Parchanti spí dobře

(festivalový název)

Bastards

Drama / Thriller

Francie / Německo, 2013, 100 min

Mohlo by to být akční, hrdinostředné, protivné, hrdinské, happyendové. Naštěstí je to francouzský, a nikoli americký film. Dobrá hudba, a dost erotiky (Lola Créton, Chiara Mastroianni). Edit po přidání dalších komentářů: Tak jsem si myslel, že absencí českých titulků prostě jenom nechápu souvislosti a špatně se orientuju v postavách, ale jak vidno, ani diváci v kině na festivalu neměli jasno, ty ženský se fakt pletly.(20.11.2013)

[Febiofest 2014, Bratislava – 85%](24.3.2014)

Hned po promitani jsem si pomylene rikala, ze vlastne neudelal zadny velky cin. Ale on se prece dokazal obetovat. Marne. Krute. (Hahá, podle teorie všívání je více bratrem, než lidskou bytostí!) A na poslednich deset vterin uz jsem zavrela oci. Predstavovala bych si ten zaver mene konstuovany a vice intuitivni. (Ackoliv mam v posledni dobe podezreni, ze nevim, co to slovo doopravdy znamena.)(23.11.2013)

• Wacoslav1

Parchanti spí dobře. Wacoslav1 špatně. Pokud ho tedy neuspí podobně nudná zplácanina všeho možnýho.30%(28.2.2014)

Film s mysterioznym závanom a s dedom Eduardom v hlavnej úlohe, ktorý by sa s tými svojimi diabolskými očami hodil skôr na úlohu Hannibala Lectera.(11.4.2014)