poster

Návaly pod košem

 • USA

  The Hot Flash

Komedie

USA, 2013, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • valmet
  *

  Hodně slabý. Daryl Hannah napíchaná botoxem, že vypadá jak Mickey Rourke, humor se nějak nedostavil, jako kulisa k jiný činnosti to je snesitelný.(7.2.2015)

 • dalziel
  **

  Keby sa bývale filmové hviezdičky unúvali trocha pred natáčaním potrénovať ,dalo by sa na tie ich basket počiny aj pozerať.Takto to bolo neohrabané a nepresvedčívé....škoda lebo námet bol fajn.Najsmutnejší pohľad však bol na Daryl Hannah.Z tej nádhernej ženy vďaka skrášlovacej chrirurgii nezostalo vôbec nič.Keby sa zmierila so stárnutím ,mala by stále čo ponúknuť.Škoda...(7.2.2015)

 • martinkaziki
  **

  Blbost, ale jako bývalá baskeťačka přidám jednu hvězdičku navíc.(1.11.2014)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Jsem velkým fandou sportovních výkonů a když je vykonávají pružná ženská těla, tak je to o to lepší. Tento snímek je však někde jinde. Basketbalové kousky jsou nádhernou ukázkou sportovní nedokonalosti, dámy daleko za zenitem hrají proti slečnám výrazně před zenitem a všechny zápasy končící vítězným košem v poslední vteřině jsou také za hranicí dobrého vkusu. Přesto jsem byl se záchranou "pojízdné kozohlídky" celkem spokojen, neboť dámy chvílemi předváděly poměrně vyzrálý smysl pro humor a jejich metrový trenér veterinář mne bavil každým svým výstupem.(27.5.2015)

 • carlos 2010
  **

  Prehliadka skrachovaných hercov prináša lacnú TV zábavu, ktorá neurazí, ale ani nenadchne. Možno feministky poteší...(25.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace