu číselné hodnocení nebo napsal komentář aniž bych ho viděl. Ale pro jednou s chutí udělám výjimku a napálím odpad. Hlavně proto, aby už se ten deformovaný prasopes a perverzní hříčka přírody vyprodávající Lucerny NIKDY NIKDY opakuji NIKDY ani nepřiblížíl k médiu zvaném film.(16.2.2016)

 • Harts
  *****

  geniální a velmi pozitivní, mohlo to být celé zpívané, ta mluvená slova byla k ničemu :-)))(1.3.2016)

 • ernda
  odpad!

  Nemám slov.... na film, dá-li se vůbec tento počin filmem nazvat, jsem koukal buď s tupým smíchem nebo s otevřenou pusou. Decibely lásky jsou bez děje, bez logiky, bez scénáře. Vývoj postav bych přirovnal ke skoku z doby kamenné rovnou do 21. století... Postava Rudolfa Hrušínského nejml. vypadá v jednom záběru jako naprostý ubožák a v druhém už najednou potkal "ženu snů", ale vysvětlení jak je to možné a co se stalo mezi záběry jsem odpověď nedostal... Na to, že se mělo jednat o film Michala Davida s písničkami Michala Davida vuniklo dílo, které písničkami moc nehýří a ani Karel Gott s kytarou to nezachraňuje. Nemám ani sílu psát víc... Zbytečný počin.(15.3.2016)

 • kraval

  Toto není film, pročež žádám o jeho bezodkladný výmaz z filmové databáze. Děkuji(21.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace