Laggies

Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Na jednu stranu se mi strašně líbí, jakou práci si tvůrci dali s postavou Keiry Knightley a ona samotná podle mě podala jeden z nejlepších výkonů kariéry, na druhou stranu bohužel filmu jako celku podráží nohy postava Chloë Grace Moretz a já ani pořádně nevím proč. Prostě rušivý element.(23.2.2015)

Příjemný film s oblíbenkyní Chloë Moretz, která si s Keirou dobře sedne. Je to klasická romanťárna, která ničím zvláštním nepřekvapí, ale je prostě hezká.(7.1.2015)

Milá odechovka pro klidné večery. Příběh dívky/ženy, která se ještě hledá a neví, co od života chtít a očekávat. Tohle jí pomáhají si ujasnit jedna puberťačka a její otec, nebo spíš jí pomohou ujasnit, co vlastně nechtít. Film, kde všechny hlavní postavy (Keira, Sam, Chloe) jsou sympatické a film, který vám nakonec vykouzlí úsměv na tváři.(19.2.2015)

Prostoduchý příběh se scénářem psaném na míru a hlavně bez té americké přeslazenosti a přeplácanosti, jako jsme z romantických filmů americké produkce zvyklí. A do toho všeho ve "vedlejší" roli moje nádherná oblíbenkyně Chloë Grace Moretz. Spokojenost.(1.2.2015)

Jak říká Roy, je to příjemný. Tematicky podobné, zábavnější a opravdovější je ale tohle: http://www.csfd.cz/film/345143-stastne-a-vesele/(9.8.2015)