poster

Návaly pod košem

 • USA

  The Hot Flash

Komedie

USA, 2013, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Na celkem nepříliš výrazný film se jedná o zajímavé obsazení, i když je pravdou, že ani jeden z herců a hereček není zrovna první liga. Na Erica Robertse se ale rád koukám a po dlouhé době zase někde vidět Brooke Shileds také docela potěšilo. Jedná se o klasický televizní film, tentokrát o tom, že pět starších žen chce hrát basket pro dobrou věc - rakovinu prsu. Konfrontují se s mladými holkami, se svými vlastními problémy a končí to více méně dobře. Na odpoledne hezké, ale pak jdete dál a na film zapomenete.(14.1.2014)

 • carlos 2010
  **

  Prehliadka skrachovaných hercov prináša lacnú TV zábavu, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Možno feministky poteší...(25.8.2014)

 • BOURQUE
  **

  Herecké obsadenie ujde, ale scenár by mohol byť lepší. To však nič nemení na to, že basketbal mám veľmi rád. Osobné hodnotenie: 62% (**) (6.3.2016)

 • Dashiella
  **

  Slabé ako priemerný televízny film. Hrozné charaktery a väčšinou hrozne zle zahraté. Takéto záchrany zápasov na poslednú chvíľu sa nevidia ani vo filmoch, kde je jedným z členov tímu pes. Hviezda a pol za veľmi málo vtipu, občasné celkom dobré charakteristiky ženského sveta za seniorky roztlieskavačky a za zverolekára.(23.8.2013)

 • Urgost
  odpad!

  Hnus. 0%(13.12.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace