• S.Quentin QUALE

Hahaha, huhuhu, rychle silnější matroš, nebo se Ti tady budu hópat na špagátě...45%(4.11.2014)

Celkom haluz. Tam kde sa väčšinou motá nejaký ten čierny Wayans, obvykle to nieje boh vie čo. No pre tento krát to dopadlo prekvapivo dobre. Trápne vtipy sa tu vždy nájdu ako v každej komédii, ale tu ma celkom zaujal aj príbeh, s ktorého sa dala vystruhnúť celkom fajn sranda. A aj sa vystrúhala. 65% - 3*(13.3.2016)

• choze

Hodně chudý příbuzný 21 a 22 JUMP STREET. Mělo to potenciál i náběh, ale klišé ve scénáři (hrdinové, co potřebují dospět, provalení tajné identity těsně před koncem a s tím spojená romantická krize) převažuji nad fóry a hláškami a do konce se to vyloženě doplazí. Třeba scéna prezentace videohry o policajtech přerušená skutečnou policejní razií je vyloženě zazděná, přitom to byl skvělý nápad. Dobrý záporák. Od rejži SEXBOMBY OD VEDLE bych čekal mnohem víc.(1.12.2014)

Z nepříliš oslnivého začátku se to rozjelo do parádní podívané, jakou jsem opravdu nečekala. Už dlouho jsem se takhle neválela smíchy. Do nebes musím vynést vskutku originální nápad, nechápu, že to nikoho nenapadlo dříve. Mezery v příběhu a logice by se našly, ale u komedií nic dokonalého nehledám. Jako oddechovka funguje parádně.(13.11.2014)

• becki_tu

Námět nevypadal na papíře vůbec špatně, což do jisté míry potvrzoval i vtipný trailer, ale filmová skutečnost je již méně veselá. Přísnější měřítko snese snad jen první půlhodina, kde se objevuje i většina gagů z traileru. Zbytek filmu už jede pouze ze setrvačnosti, přičemž na řadu postupně přichází nevhodný humor, zbytečné výlevy mouder hlavních postav a v neposlední řadě i nuda. Škoda, od námětu a režiséra (Girl Next Door) jsem čekal daleko víc. PS.: Nechápu, proč se vtipné scénky z titulků podobných komedií neobjevují normálně ve filmu. Cílové publikum asi holt více oceňuje humor s bláznivou šlapkou v pokročilých letech nebo nahým tlustým chlápkem s upoceným zadkem.(29.10.2014)