poster

Kouzlo měsíčního svitu

 • anglický

  Magic in the Moonlight

 • slovenský

  Kúzlo mesačného svitu

Romantický / Komedie / Drama

USA / Velká Británie, 2014, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tosim
  ****

  Poněkud tezovitý příběh, vyjadřující tvůrcův vztah k náboženství a lásce, zasazený do romantického a lehce nadpřirozeného hávu, s Colinem Firthem, který je sázkou na jistotu. Jen blázen by mohl čekat od Allena téměř po padesáti letech v branži co rok to perlu, mě ale víceméně baví pořád.(1.9.2014)

 • Madison
  ****

  Woody Allen je kúzelník. Do 20. rokov minulého storočia, ktoré boli nasiaknuté tónmi podmanivého džezu, zakomponoval romantickú komédiu plnú duchaplných intelektuálnych dialógov, jemného sarkazmu a geniálnych konverzačných pasáží (dvojzmyselné narážky, slovné hračky, iskrivá irónia, vznášajúca sa medzi slovami). K tomu si pripočítajte úchvatnú Francúzsku riviéru či dobovú náladu okorenenú klasickými divadelnými hereckými výkonmi a krásnymi kostýmami. Colin Firth je anglický džentlmen, hrá nesmierne uhladene a precízne. Emma Stone je živelná a bezprostredná a svojej postave jasnovidky dodala potrebný šmrnc.(25.2.2015)

 • nunka
  ***

  Woody si pilne plní kompulzívnu snahu natočiť každý rok nový film. Niekedy to vyjde lepšie, inokedy horšie. Tentokrát milá, jednoduchá a dobová jednohubka na jedno popoludnie. Woody v sebe nezaprel romantického ducha, aj keď sa na scéne nič mimoriadne neodohráva, vďaka hercom a celkovej atmosfére sa na to skutočne dobre pozerá.(18.1.2015)

 • Vodnářka
  ****

  Woody vsadil na Colina a spolu s hlavním hrdinou opustil svůj typický cynismus? Vybral si docela ohraný příběh a snaží se spárovat toho sympatického ironického egoistu s naivní hloupou kráskou? A přesto se hned radostně ponoříte do atmosféry 30. let, stejně budete zaujatě s Colinem odkrývat, jak to všechno je a nakonec těm dvěma vlastně srdíčkově držet palce.. Woody..to beztak s divákem pořád umí..(7.8.2014)

 • bouncer
  ****

  Možná příliš jednoduchý příběh, ale kouzelně poetický s esem v rukávu v podobě dokonalého Colina Firtha a okouzlující Emmy Stone.(6.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace