Ale tak rozhodně jo :-) Zabavil jsem se myslím dostatečně o vtipných scenách se dá říct, že na rozdíl od jiných komedií, byli opravdu vtipné. Scénář už není zase tak světový, ale tady jde především o zábavu a to se povedlo. Já to chvílema téhle dvojici celkem věřil, že ti policajti fakt jsou :-) Slušnej průměr.(22.12.2015)

Ústřední dvojku mám ráda i bez "nové holky" Jess. Skvěle jim to spolu šlape, nápad filmu je supr a má potenciál rozptýllit vás během osamoceného pátečního večera. Škoda jen, že fórky asi nepřežijí druhé sledování filmu. Tohle asi spíš bude kategorie, jednou a dost. Ale bylo to zábavné. Většinou. :)(7.1.2015)

• Psema

Při dávkování 10 minut filmu denně to může fungovat. Jako celovečerák ani omylem. Ale Jake a Damon se zjevně hodně bavili.(27.10.2014)

Paráda ! Humor spíše situační, ale ten mi možná sedí i více. Skvělý výběr herců, Damon Wayans je podobný blázen jako jeho bráchové. Byť je to klišoidní a originální je vlastně jen nápad, tak je to neuvěřitelně zábavný film a nejméně 3x jsem se válel smíchy na koberci a pouštěl si dané scény alespoň 10x abych se vzpamatoval a to se mi stává málokdy!! Potěší také skvělý výběr hudby při akci či při každé vtipné scéně a vynikající komik Keegan-Michael Key, kterého znám pouze z 5 minutových krátkých videíí a už jen tím si mě režisér Luke Greenfield získal, že ho do filmu obsadil a dal mu možnost rozvíjet kariéru dále. Kdo se při filmu nezasmál, není člověk. Perfektní věc.(4.11.2014)

Jj, zas vidím, že je to tu jeden erudovaný kritik vedle druhého. Mno, já jsem jen Lyli aka Nekulturní hovado, a mohu říct, že víte prd, co je dobrý. Komedie nabušená hláškama, za které by se nestyděl...no, vlastně nikdo vtipný. Hehe. Černobílý tým, který sejme mafiána z Východu (asi, ale koho zajímá, odkud byl??), a ještě se u toho baví jako sviň. Jo, bejbé, takhle se to dělá, když se chci pobavit! No, a teď si jdu pustit něco od toho Thríííra.(1.11.2014)