Decibely lásky

Decibely lásky

Komedie / Muzikál / Romantický

Česko, 2016, 91 min

• maverick10

Měl to být ten nejvíc sexy tanec od dob Hříšného tance. Ona sexy tmavovláska, on .. no nic moc týpek. Lokace: Tančírna v Plzni za písničky Mendy od Westlife. No není to romantika? To by ovšem na sobě ten Svejzí nesměl mít umaštěnou reflexní popelářskou vestu, kterou měl na sobě notabene pokaždé, když dobýval srdce spanilé krásky, která se k němu pořád tak tulila, asi jen proto, aby se načichala odéru z jeho róby. Naprosto mimo bylo chování všech a všude. Profesně odfláknuté snad na všech úrovních, počínaje vykukujícíma mikrofonama z poza šatů až po dialogy na úrovní dialogů dementa a poslance. Nejotravnější byla snad ta intermezza s Janžurovou a Hrušinským vyplněná plkama, které měly hloubku asi jako když si hydrofobik naplní vanu... No uvažte sami, že potom nějaký zpívající Pavel Horváth, byl úplně to nejmenší zlo ba naopak byl jakási jiskra upřímného pobavení.(14.2.2016)

• Harapes

Film Decibely lásky je špatně natočený. Úvodní desetiminutovka kde se prolíná několik scén, které divákovi pomatou hlavu, protože vůbec na sebe nenavazuji. Až postupně se prolouskavame dějem, co nám to vlastně tvůrci chtějí říct... A řeknou toho bohužel velmi málo. Ani ta muzika film nepodrží. Chvílemi mě dokonce byla i na obtíž. Film má spousta mínus. Slabý scénář, strašný střih a herce neherce, kteří jsou spíše obsazovani kvůli své vizáži než hereckému umění (sl. Svoboda ). Není to dobrý film, ale i tak to nemohu považovat za odpad filmových dějin. Cílová skupina diváků se určitě najde a film oblíbí.(23.2.2016)

• Johnny.ARN

Nič, zhola nič. Absolútne, prázdne nič mi tento film nedal. ODPAD!(12.10.2016)

• Big Bear

V záplavě zombie filmů se nám tu objevil další kousek. Zombies, které povstaly ze svých hrobů po pádu komunismu j- těmi je film prošpikován. Hrušínský nejml. David sám ad... Děs , běs, demence. Kupa rádoby filozofických úvah na téma láska, odlehčených zpívajícím popelářem s nějvětším předkusem na světě... K tomu Gott, Vondráčková, Vojtek... strašné, opravdu hrůzné. Paní Janžurová, proboha proč jste se v tom musela objevit zrovna Vy? Měla jste to zapotřebí? Příšerné! Tenhle film je o ničem, bez děje, plný křepčících tanečnic a blbečků, kterým bych na základě tohoto už zakázal doživotně jakoukoliv další účast v šoubyznysu... David si tak nějak neuvědomil, že socík skončil, že jeho hra na kásia už moc netáhne a že céčka už nikdo nebírá... Bohudík. Tohle je popelářskej ODPAD jak vyšitej! Tfuj tajxl!(23.10.2016)

• DJ Kritik

Film Decibely lásky má viac negatív, ako pozitív. Hlavné negatívum, vo filme sú použité pesničky z terajšej doby a nie pesničky, ktorými je M. David známy, aby som nekrivdil tak cca 3 plus melódia sú i zo starej doby. Ďalším negatívom je obsadenie herečky Petra Svoboda je mi ľúto, ale táto dievčina nedokáže podať repliky tak ako to od postavy má byť podané. To by nezabralo ani telefatkách typu Panelák alebo Ulice. Spev hlavného hrdinu tak to je výkon na predkolá do superstár a kedže spieva duety s A, Bartošovou je to z jeho strany ešte viac nepočúvateľné. A posledným je Miroslav Halík. Tento pán to celé dostal do .... To nie je možné postaviť film na takto zostrihaných scénach, kde hudba nema nič spoločné z dejom, kde sa postavičky pohybujú v kvázi scénických choreografiách a trhano sa hádžu od buka na zem a hopsa zas na nohy a šup na zem. Skutočne pozitíva filmu sú postavy a ich podanie R. Hrušinským ml., I. Janžurovej a spev Bartošovej. Film na motívy pesničiek M. Davida, kde "najlepším videoklipom /úsekom filmu/" je pesnička od Westlife - Mandy tak to je neskutočne smutné. Berme to ako paródiu na všetky hudobno tanečné filmy a tak nejak v tichosti zabudneme. Inak scény s Kájom tomu dali skutočne glanc paródie a celé kino sa bavilo a zabávalo. Je mi smutno, že to takto dopadlo. Videl som muzikál Deti ráje a to je skutočne iná liga. Prepáč Michal, ale toto boli zle investované peniaze.(12.2.2016)