Laggies

Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Často, aby sa človek mohol v živote posunúť vpred, musí najskôr za sebou spáliť všetky väzby na minulosť... Pravda. Niekedy sa vážne inak nedá, pričom film tu veľmi príjemným a oddychovým spôsobom podsúva túto posmutnelú myšlienku. Skrátka vážna téma sa tu rozoberá spôsobom, ktorý diváka neodradí, naopak, veľmi príjemne ho naladí, čo je veľké plus. 70/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(7.2.2016)

Milá odechovka pro klidné večery. Příběh dívky/ženy, která se ještě hledá a neví, co od života chtít a očekávat. Tohle jí pomáhají si ujasnit jedna puberťačka a její otec, nebo spíš jí pomohou ujasnit, co vlastně nechtít. Film, kde všechny hlavní postavy (Keira, Sam, Chloe) jsou sympatické a film, který vám nakonec vykouzlí úsměv na tváři.(19.2.2015)

Film Laggies vypráví o dětech, co už odrostly, ale pořád zůstavají dětmi. Jestli je to dobře nebo ne, to ukáže až čas. No a já si myslím, že v tomhle případě bylo dobře, že Keira zůstala dítětem, protože bych se nejspíš rozhodla stejně. Jen škoda, že Keira nedokáže dýchat se zavřenou pusou. A na Chloe je mi sympatické, že Keiru podržela a na plakátu má taky otevřeno. A teď vážně: v tomhle filmu to Keiře Knightley opravdu sedlo. Jak ta role, tak vývoj, jakým procházela. Asi proto dávám čtyři hvězdy, protože ač nešlo o žádný akční biják, přesto jsem film napjatě sledovala.(16.3.2015)

Ideální dávka feeling good příběhu, ve kterém se asi většina z nás najde. Zároveň je to přesně ten druh filmu, u kterého od začátku víte, jak skončí, ale to ničemu nebrání, protože to tak stejně každý chce a protože to je to, co od "rádoby podivných" indie romanťáren očekáváme. 8/10(5.11.2015)

Shelton nie je zase až tak dobrá režisérka. Témy ktoré si vyberá sú všedné a ako režisérka nepridáva takmer žiadnu pridanú hodnotu do príbehu. Je to taký priemerný film o životných rozhodnutiach s celkom jasným koncom a takmer žiadnou výrazne vtipnou situáciou. Ale aby som bol úplne férový, bolo mi to celkom jedno. Neviem či je to mojim momentálnym pocitom, alebo faktom, že na všetkých hercov sa tam dobre pozerá, ale páčilo sa mi to, takým tým svojským GP spôsobom. Knightley ako obvykle krásna, Rockwell si mohol toho ukradnúť viac a Moretz od prvého Kick-assu, konečne predvádza na plátne prečo je taká čarovná a okúzľujúca. Film, ktorý zapadne skôr ako sa o ňom niekto dozvie. Rovnako ako Sheltonovej predchádzajúce Touchy Feely. Ale tentoraz je to bez tej depresívnej nálady. Independent asi v tom najtrefnejšom poňatí.(10.1.2015)