poster

Anomálie

 • anglický

  The Anomaly

Sci-Fi

Velká Británie, 2014, 97 min

Režie:

Noel Clarke

Scénář:

Simon Lewis

Hudba:

Tom Linden

Střih:

Tommy Boulding

Scénografie:

Paul Burns

Kostýmy:

Andy Blake
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • zolo23
  *

  Tieto filmy o časových smyčkách mi už lezú na nervy, tvorcovia si myslia, že čím viac skokov z jednej časovej línie do druhej bude tým bude i film zaujímavejší. Hovno! Nesúrodé, zmätené. Sci-fi, kde je až priveľa bitiek (hlavný hrdina si to tuším "rozdá" s každým s ktorým príde do styku...vrátane so sexy Alexis Knapp - to doslova) do takéhoto filmu sa to veľmi nehodý...podstata je predsa v niečom inom. Hlavný hrdina nesympatický a stále mi nejde do hlavy čo presvedčilo Briana Coxa si v takejto sračke zahrať..(7.1.2015)

 • Johnny.ARN
  **

  Jediná otázka. Prečo Ian zobral takú úlohu? Ale na to, aký to malo infantilný scenár a dej, obsahovalo to pomerne dosť súbojov, čo som bol až prekvapený. A neni to tak okukané, tá myšlienka. Stále to však ostáva plávať vo vodách B-čkových. 2 z 5(28.10.2014)

 • Wacoslav1
  *

  Další borec co ztratil pamět a bylo by lepší kdyby jí nenašel. Těžkej vejvar hrající si na cool sci-fi.15%(29.9.2014)

 • cariada
  **

  Opět další sci-fi na téma ztráta paměti a cestování v různých smyčkách, kdy má dotyčný jen necelých 10 minut než zase upadne do kómatu vyřešit či přesněji zjistit kdo a kde vlastně je. Zajímavý námět a první část filmu, pak to, ale ztrácí to kouzlo a náboj, což z toho dělá slabší průměr.(12.4.2015)

 • Danny F.
  ***

  To vracení se a výpadky začínaly být už otravné a nudné. Za to bojové akce celkem dobré. 60%(26.12.2014)

 • - Spoiler: Než Ryan (Noel Clarke) zastřelí staříka, jež ovládal jeho mysl, dívá se na odpočet na mobilu, který mu ale ukazuje méně sekund, než je reálná doba ve filmu, kdy ještě zůstane sám sebou. (Geriel)

 • - Policisté ve filmu používají automobily britské značky Lotus model Evora. (rainman93)

 • - Ryan (Noel Clarke) opět procitá, tentokrát po té, co si sám nasadil pouta. Vejde do laboratoře, kde ho překvapí a zajmou. Dívá se na mobil, který mu ukazuje zhruba tři minuty, než opět nebude sám sebou. Dalších minimálně patnáct minut se však nepromění. (Geriel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace