poster

Decibely lásky

 • Slovensko

  Decibely lásky

Komedie / Muzikál / Romantický

Česko, 2016, 91 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • R.I.S.A

  Tak todle snad nikdy neuvidím :D :D :D To už je moc(17.2.2016)

 • kaylin
  *

  Úplný odpad tomu nedám, protože ta hudba se mi v něm líbila, mám prostě rád Michala Davida, ale jinak je to průser. Díky takovým filmům začínám mít pocit, že jsou české filmy nemožné. Ne všechny, ale tady je špatně kompletně všechno, primárně se ale ukazuje, že tvůrci nezvládli vypravěčskou strukturu a za celou dobu neřeknou dějem vlastně vůbec nic.(6.10.2016)

 • KryplXxX
  odpad!

  Už jen když vidíte ten hnusný pysk Horvátha, tak musíte dát ODPAD!!!!!(16.2.2016)

 • kytka.patrik
  odpad!

  Film který nemá děj ale má samé kozaté holky s push-upkou. Nejmladší Hrušincký pořád vytlemenej jak kdyby byl sjetej :D Ty mladí rádo by herci neumí vůbec hrát je to jak kdyby četli tex a vůbec to neprožívaj chybí tomu ty emoce nebo nevím ale úplně jim to na rtech vidím jak je to nepřirozené jak mají ten text naučen. Michal David si ve filmu udělal pěknou reklamu nejen že tam hrají každý 2min jeho písničky ale taky si ve filmu zahrál a všude ve filmu cpou před kameru plakáty, cdčka atd... . Jinak tohle je Discopříběh 3 a na jednu stranu jsem rád že tento název nepoužili protože by ten film totálně zostudil předchozí dva díly kteří byly o 80% lepší než tohle. Jediný co se mi na tom líbí je úvodní písnička a těch prvních 5min filmu :D(11.2.2016)

 • coinneach
  odpad!

  Pravděpodobně nejhorší režijní debut v historii české kinematografie. Jedná se o spleť na sebe špatně navazujících obrazů bez špetky vtipu, nápadu nebo alespoň náznaku zápletky. Výkřikům typu "Je to tak blbé, že se vám to bude líbit" nevěřte, jelikož Troškovy výlety do Kameňákova jsou oproti této slátanině studnicí inovativního humoru. Nikdy mi nebylo v kině tak stydno. Těch pár bodů je za tři snesitelné skladby Michala Davida 10 %(13.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace