Decibely lásky

Decibely lásky

Komedie / Muzikál / Romantický

Česko, 2016, 91 min

• BrianStorker

Snímek má být oslavou lásky, nabitý písněmi Michala Davida. Lásku jsem ve filmu však nějak nevnímal, nebyla zjevná a jasná. Dialogy jsou opravdu podprůměrné, postavy nevýrazné, takže za chvíli přemýšlíte, kdo s kým, proč a jak, v čemž se ve finále nevyznáte a začnete tápat v ději, který zde absolutně chybí. Není-li děj, není ani zápletka a rozuzlení. Ačkoliv obsazení je hvězdné - Rudolf Hrušínský, Rudolf Hrušínský nejml., Iva Janžurová, Roman Vojtek, Lucie Vondráčková - tak skutečně nejlepší herecký výkon odvádí neherec Pavel Horváth. Na film jsem se těšil, protože na hudbě Michala Davida jsem vyrůstal a je to hudba mých teenagerských let. Namísto krásných písní a vzpomínek však přišla facka. Tohle opravdu ne... Jedna * z úcty k M. Davidovi, kterého stejně ve filmu moc neuslyšíte.(14.2.2016)

• jabba

Myslel jsem si, že bych nedokázal dát filmu číselné hodnocení nebo napsal komentář aniž bych ho viděl. Ale pro jednou s chutí udělám výjimku a napálím odpad. Hlavně proto, aby už se ten deformovaný prasopes a perverzní hříčka přírody vyprodávající Lucerny NIKDY NIKDY opakuji NIKDY ani nepřiblížíl k médiu zvaném film.(16.2.2016)

tak všichni čuměj čuměj nekoukaj! :D(19.2.2016)

• bloodcountes

tomuhle filmu musím dát odpad už jenom z principu, přičemž mě ani na sekundu nenapadlo se na to podívat. Roky rozhlasové šikany Michalem a Davidem, to dětské trauma se prostě nedá zapomenout a tak si ted aspon takhle s chutí zchladím žáhu.(20.2.2016)

• R.I.S.A

Tak todle snad nikdy neuvidím :D :D :D To už je moc(17.2.2016)