Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  ***

  Ale tak rozhodně jo :-) Zabavil jsem se myslím dostatečně o vtipných scenách se dá říct, že na rozdíl od jiných komedií, byli opravdu vtipné. Scénář už není zase tak světový, ale tady jde především o zábavu a to se povedlo. Já to chvílema téhle dvojici celkem věřil, že ti policajti fakt jsou :-) Slušnej průměr.(22.12.2015)

 • Mikita
  ***

  Ústřední dvojku mám ráda i bez "nové holky" Jess. Skvěle jim to spolu šlape, nápad filmu je supr a má potenciál rozptýllit vás během osamoceného pátečního večera. Škoda jen, že fórky asi nepřežijí druhé sledování filmu. Tohle asi spíš bude kategorie, jednou a dost. Ale bylo to zábavné. Většinou. :)(7.1.2015)

 • Psema
  **

  Při dávkování 10 minut filmu denně to může fungovat. Jako celovečerák ani omylem. Ale Jake a Damon se zjevně hodně bavili.(27.10.2014)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Paráda ! Humor spíše situační, ale ten mi možná sedí i více. Skvělý výběr herců, Damon Wayans je podobný blázen jako jeho bráchové. Byť je to klišoidní a originální je vlastně jen nápad, tak je to neuvěřitelně zábavný film a nejméně 3x jsem se válel smíchy na koberci a pouštěl si dané scény alespoň 10x abych se vzpamatoval a to se mi stává málokdy!! Potěší také skvělý výběr hudby při akci či při každé vtipné scéně a vynikající komik Keegan-Michael Key, kterého znám pouze z 5 minutových krátkých videíí a už jen tím si mě režisér Luke Greenfield získal, že ho do filmu obsadil a dal mu možnost rozvíjet kariéru dále. Kdo se při filmu nezasmál, není člověk. Perfektní věc.(4.11.2014)

 • Lyli
  ****

  Jj, zas vidím, že je to tu jeden erudovaný kritik vedle druhého. Mno, já jsem jen Lyli aka Nekulturní hovado, a mohu říct, že víte prd, co je dobrý. Komedie nabušená hláškama, za které by se nestyděl...no, vlastně nikdo vtipný. Hehe. Černobílý tým, který sejme mafiána z Východu (asi, ale koho zajímá, odkud byl??), a ještě se u toho baví jako sviň. Jo, bejbé, takhle se to dělá, když se chci pobavit! No, a teď si jdu pustit něco od toho Thríííra.(1.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace