Laggies

Laggies

Komedie / Romantický

USA, 2014, 100 min

Prostě ...příjemný. Je to indie průměr ve všech ohledech, ale člověku je u toho sympatického obsazení fajn (a to na Grace Moretz vážně netrpím). Někdy to úplně stačí. 7/10.(6.1.2015)

• Lama.Lama

Zklamání! Připadá mi, jako by si tenhle film namočil jen kousíček prstéčku, místo aby se plně ponořil do tématu.(8.1.2015)

Milá odechovka pro klidné večery. Příběh dívky/ženy, která se ještě hledá a neví, co od života chtít a očekávat. Tohle jí pomáhají si ujasnit jedna puberťačka a její otec, nebo spíš jí pomohou ujasnit, co vlastně nechtít. Film, kde všechny hlavní postavy (Keira, Sam, Chloe) jsou sympatické a film, který vám nakonec vykouzlí úsměv na tváři.(19.2.2015)

Skvělá a hlavně realistická podívaná. Navíc s Keirou, kterou prostě zbožňuju.(21.7.2015)

Jo, z tý Moretzový roste pěkná baba... a tím hlubokým hlasem mi začíná víc a víc připomínat mladou Scarlett Jo :) Film sám o sobě je veskrze typická indie vztahová věc, kterou dávám hvězdu navíc jen kvůli tý Chloe.(10.4.2015)