poster

Dočasný domov (festivalový název)

 • USA

  Short Term 12

 • Slovensko

  Dočasný domov

  (festivalový název)

Drama

USA, 2013, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jordan
  *****

  napriek tomu, v akom prostredí sa to odohráva, je tento film predchnutý úžasným optimizmom a dobrou energiou - a vďakabohu nezaťaženou moralizovaním, patetizmom alebo klišé;(9.6.2014)

 • Spiker01
  ***

  Rozhodně velmi emocionální příběh s dobře zahranými postavami, na druhou starnu občas až příliš ploché. Chvilkami strhující, jindy zas nepříjemně pesimistické a reálné, což není relevantní výhrada k filmu, jenže bohužel to tak cítím a tato skutečnost mě spalovala až do závěrečné fáze, který ale dojem přecijenom trošku vylepšila. Přesto jsem se však nemohl zbavit pocitu, že je film i přes 97min stopáž nějak příliš dlouhý. PS : děsně mě štval Rami Malek totálně nesympatický člověk a celkem zbytečná postava...60%(13.10.2014)

 • WillBlake
  ****

  Příběhy a postavy z kruté reality. Někdo prostě nemá takové štěstí, aby mohl doma v klidu čumět na filmy a pak je hodnotit na csfd a psát k nim nicneříkající komentáře. Prostředí mi bylo blízké, sám jsem, v rámci praxe, absolvoval několik týdnů v různých sociálních zařízeních.(29.1.2014)

 • Gwaihir
  ****

  Zajímavý film s velmi silnou tématikou. 85 % (Aero Naslepo)(19.3.2014)

 • Davies182
  ****

  No jó, klasika. Mladí opatrovníci v diagnostickém ústavu se snaží postarat o sociálně slabší děti, a přitom netuší, že by vlastně sami potřebovali cvokaře. Kdo je učitel, a kdo žák? Něco na mě leze (jako momentálně na každýho druhýho Středočecha), takže bych měl odpočivat - ne se dobrovolně nechat xkrát emocionálně vyčerpat u slzopudného indie dramatu!(9.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace