Laggies

Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

I guess it's easier when you're young. All you need from someone is to feel stupid around them. What do you need when you're older? You need to feel like you're on the same side of what seems stupid.(1.2.2015)

Ideální dávka feeling good příběhu, ve kterém se asi většina z nás najde. Zároveň je to přesně ten druh filmu, u kterého od začátku víte, jak skončí, ale to ničemu nebrání, protože to tak stejně každý chce a protože to je to, co od "rádoby podivných" indie romanťáren očekáváme. 8/10(5.11.2015)

Megan je fakt priserna zenska na zabiti, ktera nevi, co chce.... Ale vi, co nechce. Delat veci, ktera by podle druhych delat mela, chovat se jako dospela. Tvarit se, ze vsechny ty sileny veci, kteri ti dospeli delaji, jsou v poradku, i kdyz nejsou.(3.1.2016)

Moc příjemný film o životě, romantika, dramatické chvilky, moc se mi to líbilo. A hlavně měl film trojté kombo! Protože já miluju Rockwella, Moretz a Knightley! Takže nic lepšího tu nemohlo být, na 5* to asi není, ale určitě něco, na co se ráda podívám znova, moc milá atmosféra a hezký konec, jak jinak. Žehnám Americe! :D(8.9.2015)

Příjemný film s oblíbenkyní Chloë Moretz, která si s Keirou dobře sedne. Je to klasická romanťárna, která ničím zvláštním nepřekvapí, ale je prostě hezká.(7.1.2015)