Nastala chyba při přehrávání videa.
 • becki_tu
  **

  Námět nevypadal na papíře vůbec špatně, což do jisté míry potvrzoval i vtipný trailer, ale filmová skutečnost je již méně veselá. Přísnější měřítko snese snad jen první půlhodina, kde se objevuje i většina gagů z traileru. Zbytek filmu už jede pouze ze setrvačnosti, přičemž na řadu postupně přichází nevhodný humor, zbytečné výlevy mouder hlavních postav a v neposlední řadě i nuda. Škoda, od námětu a režiséra (Girl Next Door) jsem čekal daleko víc. PS.: Nechápu, proč se vtipné scénky z titulků podobných komedií neobjevují normálně ve filmu. Cílové publikum asi holt více oceňuje humor s bláznivou šlapkou v pokročilých letech nebo nahým tlustým chlápkem s upoceným zadkem.(29.10.2014)

 • ScarPoul
  ***

  Niekoľko LMAO počas filmu. Všetko je to strašne pohodovo natočené. Johnson a Wayans, teda dvojka z New Girl sú parádny sympoši. Za film sa im podarí niekoľko podarených vtípkov a o tom to celé je. Nič hviezdne na poli buddy komédie ale má to taký pohodový nádych, ktorý každý náležité ocení s pivkom v ruke. Nina Dobrev bohužiaľ neukazuje to čo by mohla, čo je škoda, lebo by som sa na niektoré jej partie veľmi rád pozrel a D´Arcy parádny záporák. Poteší aj malý štek Lajoieho. Priemer, ale taký, ktorý rozhodne neurazí.(1.11.2014)

 • Wacoslav1
  **

  Další věc kterou se vyplatí ripnout. Fakt nečekejte až někdo tuto rádoby vtipnou polišskou émerickou story lupne do kin je to ztráta času. Další podobná vocasovina jako například předchozí Fízlové hajzlové. A je lautr úplně fuck kdo to točí. Stejně to je na jedno brdo a žádná pořádná zábavička se nekoná.30%(18.9.2014)

 • Botič
  **

  Na Andy Garciu museli tvůrci vyhrabat něco vážně hodně zlého, když sekunduje v tomhle sitcomu nataženém na celovečerní stopáž, který vystřílí všechna esa během prvních třiceti minut a po zbytek se jen neurčitě plácá na místě.(26.10.2014)

 • Ded@M@tes
  ****

  Osvěžující komedie, dost povedené. ( Hodnocení: 8/10 )(18.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace