poster

Snadný prachy 3: Život deluxe

 • Švédsko

  Snabba cash - Livet deluxe

 • Švédsko

  Snabba Cash III

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Easy Money III - Život deluxe

Krimi / Drama / Thriller

Švédsko, 2013, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • petero
  ****

  Vydarené trilógia, niečo na spôsob Pushera. Jednotka zaujala, to som ešte netušil že bude najaká trilógia a odporúčal som ju v kolektíve. Dvojka trošku slabšia, ale ubehla ani som nevedel ako. Dobré na tom bolo, že čo sa mohlo to sa tiež pokazilo. Trojka mi prišla, že sa tam toho dosť odohralo v krátkom čase i keď mi tak hladko neubehla ako dvojka. Pôvodná postava (Joel Kinnaman) je tu už totálne upozadená, ale vôbec to nebolo na škodu, práve naopak, prišlo mi to, že tu ide o niečo viac i keď to nebolo tak precítené. Celkovo však dobrý pocit z celej trilógie. Kto má rád srbských mafiánov, do toho.(1.7.2014)

 • Morholt
  ****

  Důstojné zakončení celé trilogie. Opět tu jsou tři linky, které se vzájemně dotýkají, přičemž tu mahmoudovu nahradil policista Martin, který je nasazen k Radovanovi a jeho dceři, zatímco JW se přesunul do Ameriky, aby pátral po své sestře a Jorge má v plánu jednorázově se zabezpečit na zbytek života. JW je tentokrát upozaděn a film se věnuje převážně Jorgemu a Martinovi, jenž se účastní bojů uvnitř srbské mafie. není to sice takové zjevení, jako jednička a ani tak přímočaré jako dvojka, ale kvalitu snabba série to nijak nesnižuje. Ten konec bych si u postavy JW představoval sice trochu jinak, ale tak to holt v životě chodí. Těším se, s čím Švédové přijdou příště. Tohle jim sakra jde. 85%(8.7.2014)

 • Fr
  ***

  ,,JE TO POSLEDNÍ PRÁCE. ZNÁTE MOU SITUACI...“ /// Tvá to, než to začne bavit. Lidí a jmen jak v korejskejch filmech, a nějak se to přes ně né a né dostat do tempa. Vona ta stopáž taky není pro nic za nic, nebo spíš jednoduše řečeno – je na nic. Naštěstí v půlce už film baví. Nejdřív dlouhou loupeží, díky který mrknem podrobněji na osud Jorgeho. JW? Tak toho si moc neužijete. Je to tak nějak divně poskládaný, spousta linií je k ničemu a ta Jorgeho by vydala na samostatnej film. Dobrej film. Nakonec maj co dělat, aby to na konci jednoduše a rychle rozmotali a řekli, že ,,život je tak krásná a přepychová věc, ale prachy si za něj nekoupíš“. Spíš zklamání. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu žít v luxusu. Za každou cenu. 2.) Zajímá se o mě Cpпска мафија. 3.) Thx za titule ,,veronika.indruchova“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(3.6.2014)

 • kinderman
  ***

  Má to odvážnou loupež jako z Nelítostného souboje, krvavý boj o moc v mafiánském klanu jako z Kmotra (chybělo snad jen "Nikdy jsem to nechtěl předat tobě"), milostná dilemata policajta v utajení jako z dvojky Lepšího zítřku a nezapomněli ani na motiv zmizelé sestry hlavní postavy z původního filmu. Celé to ale působí dost nesoudržně, jediné štěstí, že Kinneman se tentokrát objevuje úplně minimálně. Trilogie ze švédského podsvětí, kde o rodilého Švéda prakticky nezakopneš, doklopýtala do finále víceméně se ctí.(29.6.2015)

 • Larrysbride
  ****

  Upřímně - druhý díl šel naprosto mimo mě a doteď nevím, zda jsem jej vůbec pochopila... Livet Deluxe se mi však zdá promyšlenější a dává mi i větší smysl. Je zřejmé, že na jedničku stále nemá, ale nuto říci, že jí slušně šlape na paty. 75%(27.2.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace