Anomálie

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Andy Blake

Není to špatnej film, jen ty věčný restarty mě štvaly ještě víc, než hlavního hrdinu, ale na druhou stranu takovej restart z momentu, kdy mě dacan škrtí, do momentu kdy skotačím s holkou v posteli...hmmm tomu říkám změna k lepšímu :-D hlavní hrdina, to ale moc neocenil a i když mu Ian "Damon" Somerhalder věčně zachraňuje krk místo, aby se do něj zakousnul jak jsme zvyklí, tak se ho Ryan snaží mermomocí zbavit. Jestli je Ryan magor nebo Ian padouch slizkej ještě víc než jeho účes, nad tím můžete dumat třeba během rubaček, kterých je dost a fanoušky MMA jistě potěší přítomnost UltraMegaKrutěPřísněHustého anglického bijce a lamače kostí Michaela Bispinga, který zde kromě souboje jasně dokáže svůj smysl pro humor, páč jinak si to píchnutí do očí vysvětlit nedovedu, Jako jednohubka dobrá volba.(5.11.2014)

• Johnny.ARN

Jediná otázka. Prečo Ian zobral takú úlohu? Ale na to, aký to malo infantilný scenár a dej, obsahovalo to pomerne dosť súbojov, čo som bol až prekvapený. A neni to tak okukané, tá myšlienka. Stále to však ostáva plávať vo vodách B-čkových. 2 z 5(28.10.2014)

• ti88na

Blbôstka, ktorá je iba stratou času. Po asi deviatich minútach som upadla do hladiny alfa, no so všetkým sebazaprením som sa po chvíle oddychu prebrala a podarilo sa mi túto kravinu dopozerať. Od nesympatických hercov, ktorý hrali akoby ani nemali zaplatené, cez retardované spomalené súboje a monotónnu ušné bubienky drásajúcu hudbu až po úplne debilný dej bez nápadu to bolo celé zle a odporúčam tomuto filmu sa širokým oblúkom vyhnúť.(1.12.2014)

• maddy

Trefnejší názov už ten film nemohol mať. Toto je skutočne filmová anomália – lacné britské akčné sci-fi, ktoré je anomáliou od akejkoľvek štandardnej filmovej kvality. Za každých okolností sa to snaží tvári neuveriteľne cool, avšak choreografia súbojov je úplne mizerná, herci očividne nie sú žiadne akční borci a neprešli asi ani základným tréningom a k tomu je doslovne každý druhý úder v slow motion, aby to pôsobilo štýlovo. Celá táto snaha je skôr na smiech, pretože toto je len ťažko Béčkové (až Céčkové) nezmyselné sci-fíčko s domotaným príbehom a podpriemerným vizuálom. Ale tak čo čakať, keď budget dovolil do hlavnej úlohy obsadiť akurát tak herca z Vampire Diaries. Otravnejšie sci-fi už tento rok zaručene neuvidím. CELKOVO: 0,5* (1/10)(30.10.2014)

CITÁT - Vydržíš být statečný ještě chvíli?.......... Hlavní hrdina Ryan (Režisér Noel Clarke) se probudí kdesi a kdysi - netuší. Když šel spát byl leden, ale hodinky, které má na ruce a nejsou jeho ukazují červen. CITÁT - Jaký je rok?!?!. Ano, teď! Jaký je rok!!!!!!....... Má prostě podivné "okno". Bohužel, divák trpí stejně jako Ryan, dost dlouho totiž vůbec nikdo netuší, co se děje. Zjistil jsem, že než se k tomu příběh dobéře, celkem jsem se nudil. Trvalo to dost dlouho. Nejlepší na filmu je kameraman David Katznelson. Jeho práce je výborná. Pěkné záběry, zpomalené souboje, žádné rychlé scény. Divák si tak může užít krásnou choreografii osobních soubojů. Zvláště ten okolo 55 minuty je chuťovka. Příběh a scénář (Simon Lewis) je hodně zmatený, neucelený a má spousty trhlin a nelogických situací. CITÁT - Řekni: Kód 0104........... Nemám rád takový zmatený děj. A až (asi) přijde "šokující" konec, nebudu šokován. Hudba (Tom Linden) je průměrná, moc černošská a nesourodá. Herecké obsazení je nevýrazné a snad jediný, kdo za něco stojí je Alexis Knapp, která hraje Danu. Nemá však moc prostoru a tak divák prostě jen obdivuje její krásu. Příšerně vypadají různá města na pozadí, promítané na zelené plátno. CITÁT - Čas vypršel..............(1.11.2014)

• - Spoiler: Než Ryan (Noel Clarke) zastřelí staříka, jež ovládal jeho mysl, dívá se na odpočet na mobilu, který mu ale ukazuje méně sekund, než je reálná doba ve filmu, kdy ještě zůstane sám sebou. (Geriel)

• - Ryan (Noel Clarke) opět procitá, tentokrát po té, co si sám nasadil pouta. Vejde do laboratoře, kde ho překvapí a zajmou. Dívá se na mobil, který mu ukazuje zhruba tři minuty, než opět nebude sám sebou. Dalších minimálně patnáct minut se však nepromění. (Geriel)

• - Policisté ve filmu používají automobily britské značky Lotus model Evora. (rainman93)