Laggies

Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Prostoduchý příběh se scénářem psaném na míru a hlavně bez té americké přeslazenosti a přeplácanosti, jako jsme z romantických filmů americké produkce zvyklí. A do toho všeho ve "vedlejší" roli moje nádherná oblíbenkyně Chloë Grace Moretz. Spokojenost.(1.2.2015)

Často, aby sa človek mohol v živote posunúť vpred, musí najskôr za sebou spáliť všetky väzby na minulosť... Pravda. Niekedy sa vážne inak nedá, pričom film tu veľmi príjemným a oddychovým spôsobom podsúva túto posmutnelú myšlienku. Skrátka vážna téma sa tu rozoberá spôsobom, ktorý diváka neodradí, naopak, veľmi príjemne ho naladí, čo je veľké plus. 70/100 Videné v rámci - Project 52 Films by Woman.(7.2.2016)

Moc příjemný film o životě, romantika, dramatické chvilky, moc se mi to líbilo. A hlavně měl film trojté kombo! Protože já miluju Rockwella, Moretz a Knightley! Takže nic lepšího tu nemohlo být, na 5* to asi není, ale určitě něco, na co se ráda podívám znova, moc milá atmosféra a hezký konec, jak jinak. Žehnám Americe! :D(8.9.2015)

Opět se potvrzuje, že i když se ve filmu vyskytují moje dvě oblíbené herečky, nemusí to znamenat zážitek z řad těch kvalitnějších. Jako komedie to na mě moc nefungovalo a celou dobu bylo jasné, k jakému konci to spěje. Ale jak naznačuje uživatelka Hellstruck, problém u mě bude asi, že jsem už od začátku měl docela problém vcítit se do hlavní postavy a chápat její pochody :-)(30.1.2015)

Prostě ...příjemný. Je to indie průměr ve všech ohledech, ale člověku je u toho sympatického obsazení fajn (a to na Grace Moretz vážně netrpím). Někdy to úplně stačí. 7/10.(6.1.2015)