poster

96 hodin: Zúčtování

 • Francie

  Tak3n

 • Francie

  Taken 3

 • anglický

  Tak3n

 • Slovensko

  96 hodín: Zúčtovanie

Akční / Krimi / Thriller

Francie, 2014, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hrona
  ***

  Do třetice všeho dobrého, a pevně doufám, že je to poslední zářez se jménem Bryana Millse, jelikož už je někdy lepší skončit. Příběh by jakž takž ještě ušel, pravdou je, že podobnost se známým uprchlíkem Harrisonem Fordem je opravdu dost do očí bijící, ale budiž. Ovšem dlouho se mi po filmu tolik netočila hlava, jako u Tak3n, již ve dvojce byla honička poznat o čí ruku a nohu se jedná, ovšem tento film předčil moje představy. 10 vteřinový běh s deseti sekvenčními záběry to se nevidí ani u vedeoklipu šíleného techno dýdžeje. Liam fajn, ale raději už bych ho viděl více s pistolí, než prohlížel jen jeho rukávy a nohavice, Forrest od začátku tajemnej, jak rádio - ve finále sní ve filmu více koblih, než je zdrávo a hlavní záporáci spíše průměrní, hodící se spíše do Štefanových (Seagal) filmů. Konec šlůs, prosím nic nového neriozjíždět Megaton na dlouho dovolenou pročistit makovici a Beson by již měl nastoupit na zasloužený filmařský odpočinek. Tntokráte tři opravdu z milosti, neb mám oba předešlé filmy moc rád.(9.2.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet $48miliónovTržby USA $75,863,651Tržby Celosvetovo $208,545,651Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ pomaly ale isto klesá úroveň tejto série, škoda, najviac bolestní je strih pri akcii, to je čistí blikot, v podstate akcia ako taká tu už nemá tie správne grády, lebo sledujeme len to čo sme už videli a po nových nápadoch sa zľahla zem, ináč dej a jeho chabá kostra bez lepšej iskry ešte ako tak ujde v rámci danej tvorby a režisér Olivier Megaton by to mal už zabaliť to je fakt des čo pod jeho roztrasenými rukami vzniká, v konkurencii akčných peciek roka 2014 a la John Wick a Equalizer je Taken 3 len šedá myš /45%/(27.1.2015)

 • Xmilden
  *

  Vím dobře co jsem minule slíbil, ale opravdu jsem to potřeboval vidět. Megasráč Megaton to udělal zase. Z akčních scén bolí oči a divák se musí opravdu pekelně soustředit aby vůbec něco viděl. Posilou do sestavy Forest zajisté je. Policista, který netuší, on prostě ví co náš z řetězu puštěný Bryan provede. Dobrou zprávou je že oddělali Famke, takže snad 4. díl už nebude. Unesení byli v této sérii všichni, někteří i vícekrát. Trošku mě mrzí že Liam dokáže ve spoustě filmů vděchnout život neskutečně zajímavé postavě (viz například Mezi náhrobními kameny), aby se o pár měsící později ztrapňoval v takovéhle konině. 20%(9.3.2015)

 • Hunt
  **

  Vyvraždí desítky (i nevinných), policajty zneškodňuje, ....ale v pohodě, na konci ho pustí a ještě mu poděkuji za dobrou práci. Do toho má stovky životů a akce jsou sestrihane tak, že není skoro nic vidět,....no nevim, ale dobrej film si představuji jinak(19.1.2015)

 • Enšpígl
  **

  Megaton je debil. Ono mu nestačilo, že zkurvil dvojku, on musel jít a ještě zkurvit trojku, doufám že je spokojenej. Když byl ještě malej Megatoneček, tak ho jednou tatínek vzbudil a řekl, Olivierku podívej na tu kameru tou se natáčí co vidíš a tady když tím takhle otáčíš, tak to je zoom a malej megatoneček od tý doby jak vidí kameru tak s ní otáčí a kurví jeden film za druhým. Příběh disponuje typickou a milionkrát provětranou zápletkou, což by nevadilo, protože v akčních filmech taková zápletka slouží jen k prezentaci bum -bum a prásk-prásk, ale to by někdo musel Megatonovi dát kameru bez zoomu a zakázat používání nůžek. Naštěstí film není jen o akci, ale je v něm pátrací prvek a ten je docela vydařenej, má poměrně slušný tah na bránu. Možná bych ještě uvítal větší prostor pro Foresta. Když pominu nějaké osmé divy světa, jako přežití pádu auta ze skály či totální nezranitelnost hlavního hrdiny, tady by nepochodili ani islamisti a režisérskou práci toho degena, tak to co zbylo nebylo zase až tak zlý.(14.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace