Vraždy v kruhu (TV seriál)

The Zodiac Murders

(festivalový název)

Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Česko, 2015, 15 h 16 min (Minutáž: 12x85 min)

Ivan Pokorný

Iva Procházková

Lukáš Hyksa

Jiří Hájek

Ivan Trojan, Richard Krajčo, Marek Němec, Hana Vagnerová, Jiří Štrébl, Adéla Petřeková, Pavel Oubram, Martina Eliášová, Petr Panzenberger, Simona Stašová, Petra Bučková, Jiří Racek, Dita Zábranská, Daniela Kolářová, Zbyněk Fric, Monika A. Fingerová, Verena Gros, Martin Finger, Vladimíra Erbová, Adam Kraus, Jaromír Dulava, Kristýna Maděričová - Beranová, Jan Šťastný, Alžběta Pažoutová, Iveta Jiřičková, Iva Pazderková, David Prachař, Marie Durnová, Ihor Krotovych, Jenovéfa Boková, Tomáš Pavelka, Jiří Konvalinka, Václav Neužil ml., Jiří Hána, Václav Vašák, Týna Průchová, Jaroslav Plesl, Petra Bartošová, Pavel Liška, Jiří Dvořák, Martin Hofmann, Jan Vondráček, Radek Holub, Barbora Hrzánová, Martin Myšička, Radka Fidlerová, Magdalena Zimová, Vojtěch Vondráček, Jan Dulava, David Suchařípa, Oldřich Vízner, Barbora Šedivá, Jan Vlas, Radek Žák, Ladislav Hampl, Zdena Hadrbolcová, Tomáš Trapl, Dana Batulková, Adéla Gondíková, Klára Sedláčková-Oltová, Josef Mádle, Martha Olšrová, David Kraus, Hana Doulová - Krobotová, Ladislav Dušek, Marek Dobeš, Ivan Lupták, Michal Čapka, Jaromíra Mílová, Zdeněk Žák, Jan Bidlas, Anežka Rusevová, Marek Libert, Jan Konečný, Alexander Hemala, Martin Sládek, Zdeněk John, Kristina Beranová, Ondřej Černý, Tereza Blažková, Lucie Bártová-Zedníčková, Aneta Brlíková, Rudolf Kubík, Hana Seidlová, Martin Matejka, Tomáš Bambušek, Pavlína Štorková, Vladimír Čapka, Klára Cibulková, Přemysl Bureš, Apolena Veldová, Barbora Valentová, Jaroslav Vlach, Eva Novotná, Dana Pešková, Martin Dohnal, Jiří Schwarz, Tomáš Karger, Jitka Nerudová, Vasil Fridrich, Alžběta Volhejnová, Tomáš Turek, Orest Tkachyk, Sergyi Gorash, Petr Bucháček, Milena Šajdková, Anita Krausová, Lenka Svadbíková-Veliká, Michaela Doležalová, Nataša Gáčová, Robert Hájek, Jaroslava Pokorná, Zdeněk Maryška, Alena Štréblová, Jiří Wohanka, Huyen Vi Tranová, Svatopluk Schuller, Jaroslav Vízner, Zita Morávková, Eva Leimbergerová, Tereza Richtrová, Marian Roden, Ondřej Brousek, Vladimír Škultéty, Jan Holík, Martin Pechlát, Jan Novotný, Jan Plouhar, Jan Vápeník, Jan Hájek, Ondřej Havel, Dennis Kinski, Vanda Hybnerová, Petra Štíbrová, Karel Zima, Kateřina Holánová, František Hnilička, Jáchym Málek, Petr Vágner, Ondřej Kavan, Petra Konvičková, Bibiana Šimonová, Hana Středová, Václav Helšus, Pavla Beretová, Václav Knop, David Bowles, Eliška Křenková, Martin Polách, Veronika Freimanová, Josef Vaverka, Jiří Bartoň, Roman Nevěčný, Tomáš Bělohlávek, Lola Hrabovská, David Steigerwald, Martin Dolenský, Miroslav Babuský, Klára Klepáčková, Petr Semerád, Eva Hacurová, Jan Krafka, Petra Domžalová, Zdeněk Hruška, Miroslav Středa, Ludmila Vlášková, Taťána Schottnerová, Petr Vaněk, František Derfler, Josef Kadeřábek, Roman Havelka, David Bowles, Jiří Oberfalzer, Miroslav Hruška, Hynek Chmelař, Jakub Hajner, Milan Horvát, Elizaveta Maximová, Tereza Krippnerová, Lukáš Burian, Tereza Rašová
  • Big Bear

Nějak se nám s těmi kriminálními odděleními a svéráznými vyšetřovateli rotrhl pytel a to už i veřejnoprávní ČT. Je toho prostě moc, člověk se v tom ztrácí. Trojan se sice snaží, ale někdy v něm vidím přiblblíka z reklamy jednoho z mobilních operátorů... M. Němce mám rád, to je velmi perspektivní herec a šikovnej, tady ale hraje jak umrlec... Když nic v TV není, jako tmel k zívání mezi obdobím po večeři a postelí to ujde. Jinak ale není kloudný důvod to sledovat (natož každý z dílů). To už radši kriminálku Anděl. *(24.2.2015)

• Dellamorte

Ak by v tom nefungoval Trojan, tak by so si dala cz krimi pauzu. On ma však stiahne aj do ničoho, čo sa v tomto prípade potvrdilo. Neprítomnému Krajčovi so svojou 2kolkou spadli na hereckej burze akcie a Ivan s Ivou by si mněli více záležet.(23.1.2015)

• joker.george

Na seriál jsem se docela těšil, ale první díl byl pro mě spíše zklamání, ale Trojan, který mě k seriálu hlavně lákal mě naštěstí nezklamal... Ale co tam měla dělat ta astrologie?! Naprosto zbytečné a odvádí to pozornost od hlavní zápletky, tak doufám, že se to v příští dílech zlepší... A co měl znamenat ten konec s výbuchem?! To byl opravdu hrozný vtip! Jinak mám u detektivních seriálů radši, když na zločince přijde prvně vyšetřující než divák... P.S. Jinak tipuji, že Trojan nějaké zločince opravdu zabíjí... : ))(7.1.2015)

• gogos

Tahle série mi prostě nepřirostla k srdci. Jedna z nejmíň zajímavých rolí Ivana Trojana.(10.10.2016)

Vraždy v kruhu musim pochválit, protože se mi strašně líbili. Jejich zpracování i následné řešení zločinů bylo fajn. Pan Trojan se do podobných rolí hodí (naposledy mě přesvědčil ve snímku "Ve stínu") a jsem rád, že se neobjevuje jen v komediích, ale že umí zahrát i něco vážnějšího! Bohužel jedna stížnost by tu přeci jen byla a tou je role kartářky, která celou sérii rozbíjí. Nic proti Hance Vágnerové (ostatně její role v Expozituře byla vynikající), ale tahle role zde byla dost zbytečná nebo měla hrát třeba kolegyni policajtům. Každopádně díky za tento seroš :-D a třeba někdy pokračováním zdar 90%(29.5.2015)