Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MáŠa
  ***

  Když to vezmu jako pohádku, tak ano dávám 3 hvězdy. Když bych to chtěl brát jako film, dám hvězd míň. Scénář moc nefunguje a člověk nad ním radši nesmí moc přemýšlet. Postrádá jakousi vnitřní logiku. Napadá mě třeba scéna, kdy Vojta přijde o křesadlo. Stará pomalá babice mu ho vezme a on čumí a nedělá nic. Přitom se za ní mohl krásně rozeběhnout, zkopnout ji, a křesadlo bylo zase jeho. A tak bych mohl pokračovat dál. S tímhle mají bohužel problémy Zelenkovy scénáře obecně. Vzpomínám si např. na podobné u Kouzel králů. Jinak je to příjemná podívaná s nějakou tou pozitivní energií uvnitř, zazní pěkná písnička, sem tam humorná scénka a na princeznu je taky radost pohledět(24.12.2013)

 • Beckett51
  *

  Jedna za Preisse, zbytek na spálení.(24.12.2013)

 • argenson
  **

  Když se národ jednohlasně shoduje v tom, že Bohdalové už bylo dost, proč nám ji pořád cpou?(25.12.2013)

 • Patw
  *

  Dobře.. jedna a půl hvězdičky. Rozhodně jednou stačilo. Nemám nic víc co bych k tomu dodal.(24.12.2013)

 • Fr
  *

  ,,KDO MÁ KŘESADLO, JE MÝM PÁNEM! CO POROUČÍŠ!“… /// Princezna s kledbou a chudej pocestnej. Voteklá Bohdalka, parádní Preiss a hezká Kubařová (souhlas, irelevantní poznámka, páč každej máme jinej vkus, takže někdo obdivuje krásu Bohdalky… ). Dál už bude na každým, jestli se přikloní k názoru, že je to prostě vobyčejná televizní pohádka, která nemusí hýřit scénáristickým zázrakem, nebo jestli je to nuda, ve který se dějou a melou nesmysly. Třeba u nás doma dokonce někdo pronesl (nevzpomínám si už, kdo to byl…): PÍČOVINA! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju pohádky, ve kterejch je vysoká pravděpodobnost setkání s osobou mdlého rozumu. 2.) Nevím co je křesadlo. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace