poster

Laggies

 • USA

  Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DEXTER099
  ****

  Dobrý film o nalezení cesty živote.Ne každý dopředu ví co ze životem a co když nezapadá do těch předem nalajnovaných kolejí jak nám je servírují společnost,média,okolí atd?copak?Je snad divné,když si 30 letý člověk rád pobaví s puberťáky ,je snad divné,že holt prostě se necítí na svůj věk ,ale spíš jako 15 letý,který se musí rozhodnout kam bude směřovat jeho další život?Tyto a další otázky nám přináší snímek Laggies,která je dobrý k zamyšlení,ale určitě se zde i zasmějete a pokud máte rádi Keiru Knightley tak budete spokojeni.Já tedy byl a za mě 80 % a čtyři hvězdy.(19.3.2015)

 • hygienik
  ****

  Všetko super, až na ten vzťahový povyk na konci. Herečky boli nevýslovne dokonalé, lokácie sympatické, dialógy vtipné. A ako poučenie z tohto filmu som si vzal: Neber vzťahy príliš vážne, radšej si ich uži, kým sú žhavé. Čo sa hodí k indie atmosfére filmu.(17.1.2015)

 • vykur!
  ***

  I guess it's easier when you're young. All you need from someone is to feel stupid around them. What do you need when you're older? You need to feel like you're on the same side of what seems stupid.(1.2.2015)

 • Huntelaar
  ***

  Na jednu stranu se mi strašně líbí, jakou práci si tvůrci dali s postavou Keiry Knightley a ona samotná podle mě podala jeden z nejlepších výkonů kariéry, na druhou stranu bohužel filmu jako celku podráží nohy postava Chloë Grace Moretz a já ani pořádně nevím proč. Prostě rušivý element.(23.2.2015)

 • JohnCZ
  **

  Nemůžu říct, že by mě to nějak zvlášť oslovilo. Může to být tím, že postava Chloe G. Moretz hraje druhé housle a taky tím, že nemusím Keiru Knightley a její křečovitý (ne)úsměv, ale sakra, když už se zjevně nudil i Sam Rockwell, tak je někde něco špatně. Komediální to skoro vůbec není a romance je to taková chladná, odtažitá, bez energie. Nedívá se na to špatně, nenudí to, ale je to takové... sterilní.(18.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace