poster

Návaly pod košem

 • USA

  The Hot Flash

Komedie

USA, 2013, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dashiella
  **

  Slabé ako priemerný televízny film. Hrozné charaktery a väčšinou hrozne zle zahraté. Takéto záchrany zápasov na poslednú chvíľu sa nevidia ani vo filmoch, kde je jedným z členov tímu pes. Hviezda a pol za veľmi málo vtipu, občasné celkom dobré charakteristiky ženského sveta za seniorky roztlieskavačky a za zverolekára.(23.8.2013)

 • Urgost
  odpad!

  Hnus. 0%(13.12.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Jsem velkým fandou sportovních výkonů a když je vykonávají pružná ženská těla, tak je to o to lepší. Tento snímek je však někde jinde. Basketbalové kousky jsou nádhernou ukázkou sportovní nedokonalosti, dámy daleko za zenitem hrají proti slečnám výrazně před zenitem a všechny zápasy končící vítězným košem v poslední vteřině jsou také za hranicí dobrého vkusu. Přesto jsem byl se záchranou "pojízdné kozohlídky" celkem spokojen, neboť dámy chvílemi předváděly poměrně vyzrálý smysl pro humor a jejich metrový trenér veterinář mne bavil každým svým výstupem.(27.5.2015)

 • BOURQUE
  **

  Herecké obsadenie ujde, ale scenár by mohol byť lepší. To však nič nemení na to, že basketbal mám veľmi rád. Osobné hodnotenie: 62% (**) (6.3.2016)

 • martinkaziki
  **

  Blbost, ale jako bývalá baskeťačka přidám jednu hvězdičku navíc.(1.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace