After School Massacre

• USA Teachers' Day Massacre, A (více)

Stredoškolský profesor prijme žiadosti o priateľstvo na sociálnej sieti od dvoch študentiek. Jeho nadriadení to považujú za neakceptovateľné porušenie pravidiel a vyhodia ho. To naruší profesorov zdravý rozum a on sa rozhodne, že vyvraždí nielen svojich bývalých zamestnávateľov, ale aj partiu tínedžerok. Ako najlepšia príležitosť sa rysuje pyžamová párty mladých dievčat v dome jednej z nich. Nestrážené a nedbalé študentky sa ľahko môžu stať obeťou vražedného maniaka, bývalého profesora. Navyše, smolu majú všetci, ktorých pri naplnení svojho cieľa postretne. (*CARNIFEX*)

pornogrind

I v rámci nízkorozpočťáků je to celkem slabota. Jako komedie to absolutně nefunguje a jako horor to nejde brát už vůbec. Naštěstí to má celkem krátkou stopaž a spoustu pěknejch " hereček " který sice neumí hrát, ale dobře se na ně kouká. Ještě mě zaujal obal, kterej mě vlastně i na film nalákal. Toť vše. NUDA. ()

George Stobbart

Lacný a vcelku krátky independent slasher o psychopatickom učiteľovi, ktorý sa stáva miestnym vraždiacim maniakom vs. bezstarostných študentkách, čo si chcú užiť svoju pyžamovú párty. Zdá sa mi, že snaha o prvoplánovú retro vyvražďovačku tu príliš nevyšla, keďže je to celé pojaté až príliš naivne a postavené len na pekných dievčatách, bez nejakej výraznejšej hororovej tendencie. Skôr mi to prišlo ako taká nevtipná sex komédia než horor. Ale tie povrchné 2* nemám problém tomu venovať. ()

*CARNIFEX* odpad!

Do-prepínaný, psychicky labilný profesor sa rozhodne, že vyvraždí partiu stredoškolských teenegerok pre ich hriešne, neakceptovateľné správanie. Aby toho nebolo málo, smolu majú všetci, ktorých pri naplnení svojho cieľu postretne. No to nie že lacný, ale kurva najlacnejší, a z môjho pohľadu bohužiaľ zároveň zbytočne dlhý, nič neprinášajúci snímok, ktorý okrem pobehujúcich mladých čupiek v gaťkách nič neponúka. Ani ako krátkometrážny film, by tento výtvor nemal šancu uspieť. Jediný žáner, ktorý zo zaradenia sedí, je komédia (aj to katastrofálna!), lebo lepší horor natočím v hociktorej fare za asistencie dvoch miništrantov. Keď udelím tomuto filmu čo i len jednu hviezdu, musel by som meniť hodnotenia v takmer 1100 hororoch, ktoré som doposiaľ videl. "After School Massacre" je ďalší z mnoha Dare Dorm snímkov, ktorých je tu (BEEG) milión, a lepšie obsadených (i zahratých) - 5%. ()

beso74 odpad!

Producentská spoločnosť Brain Damage nie je natoľko známa ako také Asylum, ale ak chce divák vidieť skutočne zlý film, mal by si vybrať niečo z ich katalógu, a je takmer úplne jedno, ktorý film to bude. Ich spoločným znakom je totiž takmer nulový rozpočet, strašní herci a chýbajúci scenár a tak jediné čo môžu divákovi ponúknuť je nejaká ta krv a kozliatka. Aj tento slumber party slasher snažiaci sa odvolať a priživiť na 80-tých rokoch je zošitý podľa rovnakého receptu, kamera kĺže po telách spore odetých krások skrackajúcich v jednom dome s prestrihom na vraha s ponožkou na kotrbe, po každom druhom prestrihu je o jedného kozatého zajačika menej. Nedá sa na to pozerať, nemá to hlavu, nemá to päty, T.Tzara by mal z ich počínania prenesmiernu radosť, celý film je totiž produktom náhody, čo by zakladateľ dadaizmu určite ocenil. Priemernému divákovi však náhodné kombinovanie záberov príliš nezavonia. Ako jediný pozitívny okamih filmu by som ocenil záverečné stretnutie matky s dcérou, pravda ak by sa niečo podobné neodohralo v prvom Scary Movie hneď na začiatku. Des a humus, nula bodov. Skutočným hororom je tu akurát tvár herečky Dawny Lee Heising, ale tú si môžete pozrieť aj bez filmu. ()

• Film bol v roku 2014 oficiálne vybraný do súťažnej prehliadky filmov na festivaloch Shockfest a Mockfest. (beso74)
  • Film bol natočený za 6 dní. (beso74)