poster

Snadný prachy 3: Život deluxe

 • Švédsko

  Snabba cash - Livet deluxe

 • Švédsko

  Snabba Cash III

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Easy Money III - Život deluxe

Krimi / Drama / Thriller

Švédsko, 2013, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  **

  Tohle už mi přišlo úplně mimo. Vždycky jsem si myslel, že největší devízou severoevropských filmů je realističnost a uvěřitelnost, ale tady to evidentně neplatí. No slabý 2* ať nežeru. Za víc to nestojí.25%(28.1.2015)

 • Fr
  ***

  ,,JE TO POSLEDNÍ PRÁCE. ZNÁTE MOU SITUACI...“ /// Tvá to, než to začne bavit. Lidí a jmen jak v korejskejch filmech, a nějak se to přes ně né a né dostat do tempa. Vona ta stopáž taky není pro nic za nic, nebo spíš jednoduše řečeno – je na nic. Naštěstí v půlce už film baví. Nejdřív dlouhou loupeží, díky který mrknem podrobněji na osud Jorgeho. JW? Tak toho si moc neužijete. Je to tak nějak divně poskládaný, spousta linií je k ničemu a ta Jorgeho by vydala na samostatnej film. Dobrej film. Nakonec maj co dělat, aby to na konci jednoduše a rychle rozmotali a řekli, že ,,život je tak krásná a přepychová věc, ale prachy si za něj nekoupíš“. Spíš zklamání. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu žít v luxusu. Za každou cenu. 2.) Zajímá se o mě Cpпска мафија. 3.) Thx za titule ,,veronika.indruchova“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(3.6.2014)

 • Dzeyna
  **

  Obrovské zklamání, nic víc.(4.9.2014)

 • Morholt
  ****

  Důstojné zakončení celé trilogie. Opět tu jsou tři linky, které se vzájemně dotýkají, přičemž tu mahmoudovu nahradil policista Martin, který je nasazen k Radovanovi a jeho dceři, zatímco JW se přesunul do Ameriky, aby pátral po své sestře a Jorge má v plánu jednorázově se zabezpečit na zbytek života. JW je tentokrát upozaděn a film se věnuje převážně Jorgemu a Martinovi, jenž se účastní bojů uvnitř srbské mafie. není to sice takové zjevení, jako jednička a ani tak přímočaré jako dvojka, ale kvalitu snabba série to nijak nesnižuje. Ten konec bych si u postavy JW představoval sice trochu jinak, ale tak to holt v životě chodí. Těším se, s čím Švédové přijdou příště. Tohle jim sakra jde. 85%(8.7.2014)

 • italka63
  ****

  Slušné zakončení severské trilogie, i když hlavní postava JW byla poněkud upozaděna, rozhodně dodala filmu zakončení, které si servítky nebralo.Chceš-li se stát největším mafiánem, počítej se vším. Celkový pocit mám ze všech tří filmů rozhodně velmi dobrý.(4.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace