Z nepříliš oslnivého začátku se to rozjelo do parádní podívané, jakou jsem opravdu nečekala. Už dlouho jsem se takhle neválela smíchy. Do nebes musím vynést vskutku originální nápad, nechápu, že to nikoho nenapadlo dříve. Mezery v příběhu a logice by se našly, ale u komedií nic dokonalého nehledám. Jako oddechovka funguje parádně.(13.11.2014)

Je to celkem vtipný, ale moc dlouhý :)(30.10.2014)

• kajda.l

Stokrát omleté policajtské cosi, co vlastně ani moc neruší a divák nemá nutkání to vypnout. Sem tam povedený vtípek, jen bohužel úplně nevím, pro jakou diváckou cílovku je to určené, pro děcka je to místy příliš "sexuálně vulgární", pro dospělé naopak příliš infantilní a jednoduché. Ústřední dvojka se snaží, ale to nic nemění na tom, že Johnson je tak trošku kokot. D'Arcy směšnej (neplést s vtipným), Garcia ucházející a Dobrevka píchatelná. Takže těch padesát si to zaslouží. Znova si to nepustím. K pizze a coca-cole dobré....mlásk :)(10.11.2014)

Opravdu dobrá komedie. Hodně jsem se nasmál, hlavně ze začátku. Ten mi přišel docela originální, ke konci už to bylo trochu klišé. Každopádně vtipných scén je tam vážně dost. Samozřejmě že by si s tímhle konceptem celý film nevystačili, takže se nakonec opravdu zapletou do policejního vyšetřování. A jde jim to překvapivě dobře. O samotné reálnosti asi nemá cenu přemýšlet. Ale jako lehká komedie to funguje skvěle. Hodně mě tam dostával James D'Arcy v roli drsného gangstera. Taky se mi dost líbila volba hudby. "Jsem seržant!" :D(25.10.2015)

Tak na něco takového už jsem čekal snad rok či dva. A že už bylo na čase! Dlouhou předlouhou dobu jsem neviděl komedii, u které bych se tak bavil. Kvanta vtipných scének, hlášek, událostí. Obsazení hlavní dvojice perfektně vybráno a perfektně zahráno. Vše doplněno o povedený soundtrack. Tak tohle si brzy zhlédnu znovu.(9.11.2014)

• - Fim se natáčel v Atlantě v Georgii. (rafix)

• - Ve scéně, kdy parťáci vstupují do bytu na sledovačku, má Ryan (Jake Johnson) na sobě košili jako detektiv. V další scéně je oblečen v policejní uniformě. (vita.moravek)

• - V poslednej scéne, v ktorej "policajti" pomáhajú dolapiť záporáka Mossiho (James D'Arcy), je u Ryana (Jake Johnson) a Justina (Damon Wayans Jr.) jasne vidieť, že na tvárach majú umelú krv. (RatBoj)