Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "S holkama jsem se pral. Nevyhrál jsem, ale klidně to zkusím znova." Falešní poldové jsou pro daňového poplatníka lepší variantou než ti skuteční. Neznají totiž zákony, nemusí dodržovat předpisy a stát nic nestojí, když se sami povýší. Justin a Ryan na sebe zkrátka navlékli uniformu a vzali to na sebe. Občas mi za ně bylo trapně, ale v nejednu chvíli jsem se bavil, tak proč z nich neudělat tříhvězdové poldy.(21.3.2016)

 • choze
  **

  Hodně chudý příbuzný 21 a 22 JUMP STREET. Mělo to potenciál i náběh, ale klišé ve scénáři (hrdinové, co potřebují dospět, provalení tajné identity těsně před koncem a s tím spojená romantická krize) převažuji nad fóry a hláškami a do konce se to vyloženě doplazí. Třeba scéna prezentace videohry o policajtech přerušená skutečnou policejní razií je vyloženě zazděná, přitom to byl skvělý nápad. Dobrý záporák. Od rejži SEXBOMBY OD VEDLE bych čekal mnohem víc.(1.12.2014)

 • FFilipCZ
  *****

  Tak na něco takového už jsem čekal snad rok či dva. A že už bylo na čase! Dlouhou předlouhou dobu jsem neviděl komedii, u které bych se tak bavil. Kvanta vtipných scének, hlášek, událostí. Obsazení hlavní dvojice perfektně vybráno a perfektně zahráno. Vše doplněno o povedený soundtrack. Tak tohle si brzy zhlédnu znovu.(9.11.2014)

 • becki_tu
  **

  Námět nevypadal na papíře vůbec špatně, což do jisté míry potvrzoval i vtipný trailer, ale filmová skutečnost je již méně veselá. Přísnější měřítko snese snad jen první půlhodina, kde se objevuje i většina gagů z traileru. Zbytek filmu už jede pouze ze setrvačnosti, přičemž na řadu postupně přichází nevhodný humor, zbytečné výlevy mouder hlavních postav a v neposlední řadě i nuda. Škoda, od námětu a režiséra (Girl Next Door) jsem čekal daleko víc. PS.: Nechápu, proč se vtipné scénky z titulků podobných komedií neobjevují normálně ve filmu. Cílové publikum asi holt více oceňuje humor s bláznivou šlapkou v pokročilých letech nebo nahým tlustým chlápkem s upoceným zadkem.(29.10.2014)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Paráda ! Humor spíše situační, ale ten mi možná sedí i více. Skvělý výběr herců, Damon Wayans je podobný blázen jako jeho bráchové. Byť je to klišoidní a originální je vlastně jen nápad, tak je to neuvěřitelně zábavný film a nejméně 3x jsem se válel smíchy na koberci a pouštěl si dané scény alespoň 10x abych se vzpamatoval a to se mi stává málokdy!! Potěší také skvělý výběr hudby při akci či při každé vtipné scéně a vynikající komik Keegan-Michael Key, kterého znám pouze z 5 minutových krátkých videíí a už jen tím si mě režisér Luke Greenfield získal, že ho do filmu obsadil a dal mu možnost rozvíjet kariéru dále. Kdo se při filmu nezasmál, není člověk. Perfektní věc.(4.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace