Laggies

Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Ideální dávka feeling good příběhu, ve kterém se asi většina z nás najde. Zároveň je to přesně ten druh filmu, u kterého od začátku víte, jak skončí, ale to ničemu nebrání, protože to tak stejně každý chce a protože to je to, co od "rádoby podivných" indie romanťáren očekáváme. 8/10(5.11.2015)

Skvělá a hlavně realistická podívaná. Navíc s Keirou, kterou prostě zbožňuju.(21.7.2015)

Megan je fakt priserna zenska na zabiti, ktera nevi, co chce.... Ale vi, co nechce. Delat veci, ktera by podle druhych delat mela, chovat se jako dospela. Tvarit se, ze vsechny ty sileny veci, kteri ti dospeli delaji, jsou v poradku, i kdyz nejsou.(3.1.2016)

Všetko super, až na ten vzťahový povyk na konci. Herečky boli nevýslovne dokonalé, lokácie sympatické, dialógy vtipné. A ako poučenie z tohto filmu som si vzal: Neber vzťahy príliš vážne, radšej si ich uži, kým sú žhavé. Čo sa hodí k indie atmosfére filmu.(17.1.2015)

Taková nenucená pohodička. Když po škole nevíte co by, může to vypadat i takhle. Hloubku to sice moc nemá, ale zase se na to dobře kouká, obzvlášť díky civilnímu herectví obou ústředních protagonistek i sympatické poloze Sama Rockwella. Šel bych i výš, ale po skončení závěrečných titulků se to začalo vypařovat z hlavy.(25.9.2015)