Návaly pod košem

The Hot Flash

Komedie

USA, 2013, 99 min

• kaylin

Na celkem nepříliš výrazný film se jedná o zajímavé obsazení, i když je pravdou, že ani jeden z herců a hereček není zrovna první liga. Na Erica Robertse se ale rád koukám a po dlouhé době zase někde vidět Brooke Shileds také docela potěšilo. Jedná se o klasický televizní film, tentokrát o tom, že pět starších žen chce hrát basket pro dobrou věc - rakovinu prsu. Konfrontují se s mladými holkami, se svými vlastními problémy a končí to více méně dobře. Na odpoledne hezké, ale pak jdete dál a na film zapomenete.(14.1.2014)

• martinkaziki

Blbost, ale jako bývalá baskeťačka přidám jednu hvězdičku navíc.(1.11.2014)

• Dashiella

Slabé ako priemerný televízny film. Hrozné charaktery a väčšinou hrozne zle zahraté. Takéto záchrany zápasov na poslednú chvíľu sa nevidia ani vo filmoch, kde je jedným z členov tímu pes. Hviezda a pol za veľmi málo vtipu, občasné celkom dobré charakteristiky ženského sveta za seniorky roztlieskavačky a za zverolekára.(23.8.2013)

Jsem velkým fandou sportovních výkonů a když je vykonávají pružná ženská těla, tak je to o to lepší. Tento snímek je však někde jinde. Basketbalové kousky jsou nádhernou ukázkou sportovní nedokonalosti, dámy daleko za zenitem hrají proti slečnám výrazně před zenitem a všechny zápasy končící vítězným košem v poslední vteřině jsou také za hranicí dobrého vkusu. Přesto jsem byl se záchranou "pojízdné kozohlídky" celkem spokojen, neboť dámy chvílemi předváděly poměrně vyzrálý smysl pro humor a jejich metrový trenér veterinář mne bavil každým svým výstupem.(27.5.2015)

• BOURQUE

Herecké obsadenie ujde, ale scenár by mohol byť lepší. To však nič nemení na to, že basketbal mám veľmi rád. Osobné hodnotenie: 62% (**) (6.3.2016)